PŘÍSLUŠENSTVÍ, VÝBAVA: jakou vozíte pohotovostní výbavu?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Dobrej napad Bitvi, za chvili budu mit plne kasliky, tak si Te zamlouvam.
Budes jezdit za mnou a vozit mi kamion toaletaku :lol: (nekdy bych to potreboval) 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Tomm:
Jo jeste s tim sroubovakem, to neni mozny, za ty prachy to musi neco vydrzet, ne? Dal jsem za to kruci celych 39,-Kc. :lol:

Ba ne, ja vim, ze je to nejvetsi shitka, ja jsem to v aute nikdy nepotreboval a doma jsem to nikdy nepouzil, ani nevim kde se to tu vzalo, ale videl jsem to za 39 za vylohou takoveho toho obchodu, co je tam vse za 39. Mozna to zbylo v kumbale po predchozim najemnikovi. Tak si rikam misto tam zatim je a chleba to tam nezere, tak na nejakej ten sroubek to treba nekdy pichne a kdyby ne tak to flaknu do kose. Az bude dochazet misto v kaslikach, tak to bude prvni, co pujde do kytek. 8)

Jinak v garazi mam normalni kvalitni cajk. 8)

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

Shemik
a co tak nějaké zabezpečeni mechanicke to asy taky součást výbavy co :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Vasyl:
Jasny, mam tam toho docela dost, ale to tu nebudu rozepisovat. 8)

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Příspěvek od Alfan »

Přátelé, chystám sepříští týden na dovolenou na Slovensko a jdu kontrolovat výbavu.. Ale jak píše Bitvi, pokud udělám výbavu by Shemik tak si asi budu muset půjčit ještě rakev na střechu, abysme se tam všichni složili :)
Každopádně určitě nějaké základní věci doplním.
Dneska jsem zkusil na manželku, že mapy nepotřebuji, že mám navigaci v artemisu a ona na mě hodila takový ten pohled, jako když nenajdete správný dárek pod stromečkem...s poznámkou totedyne... :) No nebudu jí to rozmlouvat a poslechnu jako správný manžel :wink:

Jo a taky mám v kufru dva velký deštníky a ty tam asi nikdo nemáte :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Vyborne Alfane, me se tady vali nekolik plonkovych starsich malych skladacich destniku, takze jeden dnes doplnuji do vybavy, do kapsy u dveri spolujezdce. 8) No a prisel jsem na dalsi vec, ta pujde do zadniho praveho horniho kasliku v kufru, ke stativu. Vzdycky to dopada, zpusobem "jeee, kdybych to vedel, tak bych ji vzal s sebou, ja v*l" a doma ji nikdy nepotrebuju. Naposledy jsem udelal zkusenost, ze by se hodila, ale nemel jsem ji s sebou vcera na svatbe. Je to kuci moje stara dobra foukaci harmonika. :lol:

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Příspěvek od Alfan »

Jenže malej skládací deštník je Ti v dešti na dvě věci... :lol:
K pořádnýmu velkýmu auto přeci patří pořádný velký detšník...
A proto tam mám raději dva velký, má je položený mezi koncem vany a sedačkama, takže nepřekáží. :wink:
A navíc mám v jedný kapse vytištěný na A4 česká manuál k autíčku, co kdyby...místo to nežere a já si všechno nepamatuju 8)
Ale možná ho dám pod sedačku spolujezdce.
A jen dotaz. Koupil jsem v záchvatu oblouznění novým autem lano na 1.500 kg a pak jsem zjistil, že autou váží víc.
Myslíte, že bych měl koupit lano jiný...? na těch 1.900 kg?
Díky.
P.S. Jinak zítra je v LIDLu akce na práškový s manometrem hasičáky, 1 kg (249 Kč) a 2 kg (399 Kč), tak jedu jeden koupit, LIDL otevírá už v 7,00 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No ja tu mam dokonce i jeden velky moc pekny nevyuzity destnik, ale obcas prekopavam sedacky (porad mi chybi bederni bezp. pas na prostredni sedadlo, tak pri delsi ceste 5-ti lidi davam prostredni sedadlo do treti rady k pasu) a nepouzivam gumovou vanu do kufru, takze by mi tam velky destnik lital po aute a nechci aby tam cokoli bylo videt. Verim tomu, ze v Praze se najde blb, ktery je i kvuli destniku schopen rozbit okenko, nebo ponicit zamky. Proto radsi ten maly a vse umistit tak, aby nic nemylo videt. A ja myslim, ze aspon na jednu vec bude i maly destnik. Lepsi maly, nez zadny. 8)

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

Alfan
taky jsem koukal na ten lidl zitra tam jdu pro hasičak a deštník nemam u nas včera ch*alo tak jsem zajel až ke krámu naložil ženu a ditě a jely jsme :lol:
ja jsem samo že byl mokrej než doběh do auta ale co nejsem z cukru 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Alfane take me napada, ze i ten maly destnik bude ucinnejsi v prednich dverich, nez velky vzadu v kufru (kdyz budes mit zatazenou roletu), protoze si pro nej budes muset v liaku dojit do kufru, coz :?:

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Příspěvek od Alfan »

Já jdu do kufru najisto a hlavně jsem rychlý...Pamatuj, že "Alfan, symbol mrštnosti..." :D
Obrázek

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

dnes mně přibyl do výbavy kilovy hasičak z lidlu a taki skladacy nuž a ubrousky prozatím stači :wink:
p.s. a ještě par letáku na naš forum :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Vidis Vasyle, pozvanky do fora tam vozim take, jen jsem je nenapsdal do vybavy, musim to napravit. 8)

No Alfane muzes byt sebemrstnejsi, ja nemusim do deste vubec, vystupuji az auta s destnikem nad hlavou, dneska jsem si to vyzkousel. 8)

Po prijezdu mokry destnik v garazi necham uschnout rozlozeny a pred dalsim odjezdem ho slozim a soupnu ho nazpet do dveri. 8)

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Deštník nevozím. Vyzkoušel jsem že takto spolehlivě fungují páté otevřené dveře. Na táboře jsem jezdil se sharanem denně pro 300 l vody v kanystrech a otevřené páté dveře mi při tankování z kohoutku posloužili jako deštník i slunečník. Sice se blbě budou tahat sebou třeba po krámech, ale na místě fakt dobrý.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Pisto, Ty jsi kousek covece. :lol: Takze rikas blbe se to taha, ale zkousels to uz jo :?:
Jaks je tak rychle odmontoval :?: Jako zrcatko na zahrade, o strom :?: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“