Alarm magicar 100AS problem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tinkotn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Alarm magicar 100AS problem

Příspěvek od tinkotn »

Caute mam jeden problem s tymto alarmom a neviem ci ste sa s tym uz stretli.
Kupil som si z CZ tento alarm a montovali mi ho na sk.
Mam tam otrasovy snimac a polohovy.A problem je v tom,ze ked zapnem alarm tak z nicoho nic sa mi zapne.
Isiel som tam kde ho montovali a tam mi dali nizsiu citlivost -asi tyzden to islo ok a potom sa opat zacal spustat alarm.
Auto mam aj v garazi a asi v intervale 3h sa spustal stale.
Tak mi vypli otrasovy ci nieje zly -ked mam auto teraz v garazi je ok ale ked ho mam vonku tak opat sa spusti.
Vravia ze asi reklamovat alarm.
Neviem ci mate niekto taketo problemy ak ano tak poradte co s tym asi je.
Este chcu ti mechanici vypnut naklonovy alarm a spustit otrasovy ci nieje chyba v naklonovom.
Ale ze inak nevedia kde moze byt chyba
dakujem za odpovede

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

no nech skusia vypnut ten naklonovy ako si pisal...So zamkami vo dverach nemas problem? Je to vo FAQ ked by si chcel vediet o co ide.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Mas napojeni na interierove osvetleni? Myslim ze presne toto nekdo resil (kazde 3h spusteni) a problem byl v zapojeni. Kdyz se tam pridal nejaky modul (neco jako odruseni), tak to bylo bez problemu.

Snad nekdo napise, kdo si to pamatuje presne..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
tinkotn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od tinkotn »

a nevies kde sa to presne riesilo?lebo mam ten alarm a je mi naprd ked stale sa spusta a teraz ked mam vypnuti otrasovi tak je klud ale chcem este vyskusat vypnut naklonovy a zapnut otrasovy co to bude robit

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

MAgicaru už sem pár zapojil a s tímto problémem sem se ještě nesetkal...jsou dvě možnosti - buď je opravdu vadný(o čemž pochybuju) nebo ti ho špatně zapojili
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
tinkotn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od tinkotn »

oni tvrdia ze je to v poriadku-lebo uz ani oni nevedia co s tym tak teraz skusaju to vselijak odpajat a vylucovacou metodou ist nato tak teraz mam vypnuti ten otrasovy ale ked mam auto v garazi je to ok ale ked som mal auto v meste tak sa mi spustil alarm asi tri krat sa 1h
nechapem

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

tinkotn píše:a nevies kde sa to presne riesilo?lebo mam ten alarm a je mi naprd ked stale sa spusta a teraz ked mam vypnuti otrasovi tak je klud ale chcem este vyskusat vypnut naklonovy a zapnut otrasovy co to bude robit
Je to uz dlouho, nevim. Bylo to ze tento konkretni typ Magicaru pri zapojeni na interierovou lampicku porad spoustel alarm (v presnych intervalech). Pak se to "odrusilo" nejakym modulem (myslim ze to byly nejaky 3 diody nebo odpory nebo kondenzatory zasebou) a pak to slo ok.

Jinak ty mikrospinace v zamku si poradne zkontroluj, muzou to delat taky! Navod je ve FAQ.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

tinkotn píše:oni tvrdia ze je to v poriadku-lebo uz ani oni nevedia co s tym tak teraz skusaju to vselijak odpajat a vylucovacou metodou ist nato tak teraz mam vypnuti ten otrasovy ale ked mam auto v garazi je to ok ale ked som mal auto v meste tak sa mi spustil alarm asi tri krat sa 1h
nechapem
Ten co ti tam zbyl (naklonovy) je nastaven na minimalni citlivost?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
tinkotn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od tinkotn »

tak to neviem ako je nastaveni ja som to nerobil a da sa to tam nejak nastavit ci to zvladnem aj ja ci je to nejak vidiet

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

k tomu interierovému osvetleniu moze to byt sposobene aj tym pokial alarm nie je na to usposobeny.

Uživatelský avatar
HAMLET
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brandys nad Labem

Re: Alarm magicar 100AS problem

Příspěvek od HAMLET »

tinkotn píše:Caute mam jeden problem s tymto alarmom a neviem ci ste sa s tym uz stretli.
Kupil som si z CZ tento alarm a montovali mi ho na sk.
Mam tam otrasovy snimac a polohovy.A problem je v tom,ze ked zapnem alarm tak z nicoho nic sa mi zapne.
Isiel som tam kde ho montovali a tam mi dali nizsiu citlivost -asi tyzden to islo ok a potom sa opat zacal spustat alarm.
Auto mam aj v garazi a asi v intervale 3h sa spustal stale.
Tak mi vypli otrasovy ci nieje zly -ked mam auto teraz v garazi je ok ale ked ho mam vonku tak opat sa spusti.
Vravia ze asi reklamovat alarm.
Neviem ci mate niekto taketo problemy ak ano tak poradte co s tym asi je.
Este chcu ti mechanici vypnut naklonovy alarm a spustit otrasovy ci nieje chyba v naklonovom.
Ale ze inak nevedia kde moze byt chyba
dakujem za odpovede
Mas tam naklovove cidlo Jestli jo a te to ta co ti hlida naklon auta aby ti nikdo treba neukradl kola tak je blbe pridelam k autu .Zkus ho pridelat jinak me to taky furt spostelo.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW Highline 4 motion, projektzwo

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm magicar 100AS problem

Příspěvek od Madi »

Asi to nebude tehle problém ale mě se alrm taky spouštěl ale dost nepravidelně a bylo to tím že uvnitř ze zadního ostřikovače trošku kapala voda do zámku a zatekala do toho spínače :D Hustý docela mi trvalo než jsem zjistil čím to

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“