SRAZ SHARAN-ALHAMBRA-GALAXY: 13-14.10.07-SEČ, kemp U Letadla

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Marek77 »

Tak to je super stav. Tedy trpělivě čekám avízo :-).

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Dolik »

Tak už jsem vydel video a foky a je to erfektni Všem moc dik za uskutečněni a za organizaci a už se tešíme na dalši sraz.Moc dik Dolik
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Skype »

Zdravím ve spolek.
Zrovna jsem se vrátil ze Slovenska.
Moc se mě odjíždět na to Slovensko v sobotu nechtělo. :roll:
Aspon jsem se stavil na chvilku a poznál pár nových super lidiček. :wink:
Příšte mě to snad už konečně vyjde a strávím s Váma celý víkend.
Pistahufnagl: Promin,ale v sobotu jsem už víc čekat na parkovišti u Kaflandu nemohl.
Ženský mě honili jako nadutou kozu aby jsme už konečně vyrazili,protože původně jsme měli odjet už v pátek. :roll:

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Matuf »

abeljozef píše:Tak som dnes uspesne dorazil domov. Rad som Vas vsetkych zase videl, dufam ze na buduce nas zo slovenska bude viac (aspon o jedneho). Vdaka pistovi za zorganizovanie. Keby som bol zena tak by som sa spytal preco som si radsej nevzala Pistu Hufnagla :D .

P.S. Pre Matufa - na buduce si zo sebou zoberiem aj ten srobovak. :twisted:
V tom případě si s sebou na příšťí srazík beru i brokovnici s pepřem :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Eizo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.09.2007 09:15
Bydliště: u Bruntálu

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Eizo »

Kluci super akce škoda že jsem letos nemohl ale přiště si to nenecham ujít :D :D :D

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od vilik »

OT:
Kazbiči, jubilante, podívej se kolik máš příspěvků. radši to sem napíšu, než se rozjedeš někde jinde.

1111
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od vilik »

vilik píše:OT:
Kazbiči, jubilante, podívej se kolik máš příspěvků. radši to sem napíšu, než se rozjedeš někde jinde.

1111
Jsi jednička. :!:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Bitvi »

vilik píše:OT:
Kazbiči, jubilante, podívej se kolik máš příspěvků. radši to sem napíšu, než se rozjedeš někde jinde.

1111
To je pěkný,samá jednička.Dneska to s Kazbičem rozjíždíme v hospodě :lol: ,takže jinde to nestihne.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od kazbic »

vilik
...no joo člověče fakt.Jsem si toho nevšiml. :)

Bitvi

Už mám žííížu jako sviňa.Odpočítávám minuty do konce šichty.Když jsem přijel ze srazu,tak v lednici ani jedno pivo.Hrůza.Kdybych nebyl tak udondanej z Ikea,tak bych byl na pivku už včera. :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Marek77 »

Podobnou atmosféru jako na tomto srazu (přátelská a pohodvá až rodinná atmosféra) zažívám na našich LADAsrazech. LADA je dnes také specifické vozidlo, v kterém jezdí jen vybraní jedinci (podobně jako třeba SAG, Trabant či Ferrari) a tudíž je to také především o srdíčku a pohodičce.

Mám takový smutný dojem, že srazy tuningářů určitě o takové pohodě nejsou. Tam je to spíš o tom, kdo se víc předvádí, kdo udělá větší kravál (vítězí ten, kterému mašina po letišti začne poskakovat) nebo kdo utratí víc peněz za lak či kola (nebo kdo lépe jinému přejede hnáty nebo rozbourá stánek s buřtama). A to mi nesedí.

Mám rád pohodu, příjemnou atmosféru, klídek a přátelství.

Mám rád VÁS !!!
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 16.10.2007 09:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od kazbic »

Marek77

Však my Tebe taky :hug: :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Marek77 »

Ti smajlíci jsou úžasní, zejména ten s modrým motýlkem na holé pleši. Ale s Tebou, Kazbiči, se líbat nebudu - neholil jsem se a byli bychom jako suchý zip (a kdo by nás trhal wod sebe :-D)!!!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem kuci mel v nedeli soukrome a v pondeli pracovni honky a proto se dostavam k reakci na sraz az ted. Take jsem si dal predsevzeti, ze to nejlepsi cili reakci na sraz si dam az jako posledni, za odmenu, takze nejdriv pekne uklidit na foru, zaradit prispevky do spravnych temat a do Shelrocka, privitat novacky (to delam obzvlaste rad) a teprve pak odmena. Inu splneno, jdem na to. 8)

Zacnu tim, ohledne ceho mi nekolik z Vas volalo uz v nedeli. V sobotu v noci jsme dojeli dobre, jeste jsme se s Lapajou v Praze staveli na kafiko. Dik za drzeni palcu, hadici od turba poresim co nejdriv a dik za Vasi starost o moji, resp. nasi malickost. 8)

A ted ke srazu, jak zacit? Hufnaglovi, excelentni prace!!! Je videt, ze se Hufnaglovi zabivaji poradanim taboru pro deti, protoze zde ukazali svoji excelentne rozvinutou schopnost a smysl pro usporadani takove akce. Jeste nas s Kazbicem v patek napadlo jstli bude Pista mit pro ucastniky zajistene cedulky se jmeny. To jsme se seredne prepocitali, kdyz jsme o takove blbustce zapochybovali. Nejen cedulky pro Sharanisty, ale take cedulky pro Sharany, ty pernikove Sharanky, ty me fakt dostali, hry byly megasqele, nikdy jsem nepremyslel nad tim jak rychle umim tahnout Sharana na lane, pecka. Trosku me mrzi, ale to bylo moji chybou, ze jsem propasl SAG-dort, myslim jeste v celem skupenstvi, ale videl jsem ho na fotce po srazu, takze srazova prekvapeni pro me pokracovala jeste dlouho po srazu. Masiko, klobasky, nakladany hermelin, ... no proste bomba Pisto. Vzhledem k tomu, ze bych rad pristi rok chtel udelat take sraz a jeste k tomu v podobne lokalite jako Ty, tak je to jasne, beru Te za spolecnika, nehlede k tomu, ze jsme se shodli na tom, ze to precejen chce trosku vetsi organizacni team. 8)

Jinak, obecne, sharanisti, sharanistky a sharanistata, ta bajecna atmosfera na srazu tam nelezela v trave, byla tam proto, ze jste ji tam privezli, takze diky Vam vsem, proto bych Vam rad vsem podekoval za ucast a dovezenou mega-sqelou naladu. Na srazu se vzdy nejvice tesim na dve veci, a to na spanilou jizdu a s ni souvisejici vykulene, obdivne, prekvapene a nekdy az vydesene pohledy prekvapenych kolemjdoucich, do silnice nemohuvsivjet civicich ridicu, kteri pri te krase zapominaji nadavat a misto rozcilovani se, ze nemohou vjet na hlavni, si tu paradu uzivaji s nama a druha vec, na kterou se tesim, je ze Vas vsechny na srazu osobne obejdu, at uz u aut nebo u stolu v hospudce a s kazdym pokecam a seznamim se s novymi cleny SAG-Clubu. Pokud jsem na nekoho zapomel, tak se dodatecne omlouzvam a slibuji jako hvezda jasna, ze to napravim na pristim srazu, ale myslim, ze snad ne, co si pamatuji, jsem dal alspon kratsi slovo s kazdym, vcetne klenotu Vasich Sharanu cili manzelek pritelkyn a deticek. Byla to opravdu bajecna akce a uz se nemohu dockat dalsi. Na megaVilikovo megavideo se teprve chystam, takze o tom napisu pozdeji.

Zpocatku to vypadalo, ze to v puli cesty na sraz budeme muset otocit a na odtahovce odsvistet zase zpatky do Prahy, ale ma touha setkat se s Vama mi pomohla najit v Chlumci nad Cidlidlinou sikovneho automechanika, ktery Hadici od turba nasadil tam kam patri a my jsme mohli pokracovat v krasojizde za Vami. Timto Vam take vsem dekuji za Vasi trpelivost, pri cekani na nas pred spanilou jizdou. Navrhoval jsem Lapajovi, at na nas necekate a vyrazite, ale slysel jsem hlasy nekolika z Vas, ktere rikali " ale jo, pockame". Nic by se samozrejme nedelo, prijeli bysme za Vama na Sec, ale netajim se s tim, ze jsem moc rad, ze jste nam neujeli a pockali na nas. Jeden za vsechny byva take tezka obet, ale Vy jste tim cekanim na me ukazali, ze to umite take obracene cili vsichni za jednoho a to je dukaz toho, jak sqela banda v tehle sekci je. Je mi velkym potesenim a cti starat se o tuto sekci jejiz motorem jste Vy vsichni.

No a v neposledni rade nesmim zapomenou na Alfana a Jendu. Alfan si diky preinstalaci navigace a spousty dalsich veci v mem telefonu srazu moc neuzil, vetsinu doby co tam byl, jsme spolu prosedeli v hospudce nad tema preinstalacema. I kdyz jsem ho uz pozdeji vyhanel a chtel v preinstalacich pokracovat priste, trval na tom, ze dokud mi telefon a navigaci nehodi do topstavu, tak neskonci. Muj Artemis s navigaci byl i tak mercedes mezi beznymi telefony, ale na to co z nej udelal Alfan je Mercedes slabe slovo. Ted je to Enzo Ferrari mezi telefony. Jeste ted a jeste dlouho asi budu objevovat super novinky, co mi tam Alfan nainstaloval. Takze dik moc Alfane. 8) No a samo nemene dik Jendovi, ze obetoval nasi soukrome akcicce ohledne predelavky mych svetel na bixenony svuj cas take zde na srazu, protoze mi tim usetril jednu extra jizdu do jiznich Cech. Az bude operace "Shemikovi bixenony" hotova, pochlubim se Vam v patricnem tematu. Tak Jendo take dik moc. 8)

No, trochu jsem se rozjel, tak musim pribrzdit, abych dnesek nestravil nad jednim prispevkem a aby se sem jeste neco veslo. Takze jeste jednou dik vsem jak aktivne, tak pasivne zucastnenym a tesim se na pokracovani. 8)
Co do prijezdu, tak i do reakce na sraz, pozde, ale prece. Shemik. 8)

Uživatelský avatar
1thais
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od 1thais »

kazbic
..taky doufám,že příště dorazím.Vím, vím mám ještě s tebou nedořešený účet za CD a porady..jsem si myslela,že to vyúčtujeme(švestkama) na srazíku,ale holt to nevyšlo :P
PS:..no jo ty ženský jsou děsný notorky...já bych mohla taky jen tu limču,stále kojím.Myslím,že by mladej už nechtěl mléko jinak,než se šv.příchutí a to by se mě děsně prodražilo,být stále veselá :lol:
Koukám jakej je Marek77 cítlivka jsem si myslela,že takovej chlap už nééni...

fakjt jste si to užili a vo tom to je... :wow:

Uživatelský avatar
sprejdr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: 13-14.10.- VŘSR-Velký Říjnový Sraz (str 76)

Příspěvek od sprejdr »

Zdarec vsichni. Byla to super akce!!!! Jen me mrzi ze jsme nestihli spanilku, (v patek jsme byli na oslave 60tin a nepodarilo se nam dat driv dohromady).Myslim ze obrovske DIKY patri organizatorovi Pistovi za dokonale zvladnutou pripravu akce! :999: Velika pochvala Vilikovi za perfektni video !! i diky nemu vidim o co jsme prisli :cry: , priste si spanilku jiz urcite nenechame za zadnou cenu ujit. Cela akce byla SUPER! a jiz ted se moc a moc tesime na dalsi SAGackou akci. Mejte se do te doby vsichni super. Zdarec

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“