Pneumatiky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pneumatiky

Příspěvek od pepanos »

teekey píše:Suny, co tim myslis? Podle tebe jako kdyz nekdo ma zimaky, tak ostatni neohrozuje? Spis to vypada, ze jsi podlehl propagande o zimnich pneu, ktera docela frcela minulou zimu a urcite se bude predtrasat i letos. Lidi co neznaji sve auto a nebo neumi jezdit, jsou nebezpecni i v prave poledne ve 12h 12.7.! :evil: Zimaky maji sve opodstatneni, ale to jedine to neni :lol:
Ale furt bude bezpečnější,když blba nepotkáš,a když už,tak se zimníma a ne v zatáčce :D :D :D :D !

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Suny »

teekey píše:Suny, co tim myslis? Podle tebe jako kdyz nekdo ma zimaky, tak ostatni neohrozuje? Spis to vypada, ze jsi podlehl propagande o zimnich pneu, ktera docela frcela minulou zimu a urcite se bude predtrasat i letos. Lidi co neznaji sve auto a nebo neumi jezdit, jsou nebezpecni i v prave poledne ve 12h 12.7.! :evil: Zimaky maji sve opodstatneni, ale to jedine to neni :lol:
Jasně, že zimní gumy nejsou samospasitelný, ale je to velice dobrý základ aby vše dopadlo dobře. Borců co mi vykládali, že zimu zvládnou na letních levou zadní, protože oni přece umí jezdit a pak honily nový auto či v lepším případě klempíře jsem už pár poznal (byl jsem jedním z nich :oops: , tak mi věř, že vím o čem mluvím). Prostě auto za aktuálních podmínek je na zimních je daleko lépe ovladatelnější a stabilnější než na letních, s tím nikdo nic nenadělá. A nemyslím si, že bych podléhal nějaké loby či kampani, prostě to mám osobně vyzkoušený.

passák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.09.2007 16:35
Bydliště: Ostrov K.V.

Re: Pneumatiky

Příspěvek od passák »

Ahoj ,přezouvám ,tady to po ránu začíná být docela nepříjemný 0 až 2 a přes den 5 stupnů

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od thoomass »

mam uz prezuto, myslim, ze uz je nejvyssi cas, teploty uz jsou rano a vecer docela nizko, vcera jsem byl v Ostrave a pri zpatecni ceste uz bylo -1.

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Pneumatiky

Příspěvek od kubrtik »

Některé komentáře mi připadají jako by je psali moje děti. Ty si taky myslí, že když svíti sluničko tak je teplo a podle toho se taky chcou oblékat. Jenomže tak to není! Platí to na 100% i s pneumatikama. Souhlasím se Sanym.

Uživatelský avatar
baloo_baloo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od baloo_baloo »

uz sem prezul...od vcera 19.10. Liberec a okoli snezeni, jeste to ale na silnici nedrzi....a jelikoz jezdim hodne nehodlam riskovat...a teploty uz tady skoro tyden nebyly nad 10 stupnu C

Celettkář
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2007 19:06
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Celettkář »

Čím dýl přezujete oto vám dýl ty gumy vydržej :velo:
Autoskla a Karosářské práce http://www.sedlatyauto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Tomasek1234 »

A nebo budes mrtvej :P Pak ti tech par usetrenejch dni na zimnich gumach bude leda k hovnu.

Celettkář
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2007 19:06
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Celettkář »

No takovejch sebevrahů je spousta,ale většinou to odnese ten kdo zato nemůže protože když máš zimáky a takovej blb proti tobě vyjede ze zatáčky v protisměru tak ti zimáky nepomůžou :cry:
Autoskla a Karosářské práce http://www.sedlatyauto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Pneumatiky

Příspěvek od DMS »

diskuse každý rok na tohle téma stejná.
Jen napíšu cca.před 5 lety jsem jezdil s Felinou a na tohle jsem dřív taky kašlal, dal jsem zimní jen na předek a bylo to horší než kdybych je nedal vůbec, v zatáčce mi ujela pr**l Feliny :mrgreen: :lol:

Celettkář
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2007 19:06
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Celettkář »

DMS píše:diskuse každý rok na tohle téma stejná.
Jen napíšu cca.před 5 lety jsem jezdil s Felinou a na tohle jsem dřív taky kašlal, dal jsem zimní jen na předek a bylo to horší než kdybych je nedal vůbec, v zatáčce mi ujela pr**l Feliny :mrgreen: :lol:
Tak tak na jaře to bude opačně
Už jste daly letňáky?
Autoskla a Karosářské práce http://www.sedlatyauto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pepíno 151
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 25.09.2007 16:35
Bydliště: Librec

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Pepíno 151 »

V pondělí přezouvám. Pravda, dle kalendáře je ještě celkem brzy, ale už je fakt chladno. Hlavně zimáky mají za chladného počasí jiné vlastnosti. Jsou díky směsi měkčí, lépe drží stopu a hlavně je kratší brzdná dráha. No a jak už tu někdo psal, stačí chvilka a je prů**r. Pravda, na alu Pašík lépe vypadá, no ale zase je na co se na jaře těšit, až přezujeme na hezčí.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Pneumatiky

Příspěvek od DMS »

Celettkář píše:
DMS píše:diskuse každý rok na tohle téma stejná.
Jen napíšu cca.před 5 lety jsem jezdil s Felinou a na tohle jsem dřív taky kašlal, dal jsem zimní jen na předek a bylo to horší než kdybych je nedal vůbec, v zatáčce mi ujela pr**l Feliny :mrgreen: :lol:
Tak tak na jaře to bude opačně
Už jste daly letňáky?
:D :lol:
já si dávám ještě týden. Hlavně už nesmím jet 170 jako ještě tenhle týden. :x

Uživatelský avatar
Davis24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Davis24 »

Ač se mi nechce tak výměna letních kol za zimní mě taky čeká. Vzhledem k tomu že mám na passatu kola 17´ rozměr 235/45 s žádným vzorkem tak už jsem to měl udělat dávno. Vzhledem k tomu že jezdim opravdu často tak aspon si ušetřím nervy z námrazy a policajtů. :)

Celettkář
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2007 19:06
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Celettkář »

Tak jste mě ukecali dneska jsem přezul známej co má pneuservis tvrdí,že v teplejším počasí ubejvaj zimáky jen 10% víc než v zimě.
Autoskla a Karosářské práce http://www.sedlatyauto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“