NÁDRŽ, OBSAH: kolik natankujete, dojezd, přepad

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

Shemik píše:Kuci, Rafle,
kde je ten odvzdusnovaci ventil :?:
To Shemik:

Omlouvám se zpožděnou reakci. Jak ale koukám, tak to už Vaska vyřídil za mě a na jedničku. Šikovnej kluk..!! Je to paráda.....protože, když to zmáčneš, tak si mazlík odkrkne jako miminko a papá vesele dál.

RAFL

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

rcmony
tak to čumím na hladovi oko az na Rozvadov to seš dobrej 8)

Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

vasyl píše:rcmony
tak to čumím na hladovi oko az na Rozvadov to seš dobrej 8)
Taky mi to teď docvaklo....Z Prahy až na Rozvadov...to je výkon.....to byla asi pěkná lehtačka co?


.....nedojížděl jsi to jen na výpary? :lol:

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od rcmony »

No ono to nebylo až z Prahy (napsal jsem za Prahou, dodávám dálnice Praha - Plzeň). Protože jsem hodně sledoval auto za sebou tak nejsem schopen říci blíž kde. Někde mezi Prahou a Berounem. Když jsem míjel Beroun tak už svítilo vesele. Lehtačka to moc nebyla, dálnice 130km/h. A ta čerpačka taky není až na Rozvadově, jmenuje se to Kateřina a je cca. 5km před. Protože jsem byl rozhodnutý že vezmu u Shellky tak jsem o tom ani moc nepřemýšlel. Jestliže kontrolka svítí při nějakých 8l v nádrži, tak je to tak tak (a ještě zbývaj páry, :-)) ). Celková byla 6,1l/100km, takže bych typoval, že tady jsem jel někde kolem 6,5l.
Přílohy
100_1487.JPG
100_1487.JPG (22.46 KiB) Zobrazeno 2208 x
Tohle mi bohužel z Čech nezbylo :-)). V Itálii dotankováno 60l.
Tohle mi bohužel z Čech nezbylo :-)). V Itálii dotankováno 60l.
100_1486.JPG (23.55 KiB) Zobrazeno 2207 x

Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

rcmony píše:No ono to nebylo až z Prahy (napsal jsem za Prahou, dodávám dálnice Praha - Plzeň). Protože jsem hodně sledoval auto za sebou tak nejsem schopen říci blíž kde. Někde mezi Prahou a Berounem. Když jsem míjel Beroun tak už svítilo vesele. Lehtačka to moc nebyla, dálnice 130km/h. A ta čerpačka taky není až na Rozvadově, jmenuje se to Kateřina a je cca. 5km před. Protože jsem byl rozhodnutý že vezmu u Shellky tak jsem o tom ani moc nepřemýšlel. Jestliže kontrolka svítí při nějakých 8l v nádrži, tak je to tak tak (a ještě zbývaj páry, :-)) ). Celková byla 6,1l/100km, takže bych typoval, že tady jsem jel někde kolem 6,5l.
To rcmony:

...stejně je to dost odvážný.....na mě jak to začne blikat, tak znervozním. To mám ještě z doby, kdy jsem jezdil s benzínovým 1,8 Passatem.... :lol: ....tam šla rezerva strašně rychle dolů a zbývalo mi tak 50 km na dojetí. Už mám sice od tý doby druhýho diesela....ale ten pocit se mě drží... :wink:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Sharan ma rezervu, ze na ni "obrazne receno" objedu Prahu nekolikrat dokola a pak to zaparkuju u Kazbicu za barakem. :lol:

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od rcmony »

To RAFL:

Moc odvážný nejsem. Většinou tankuju jak sleze ručička pod 1/4 nádrže. Tohle bylo fakt pod dojmem "Jedu na dovolenou..tankuju v Kateřině..ten blbec za mnou nejede a nejede..a natankuju co se do něj vejde". Asi bych se divil, kdyby to někde zakuckalo a fcíplo. Naštěstí za mnou byl taky diesel, tak bych mu asi trošku vycucnul nádrž.

Takže poslední vyjádření na toto téma:

Vím že ujedu na hladový oko přes 100km, ale jsem o zkušenost chytřejší a příště raději "kýchnu" do nádrže pár litříků u první pumpy kterou potkám. Právě pro tu zkušenost bych se příště celejch 100km klepal jak rátlík strachy.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Je fakt, ze mam zlozvyk jezdit spise s ne moc natankovanou nadrzi, take se pak leknu, kdyz si Shemik sam zarve o palivo. Zvykl jsem si na to kdyz mi kdysi u Skodovky porad na sidlisti kradli benzin, to jsem do ni tankoval vzdycky tak 5 litru max., ale je fakt, ze u Sharana to neni potreba. Nejak podvedome vzdycky beru tech 10-20 litru, tedy pokud nejede nakam dal. Ale v posledni dobe si zvykam tankovat vic, protoze sbiram modely Ferrari od Shellu a ty jsou za 30 a vice litru. :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

vasyl píše:rcmony
tak to čumím na hladovi oko az na Rozvadov to seš dobrej 8)
Člověče, já udělám na hladové oko i 150 km. Ale hodně záleží na způsobu jízdy a taky na tom, kdy vlastně začne blikat a nebo svítit trvale. Stačí náklon a je všechno jinak.

Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

Shemik píše:Je fakt, ze mam zlozvyk jezdit spise s ne moc natankovanou nadrzi, take se pak leknu, kdyz si Shemik sam zarve o palivo. Zvykl jsem si na to kdyz mi kdysi u Skodovky porad na sidlisti kradli benzin, to jsem do ni tankoval vzdycky tak 5 litru max., ale je fakt, ze u Sharana to neni potreba. Nejak podvedome vzdycky beru tech 10-20 litru, tedy pokud nejede nakam dal. Ale v posledni dobe si zvykam tankovat vic, protoze sbiram modely Ferrari od Shellu a ty jsou za 30 a vice litru. :lol:
To Shemik:

No teď jsi mi připomněl, odkud já ten podmíněnej reflex na svítící hladový oko vlastně mám.....žádnej Passat ale....Škodovka...Měl jsem po vojně Š 100 a jako většina mladejch, byl tehdy skoro pořád švorc. Takže na mě to hladový oko mrkalo skoro pořád a já byl taky skoro pořád nezvózní, že mi dojde benzín. Ona škodulenka proti těm našim dnešním mazlíkům taky pěkně papala. :roll:

Uživatelský avatar
hejhulak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičínsko

Příspěvek od hejhulak »

Z hladovýho oka jsem byl ze začátku taky vyplašenej , nevěděl jsem zda se dá věřit pal. počítači , který ukazuje dojezd cca okolo 110 km , když už kontrolka svítí naplno. Postupně jsem se osměloval a zkoušel co vydržím. Těch 100 km to tutově dá.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Urcite, 100vka se na štrougalku udela jako nic,
ja na ni udelal i vic, pres 120 km to tenkrat myslim bylo 8)

Rikam ji štrougalka, mrse jedny oranzovy. 8)

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Shemik píše:Urcite, 100vka se na štrougalku udela jako nic,
ja na ni udelal i vic, pres 120 km to tenkrat myslim bylo 8)

Rikam ji štrougalka, mrse jedny oranzovy. 8)
To já jí ještě neviděl svítit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Bitvi musis k te zarovicce zezadu pripojit kablik :lol:

Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

Shemik píše:Bitvi musis k te zarovicce zezadu pripojit kablik :lol:
Bitvi je kamioňák....ten má nádrž pořád nacpanou až po hrdlo.

Že jsem tak smělej :roll: ....Bitvi, nebyla by občas aspoň dvacka? :lol:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“