Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

baciluss
ja mam lepsi napad odstran pristrojovku :lol: :lol: :jok: :jok: :jok: :jok:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »


Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

B5 píše:Pánové, předně - vteřiňák principelně neleptá, lepí na jiným principu a tak spíš zaleží na materiálu, na kterej se nanese. Plasty obvykle drží.
V debatě na dvou stranách nikdo nevíte, že odstraňovač vteřinových lepidel se jmenuje DEBONDER, který udělá z vytvrzeného vteřiňáku kašičku a ta se postupně utře. Debonder taktéž plasty neleptá. K dostání v modelářských prodejnách, špatně funguje HVP, slušně FLASH, výborně ten co se prodává v pražských prodejnách Legato a BlueMax. Tešilo mě.
No konečně zasvěcená rada. Dostal jsem se sem až teď :-) Že by taky modelář? :lol:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

No jo :D

Plastik a lepidla, to je moje: http://www.modelsallon.com/Models/Rychl ... lovsky.htm

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Konečně rada profíka. Akorát teda nevim jako to bylo u mě, když jsem měl Citroena. Měl jsem tam nelepenej vteřinákem držák na telefon a když mi držák upad a já chtěl odstranit lepidlo.. tak mi to jeden lakýrník (taky nějakym rozpouštědlem) odstranil, ale ta přístrojovka už byla pod ním narušená. Prostě naleptaná. Už jsem se toho fleku nikdy nezbavil. :(

Je možný, že to něco naleptá a něco ne?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

baciluss píše:Chalani dik za odpovede...necakal som az ich tolko :) ...Trochu sa bojim ci ten rozpustac sam o sebe nebude nejaka agresivna sracka ktora mi este viac rozlepta palubovku. Ale za pokus to stoji. A keby mal niekto dobry napad cim to zakryt tak sem s nim :wink:
jo hlavně si zakryj ten rámeček s výdechama klimy a držák nápojů jinak ti to pozvedá tu pogumovanou vrstvičku

k vypínači: co použít ještě jeden spínač na vyhřívání okna, ten seženeš nejsnadněji a dáš ho na první pozici zleva

Uživatelský avatar
Vladdo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pezinok

Příspěvek od Vladdo »

skus perchloretilen maju ho v kazdej drogerii za par drobnych :wink:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

molczik píše:Konečně rada profíka. Akorát teda nevim jako to bylo u mě, když jsem měl Citroena. Měl jsem tam nelepenej vteřinákem držák na telefon a když mi držák upad a já chtěl odstranit lepidlo.. tak mi to jeden lakýrník (taky nějakym rozpouštědlem) odstranil, ale ta přístrojovka už byla pod ním narušená. Prostě naleptaná. Už jsem se toho fleku nikdy nezbavil. :(

Je možný, že to něco naleptá a něco ne?

Tak možný to pochopitelně je, možná bych tipnul spíš to rozpouštědlo do toho mechanika. Ty plastikový modýlky jsou dělaný z tvrzenýho polystyrenu a ten naleptá kde co, je hrozně citlivej. Ale sekunďák anebo debonder ne, i když třeba právě český výrobek HVP plast lehce naleptává.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Vladdo píše:skus perchloretilen maju ho v kazdej drogerii za par drobnych :wink:
Perchlor mam aj doma pre pripad depresie :lol:

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Toxyz píše:
baciluss píše:Chalani dik za odpovede...necakal som az ich tolko :) ...Trochu sa bojim ci ten rozpustac sam o sebe nebude nejaka agresivna sracka ktora mi este viac rozlepta palubovku. Ale za pokus to stoji. A keby mal niekto dobry napad cim to zakryt tak sem s nim :wink:
jo hlavně si zakryj ten rámeček s výdechama klimy a držák nápojů jinak ti to pozvedá tu pogumovanou vrstvičku

k vypínači: co použít ještě jeden spínač na vyhřívání okna, ten seženeš nejsnadněji a dᚠho na první pozici zleva
Dik za radu ale ta pozicia je uz zajednana na vyhrievanie sedadiel :wink: Tlacitko ESP sa uz riesi. A dik za upozornenie ohladom zakrytia okolitych ploch.
Nevies kde by sa dala zohnat taka gumena farba aka je origo na interiery :?: Mam par veci celkom poskrabanych tak by som chcel skusit zohnat taku farbu.
To B5: Velice pekne dakujem za radu...kazdopadne skusim ten DEBONDER...dufam ze sa to podari a bude to vyzerat ako keby tam ziadny teplomer nikdy nebol.

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bechy »

K tem tlacitkum, jako on/off funguje jen vyhrev okna, dej tam vyhrev okna a predni krytku s ESP :)
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

bechy píše:K tem tlacitkum, jako on/off funguje jen vyhrev okna, dej tam vyhrev okna a predni krytku s ESP :)
Nejde mi o napis ESP...potrebujem to na tu konkretnu poziciu lebo chcem neskor dorabat vyhrievanie sedadiel. Ved predsa ked chces zapnut ESP do cinnosti tak to tlacidlo musi zapinat a rozopinat aby ozil ten system. Takze aj ESP je v podstate ON/OFF. NIE :?:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:
bechy píše:K tem tlacitkum, jako on/off funguje jen vyhrev okna, dej tam vyhrev okna a predni krytku s ESP :)
Nejde mi o napis ESP...potrebujem to na tu konkretnu poziciu lebo chcem neskor dorabat vyhrievanie sedadiel. Ved predsa ked chces zapnut ESP do cinnosti tak to tlacidlo musi zapinat a rozopinat aby ozil ten system. Takze aj ESP je v podstate ON/OFF. NIE :?:
Ne, je to slozitejsi nez ON/OFF, psal jsem to i v prvni odpovedi v tomto tematu :lol:

A mimo jine, ESP je standardne zapnuto, tlacitko zmaknes az kdyz ho chces vypnout.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
baciluss píše: Nejde mi o napis ESP...potrebujem to na tu konkretnu poziciu lebo chcem neskor dorabat vyhrievanie sedadiel. Ved predsa ked chces zapnut ESP do cinnosti tak to tlacidlo musi zapinat a rozopinat aby ozil ten system. Takze aj ESP je v podstate ON/OFF. NIE :?:
Ne, je to slozitejsi nez ON/OFF, psal jsem to i v prvni odpovedi v tomto tematu :lol:

A mimo jine, ESP je standardne zapnuto, tlacitko zmaknes az kdyz ho chces vypnout.
A doprdele :? Ano ale v tej prvej odpovedi si pisal, ze: " ...neni to jen on/off." :wink:

Uživatelský avatar
zek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bk u Brna

Příspěvek od zek »

Tomm píše:A mimo jine, ESP je standardne zapnuto, tlacitko zmaknes az kdyz ho chces vypnout.
Kua drat 8O :minzdr: To jako opravdu? To sem nmevedel.
:daz: Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“