Zadní náprava PROBLÉM

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Maslo23 »

mam to samý a piskaj kola pri zatacení ikdyz jedu pomalu :cry: taj nevim

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Willdaa »

Maslo23 píše:mam to samý a piskaj kola pri zatacení ikdyz jedu pomalu :cry: taj nevim
Tak mas blbe udelanou sbihavost na predni naprave nebo urvanou zadni napravu na silentblokach :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Rouballik »

Tak jsem to rozdělal a měl jsem to povolený tak že jsem tu matku před ložiskem rozdělal rukou.. Při tý příležitosti jsem rozdělal bubny abych zkontroloval stav a vyfoukal je.. Jeden buben šel pěkně. Druhej se bránil a dopadlo to tak že jsem si posunul gumičky na prasátku zavzdušnil brzdy sprasil ten prostor pod gumičkou a ješté mi spadlo nějaký udělátko s pérkem a kapkovym tvarem...

Takže mi teče brzdovka, jsem nasranej a nemam se jak dostat do školy.. To sem zase něco chtěl opravovat,. Zejtra místo školy budu čistit brzdu.. Sranda jak má bejt.

Uživatelský avatar
Ely
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Ely »

Willdaa píše:
Maslo23 píše:mam to samý a piskaj kola pri zatacení ikdyz jedu pomalu :cry: taj nevim
Tak mas blbe udelanou sbihavost na predni naprave nebo urvanou zadni napravu na silentblokach :wink:
nebo samosvornej differenciál :D

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od vwCharlie »

Rouballik píše:Tak jsem to rozdělal a měl jsem to povolený tak že jsem tu matku před ložiskem rozdělal rukou.. Při tý příležitosti jsem rozdělal bubny abych zkontroloval stav a vyfoukal je.. Jeden buben šel pěkně. Druhej se bránil a dopadlo to tak že jsem si posunul gumičky na prasátku zavzdušnil brzdy sprasil ten prostor pod gumičkou a ješté mi spadlo nějaký udělátko s pérkem a kapkovym tvarem...

Takže mi teče brzdovka, jsem nasranej a nemam se jak dostat do školy.. To sem zase něco chtěl opravovat,. Zejtra místo školy budu čistit brzdu.. Sranda jak má bejt.
jo,je to pr**l,hlavně jak si to čtu :lol: :lol:
to udělátko ve tvaru kapky slouží jako samostav.Takže když ho posuneš nahoru,tak se pakny srazí trochu k sobě a jde líp nasadit buben.To samé když ho sundáváš dolů,tak přes díru od kolového šroubu ho šroubovákem našmátráš a posuneš nahoru a buben jde pak lehce dolů.Musíš jet pomalu po hmatu po té pružince až nahoru a pak zatlačíš a je to :wink:

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Maslo23 »

ale kdyby to byli simebloky tak by ty kola nemely takovou vuli, proste kdyz s nim zacloumam tak je jakoby volny

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od vwCharlie »

Maslo23 píše:ale kdyby to byli simebloky tak by ty kola nemely takovou vuli, proste kdyz s nim zacloumam tak je jakoby volny
znovu si to tady pročti,myslím že je to tu rozebrané dost

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od Rouballik »

jooo tak jsem 3hodiny dával dohromady brzdu, samostav jako kdyby tam nebyl šroubovákem jsem snad hodiny šmatral než jsem ho zvednul.. Když se mi to všecko povedlo tak jsem to vyčistil a nasadil. V tom si kámoš sednul do auta a začal mačkat brzdu a křičet svítěj brzdovky.. Brzdovky svítili hurá, ale na druhý straně byl ještě sundanej buben a samostav mi to roztáh tak, že jsem to ani šroubovákem nemohl srazit.. V osum večer s baterkou jsem tam páčil samostav ... Sranda sranda

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Zadní náprava PROBLÉM

Příspěvek od vwCharlie »

jj,to si dokážu představit :lol:
Jinak spínač brzdových světel je u pedálu,takže ti bude svítit,když šlápneš na pedál i kdyby tam nebyla celá zadní náprava :wink: :D

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“