PALUBNÍ POČÍTAČ: ukazuje vám dojezdové kilometry?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

PALUBNÍ POČÍTAČ: ukazuje vám dojezdové kilometry?

Příspěvek od rfarsky »

Ukazuje někomu v Sharanu I palubní PC dojezd na nádrž.Nebo neví jestli se to tam nedá nějak dobastlit.

Uživatelský avatar
jmichalko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od jmichalko »

Mne neukazuje dojazd, len to čo je uvedené v návode Sharan I.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Jo jo,dojezdové kilometry,neboli "Rajchvajty" :) je šikovná a celkem přesná věcička.Každou chvilku ženuška slyšela "Mámo vytlač dvě stovky,máme jen 50 "Rajchvajtů". U Opla jsem to měl,tady u Sharana to postrádám.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

taky mi to dojezd neukazuje a je to škoda...bylo by to rozhodně příjemné...v létě jsme se vraceli z Chorvatska a u Znojma mi začala problikávat rezerva,no a u Jihlavy na chalupě jsem měl 40 litrů nafty...,kdyby ukazoval dojezd věděl bych + - jestli tam dojedu bez počítání a hlídání ručičky palivoměru

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

No ja som sa na toto pytal tu na fore v sekcii Servis asi pred 4mi mesiacmi. Ozval sa mi vtedy MKtech z eby to mohlo ist.
aha tuto to je. http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ght=dojazd" target="_blank

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Takový dojezd napsal počítač mě: :lol:
Přílohy
Dojezd.jpg
Dojezd.jpg (23.91 KiB) Zobrazeno 11692 x

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Ten dojezd je dán ŘJ(naprogramováním), nebo se dá nějak nastavit přes VAG? Považuji to taky docela za užitečnou věc.

Jedna otázka k polemice. Jak se to zachová, když do nádrže místo 75 naperu 85 l nafty, na při plné nádrži a postupně při vyprazdňování. Teoreticky by to mělo zpočátku ukazovat dojezd jako na 75 l (prvních 10 l) a v okamžiku, kdy by množství pokleslo pod těch 75 l, měl by se začít měnit i dojezd. Ale to je z mé strany teorie. Co praxe?

Uživatelský avatar
hejhulak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičínsko

Palubní počítač - dojezdové kilometry

Příspěvek od hejhulak »

Mám Galaxy r.v. 96 , výbava Ghia , palubní počítač ukazuje dojezdové kilometry , docela šikovná věcička , i když se to taky musí brát s rezervou , ale na orientaci to stačí.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Opravdu máš na starým modelu dojezd kilometrů,to by mne zajímalo jak se to tam vzalo ,budeš tady asi jedinej.Dalo by se zjistit jestli ti to tam někdo doprogramoval atd....

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Jak píše hejhulak,musí se to brát s rezervou.Není to přesný,co jsem slyšel od kluků.Já to mám v náklaďáku a lže to jak když tiskne.V Praze mi to napsalo,že nádrž je prázdná a dojezd 0km a dojel jsem s tím do Kadaně a ještě tam zbylo 40 litrů.
U Sharana to ani nijak nepostrádám-Nádrž mám stále plnou :wink:
Obrázek

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Bitvi píše:Jak píše hejhulak,musí se to brát s rezervou.Není to přesný,co jsem slyšel od kluků.Já to mám v náklaďáku a lže to jak když tiskne.V Praze mi to napsalo,že nádrž je prázdná a dojezd 0km a dojel jsem s tím do Kadaně a ještě tam zbylo 40 litrů.
U Sharana to ani nijak nepostrádám-Nádrž mám stále plnou :wink:
Proto ti na náklaďáku ukazuje dojezd nula :lol:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

rfarsky
Ne ne,není to tak jak si myslíš.Máme tam sondu s GPS,takže tam naftu neojebeš.
Obrázek

Uživatelský avatar
hejhulak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičínsko

Příspěvek od hejhulak »

rfarsky
Zjistit by se to bohuzel už nedalo , mám to dotažený z Rakouska . Výbava tohoto vozidla je dost slušná , měl jsem možnost koupit novější vozidlo , ale tohle mě zaujalo výbavou a celkovým vzhledem a zachovalostí - předchozí majitel byl zřejmě pěknej punťa.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ahoj Hejhulaku,
vidim, ze nejaky ten den jsi uz zaregistrovany, ale i tak
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČRObrázek
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 41&start=0" target="_blank v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 578#346578" target="_blank do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata, jak používat Poptávku a Nabídku a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16504" target="_blank do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové ..., ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16360" target="_blank v tématu FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci pochlub se svým mazlíkem na fotkách.
:arrow: Pokud by sis s něčím nevěděl rady, tak se na mě obrať přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail. :mail:
Zdraví Tě Shemik moderátor. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kuci a nevite nekdo jak je to u polodotu, maji take ukazovat dojezd :?: Mam polodot zatim bez ovl. packy, tu hodlam dokoupit a doinstalovat, takze by to pak melo ukazovat ty casy, prumery a pod., ale bude ukazovat take dojezd, asi ne coz :?:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“