Nové kola

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Ondrash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:16
Bydliště: Krnovw

Nové kola

Příspěvek od Ondrash »

Tak jsem nahodil nové kola,,zatím jen na zkoušku...

Uživatelský avatar
hospodskej
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Grindafjurdahjurda aneb Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od hospodskej »

chce to snížit a bude to pecka a dopředu udělej max. příklon, ať to vypadá, ale jinak luxus mazec 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od horan »

Nevadí že si budeš kurvit gumy a že to bude blbě sedět ,hlavně že to bude dobře vypadat :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od Lefi »

Nový sponzor policie koukám :)

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od Kuja »

Nic ve zlym,ale tohle je uz trosku moc :( Sciroccu slusej kola ktery sou bud zaroven s blatnikem,a nebo rozdilna sirka vepredu i vzadu.A tohle reseni bude mit stoprocentne blby jizdni vlastnosti. Mam s tim dlouholety zkusenosti,kdy sem na Roccu vyzkousel cca 6 sad kol. Od 13 po 15. Rozdilnejch sirek,na trech typech podvozku.S podlozkama i bez.

btw Lefi ma pravdu...policie bude mit radost.

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Nové kola

Příspěvek od Marosh16v »

co to melete? jak blbě sedět? ty ses posral, ne? já měl na Golfech taky kola od 13 po 15 a žádné neseděly tak jako tyhle 8x13 s gumama 175/50 dunlop sp spot!...nevíš o čem mluvíš!.... a ještě jsem nepochopil, proč by si měl kurvit gumy?...jako o lemy, jo? dají se nasadit delší dorazy, ještě jsi o tom neslyšel?... a policajti?....kvůli toho, že to leze ven, jo?...dají se vytáhnout lemy;-).... sluší to tomu šíru...

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od Kuja »

Marosh16v píše:co to melete? jak blbě sedět? ty ses posral, ne? já měl na Golfech taky kola od 13 po 15 a žádné neseděly tak jako tyhle 8x13 s gumama 175/50 dunlop sp spot!...nevíš o čem mluvíš!.... a ještě jsem nepochopil, proč by si měl kurvit gumy?...jako o lemy, jo? dají se nasadit delší dorazy, ještě jsi o tom neslyšel?... a policajti?....kvůli toho, že to leze ven, jo?...dají se vytáhnout lemy;-).... sluší to tomu šíru...

Celej problem je s vyvazenim gumy + podvozek :)Neni to jenom o kolech,proto sem tam napsal i podvozky. btw Kurveni gum je fyzika :) Kdyz mas gumu do A,tak v prudsi zatacce pri vyssi rychlosti se guma nema kam natahnout a odira se. Rychleji se sjizdi a sjizdi se nerovnomerne. Zkusenosti s tim mam az az.....

Ale nazor ti neberu. :)

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Nové kola

Příspěvek od Marosh16v »

jako zkušenosti se sjížděním gum, jo?.....dej si na kola balony.....myslím třeba na tu třináctku 185/60 a chceš mi říct, že to bude držet líp, jo?....děláš si ze mě srandu?

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Re: Nové kola

Příspěvek od Dandi »

:roll: Tak já nevim no ,ale já sem si dal na sciro širší pneu 195/45 v předu a 195/55 vzadu a protože sciro má zadní náppravu o 1,5cm užší tak sem tam strčil 2cm podložky a do předu 0,5cm aby byl podvozek ,dá se říct ve tvaru obdelníku ,k tomu stavitelnej podvozek a sedí to perfektně a pneu ty se nějak extrémně nesjížděj sem s tím spokojenej :wink:
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Re: Nové kola

Příspěvek od Dandi »

vlastně ted to vypada nějakl takhle...
Přílohy
P9221623.JPG
TodayTomorrowLexus

Ondrash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:16
Bydliště: Krnovw

Re: Nové kola

Příspěvek od Ondrash »

Jeste jednu na ukazku:-) je mi jedno co si o tom kdo myslí,me se to libí a taky nechápu jak nekdo muže říkat ze to bude blbe sedet a dalsi podobne blbosti když konkretne s tím roccem nejel..sedi to teda o dost víc nez z 15kama co jsem tam mel jako prvni..
Přílohy
100_1991.JPG

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od Lefi »

Marosh16v : "8x13 s gumama 175/50" :D :D :D :D :D :D :D
a ty tady mel něco o posrání...to jsem se fakt zasmál.Tvý příspěvky nemaj chybu

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od George »

Víte co mě překvapuje? jak tu řešíte pruměr kola...Nesmyslně... na jízdní vlastnosti má pruměr kola minimální vliv. Duležitý je podvozek, výška auta od země, šíře a profil gumy... samozřejmě, že pokud bude mít auto gumu do A, bude se guma víc kurvit, ale auto se v zatáčce bude méně houpat (guma se nemá kam "shrnout" )a bude jeho vedení přesnější...
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Re: Nové kola

Příspěvek od Dandi »

8O :D
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové kola

Příspěvek od horan »

Pro ty chytráky kterým vadí že jsem psal o kurvení gumy. reagoval jsem na příspěvek od hospodskýho. Konkrétně na tohle:
"chce to snížit a bude to pecka a dopředu udělej max. příklon, ať to vypadá, ale jinak luxus mazec"
A pokud ještě někdo napíše že se tím že někdo dojebe geometrii tímhle zpusobem nebudou kurvit gumy,tak si může dát rovnou facku. :roll: :roll: :roll:
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“