PŘÍSLUŠENSTVÍ, VÝBAVA: jakou vozíte pohotovostní výbavu?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak tak Libore, za mesic uz mapy nebudou potreba, viz zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 923#495923" target="_blank :lol:

Jinak tuzka, blok, dooobry, pridavam. 8)

Nekdo uz je tu myslim psal a kazdou chvili se hodi, tak jeste nekam do predniho kasliku dam balicek pairovych kapesnicku. 8)
Napadl me take zapalovac, ale az na vyjimecny doutnicek uz stejne nekourim
a i tak by to asi bylo nejen v techto vedrech drazdeni kobry bosou nohou, tak na nej kaslu. 8)

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

Zapalovač na léto vyndavám, papírových i navlhčených ubrousků vozím hafo (to víš, malé děti :? )

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Tak já se taky přidám vozím sebou: lano.lékárnu.trojúhelník. Žárovky.pojistky.tužku. bloček.kalkulačku.toalpapír.šroubovák.kleště.klíč.nůž.startovacikabely.kompresor.klíč na kola.hever.tašku na nákup.vestu.řetěz na psa.skrabku na led.šrouby na rezervu.mapu evropy.polštář deku co kdyby mě manželka odmítla z hospody kdybych byl jak žok.a hlavně co nesmy chybět je moje Rodina.
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Dobry Doliku, tak jeste pridavam,
kalkulacku a sroubovak maly krizovy do predniho kasliku a minisadu goloveho sroubovaku s bity a nastrcaky dozadu do velkeho leveho kasliku v kufru. 8)
Přílohy
shemik - pohotovostni vybava 07.JPG
shemik - pohotovostni vybava 07.JPG (39.26 KiB) Zobrazeno 2362 x
Naposledy upravil(a) Shemik dne 09.08.2007 16:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

z toho vyplývá, že odmítnutí žoku u Tebe nehrozí, Shemiku? :lol:

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

No abych přiznal barvu tak me se to už stalo 2*jednou ve starém autě a jednot teď co mám sharana
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

libor_m píše:z toho vyplývá, že odmítnutí žoku u Tebe nehrozí, Shemiku? :lol:
Sorry ich frstenycht :?: 8O

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Já jsem na tom skoro stejně jako Shemik.Jen přepravky vozím dvě a nemám kompresůrek.Hasičák stejný jako Tommato.Naučil jsem se,vozit v autě křídu.V nějakém motoristickém pořadu to doporučovali na označení vozidel při nehodě.Zatím jsem to Bohu dík nepotřeboval,jen jsem to při jedné nehodě půjčoval.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Vyborny typ krida, Kazbici. Take uz jsem premyslel nad tim jak tohle resit. Mel jsem malou nehodu pred par lety, neoznacili jsme pozici aut a dali je stranou, aby neprekazela provozu. Cert nam pak vynadal a rekl, ze to protentokrat neudela, ale mohl by nas za to spokutovat. Rikal, vozte v aute barvu ve spreji, jak my. No jo, misto v Sharanu je, ale vozit tam velky sprej s barvou mi pripadalo jako plytvani tim mistem. V jednoduchosti je krasa, krida, jak jednoduche a elegantni. :lol: 8) :lol:

Pridavam kridu. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem na prvni strane tmave modre oznacil, co vsechno jsem doplnil a hvezdickou co teprve doplnim, vetsinou na Vase rady.
Spousta veci coveka napdne, az kdyz je potrebuje nekde v terenu a doma na ne opet zapomene.
Dik za Vase typy, doufam, ze jsem take nekoho necim inspiroval. :lol:
Piste dal. 8)

Uživatelský avatar
moskalenko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od moskalenko »

Jinak co se tyce prepravek - skladaci je supr na tasku z hypermarketu, aby nelitala po kufru. Ale protoze sem linej, tak jsem do ni vzdycky nalozil, abych sel jen jednou. Samozrejme sem to bral vzdycky zespoda, ale pote co treti rupsla, tak vozime klasickou pevnou na ovoce na 15 kg a je pokoj. :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Shemik: Jen jeste k tematu - kalkulacku mas v mobilu, ne? Podle me je zbytecna. Dal krida je dobra dokud neprsi, radeji ten sprej. Dal je vhodne mit v aute toto - http://www.generali.cz/domino/portal/ge ... enDocument" target="_blank (prazdny formular "zanam o nehode") + propisku.

Presne stejny sroubovak s bity jako je na obrazku (co jsi posilal) jsem znicil jen lehkym utazenim 10ky sroubu, radeji bych vozil neco kvalitnejsiho :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Tomm:
JJ, kalkukacku mam v mobilu, take bych ji nebezel koupit, ale valely se mi tu asi 3 navic a ta v mobilu je desne nepohodlna. Nemame v aute palubni PC, takze treba po ceste na dovce, kdyz jsme si chteli pocitat spotreby, prumery a tak, tak Marticka tu mobilni nepohodlnou kalkulacku zhavila casto. Tahle obycejna masinka se ji bude lip ovladat, nez ta mobilni, na ktere jak rika nerada pocita. 8)

S tou kridou mas pravdu, do ted jsem tam sice nemel nic, takze lepsi krida, nez nic, ale kdybych nekde narazil na nejaky maly sprejik, tak ho poridim. 8)

Ten formular, dobry typ, uz ho tisknu a pridavam do vybaveni. Doufam, ze stejne jako kridu, nebo sprej zbytecne. 8)

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Ještě jsem zapomel rukavice aby se rucicky nezaspinily a pracovní kombinézu z práce co kdyby bylo potřeba lehnout na zem a manzelce nabijecku na telefon já mám hensfri
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Hele kluci,když to tak čtu,co si takhle pořídit malej kamion,aby se to tam všechno vešlo :wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“