Dotaz - pal. pc + el. okna

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od sphinxx »

Zdravíčko..

Dá se dostat do GIV palubák - když tam není z výroby, popř. kdo to umí?
A další otázka. Elektrická okna - dodělat - kdo umí a za kolik?

Díky za pomoc
:zzz:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od GolfinoIV »

sphinxx píše:Zdravíčko..

Dá se dostat do GIV palubák - když tam není z výroby, popř. kdo to umí?
A další otázka. Elektrická okna - dodělat - kdo umí a za kolik?

Díky za pomoc
PC ide dorobiť prejdi starsie temy. ale v jednoduchosti potrebujes budiky CAN alebo NECAN podla roku vyroby dalej cidlo vonkajsej teploty a packu.

Elektricke okna ide dorobit taktiez zalezi ci chces origo alebo dostat take zastavbove sady co sa davaju na mechanizmus klucky a mas to tiez elektricke
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od sphinxx »

GolfinoIV píše:
sphinxx píše:Zdravíčko..

Dá se dostat do GIV palubák - když tam není z výroby, popř. kdo to umí?
A další otázka. Elektrická okna - dodělat - kdo umí a za kolik?

Díky za pomoc
PC ide dorobiť prejdi starsie temy. ale v jednoduchosti potrebujes budiky CAN alebo NECAN podla roku vyroby dalej cidlo vonkajsej teploty a packu.

Elektricke okna ide dorobit taktiez zalezi ci chces origo alebo dostat take zastavbove sady co sa davaju na mechanizmus klucky a mas to tiez elektricke
Super.. díky za info.. Takže jak zjistím, jestli mám Can nebo neCan. Tzn. po kusech shánět kdo kde má??
Spíše bych chtěl origo okna, zda to bude možné :)
:zzz:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od GolfinoIV »

sphinxx píše:
GolfinoIV píše: PC ide dorobiť prejdi starsie temy. ale v jednoduchosti potrebujes budiky CAN alebo NECAN podla roku vyroby dalej cidlo vonkajsej teploty a packu.

Elektricke okna ide dorobit taktiez zalezi ci chces origo alebo dostat take zastavbove sady co sa davaju na mechanizmus klucky a mas to tiez elektricke
Super.. díky za info.. Takže jak zjistím, jestli mám Can nebo neCan. Tzn. po kusech shánět kdo kde má??
Spíše bych chtěl origo okna, zda to bude možné :)
aky je to rocnik auta. okna sa daju zohnat aj origo ale to budes menit aj tapacire
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od Tomm »

GolfinoIV píše:aky je to rocnik auta. okna sa daju zohnat aj origo ale to budes menit aj tapacire
Kdyby jen tapecy, tak by to bylo v poho.. :roll:

Komfortka, elektrika centralni + dverni, vhodny dverni jednotky, plechy stahovacek, pokud neni origo central tak i zamky, pripadne el.zrcatka.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od sphinxx »

Tomm píše:
GolfinoIV píše:aky je to rocnik auta. okna sa daju zohnat aj origo ale to budes menit aj tapacire
Kdyby jen tapecy, tak by to bylo v poho.. :roll:

Komfortka, elektrika centralni + dverni, vhodny dverni jednotky, plechy stahovacek, pokud neni origo central tak i zamky, pripadne el.zrcatka.
Origo centrál to má. Ele. okna to nemá. Komfotrka je proto abych stahoval okna i klíčem?? To bych ani nepotřeboval, jde mi jen o to sundat švihadla.. Kdyby to bylo origo, bylo by to super...

Jeden klučina mi tady nabízí celé kompletní dveře s elektrikou. Když je vyměním dalo by se říci kus za kus, napojím elektriku ať mi jedou okna - kde bude háček?? Díky za info
:zzz:

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od sphinxx »

to Golfino IV:

To že budu měnit tapece mi nevadí, je to 99 TDI 66kw
:zzz:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od GolfinoIV »

sphinxx píše:to Golfino IV:

To že budu měnit tapece mi nevadí, je to 99 TDI 66kw
tak ak to je do 6/99 vyrobene tak tam bude necan k po tak by mali byt can. zistis to lahko ked ich vytiahnes a bude cislo 919 tak su necan a ak 920 tak su can navod na vytiahnutie je vo FAQ
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od MaF »

sphinxx píše:
Tomm píše: Kdyby jen tapecy, tak by to bylo v poho.. :roll:

Komfortka, elektrika centralni + dverni, vhodny dverni jednotky, plechy stahovacek, pokud neni origo central tak i zamky, pripadne el.zrcatka.
Origo centrál to má. Ele. okna to nemá. Komfotrka je proto abych stahoval okna i klíčem?? To bych ani nepotřeboval, jde mi jen o to sundat švihadla.. Kdyby to bylo origo, bylo by to super...

Jeden klučina mi tady nabízí celé kompletní dveře s elektrikou. Když je vyměním dalo by se říci kus za kus, napojím elektriku ať mi jedou okna - kde bude háček?? Díky za info
hacek cislo jedna :hook2:

budes muset sehnat minimalne komfortku co umi stahovat okna, jelikoz tu co tam mas ( tu mam prevdepodobne taky ) to neumi, mozna by stalo za pokus koupit nejakou sadu el. oken s vlastni komfortkou a hodit ji do origo tapecu... kazdopadne hodne zdaru jestli se ti to povede predelat tak do toho pujdu pak taky :wink:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dotaz - pal. pc + el. okna

Příspěvek od Tomm »

sphinxx píše:
Tomm píše: Kdyby jen tapecy, tak by to bylo v poho.. :roll:

Komfortka, elektrika centralni + dverni, vhodny dverni jednotky, plechy stahovacek, pokud neni origo central tak i zamky, pripadne el.zrcatka.
Origo centrál to má. Ele. okna to nemá. Komfotrka je proto abych stahoval okna i klíčem?? To bych ani nepotřeboval, jde mi jen o to sundat švihadla.. Kdyby to bylo origo, bylo by to super...

Jeden klučina mi tady nabízí celé kompletní dveře s elektrikou. Když je vyměním dalo by se říci kus za kus, napojím elektriku ať mi jedou okna - kde bude háček?? Díky za info
Ne, komfortka to cele ridi... pokud chces origo, tak tam musi byt (a jeste k tomu ne ledajaka, jen urcity typ)!
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“