ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od widle »

jeden můj známý to vyřešil dost razantně...ŠESTKOU vrtákem vyvrtal doprostřed podlahy díru...durch i přes koberc...když jsem to viděl....hnus velebnosti..
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

MOTIF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.10.2007 22:27

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od MOTIF »

Aloisius píše:Zdravím všechny,
stejný problém, voda tekla jak k řidiči tak ke spolujezdci, normálně při rozjetí jako když se vyleje kýbl. Rozmontoval jsem plastové podběhy do kterých ústí odtokové kanály pod stěrači a vida - dvacet centimetrů bordelu na každé straně které fungovaly jako špunt a vracely mě odteklou vodu zpátky do auta. :) Teď snad zatékání vyřešeno.


jojo, udelal jsem presny stejny postup a je to!! :-)

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od widle »

MOTIF píše:
Aloisius píše:Zdravím všechny,
stejný problém, voda tekla jak k řidiči tak ke spolujezdci, normálně při rozjetí jako když se vyleje kýbl. Rozmontoval jsem plastové podběhy do kterých ústí odtokové kanály pod stěrači a vida - dvacet centimetrů bordelu na každé straně které fungovaly jako špunt a vracely mě odteklou vodu zpátky do auta. :) Teď snad zatékání vyřešeno.


jojo, udelal jsem presny stejny postup a je to!! :-)
a do roka ti zmizí kus podlahy...
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

MOTIF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.10.2007 22:27

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od MOTIF »

Je to kvuli ocpanym kanalkum ktere jsou na leva i prave strane pod oknem.. Jak je pyl. filtr, tak pod nim je zlabek na vodu a ta se drzí voda, ktera tece na nohy.. Zazil jsem to, obcas to procistim dratem a je zase na dlouhou dobu klid!

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od widle »

MOTIF píše:Je to kvuli ocpanym kanalkum ktere jsou na leva i prave strane pod oknem.. Jak je pyl. filtr, tak pod nim je zlabek na vodu a ta se drzí voda, ktera tece na nohy.. Zazil jsem to, obcas to procistim dratem a je zase na dlouhou dobu klid!
tak, tak, moje řeč......a nemusí se ani sundávat plst z podběhů, jak tady někdo psal...
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

MOTIF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.10.2007 22:27

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od MOTIF »

widle píše:
MOTIF píše:Je to kvuli ocpanym kanalkum ktere jsou na leva i prave strane pod oknem.. Jak je pyl. filtr, tak pod nim je zlabek na vodu a ta se drzí voda, ktera tece na nohy.. Zazil jsem to, obcas to procistim dratem a je zase na dlouhou dobu klid!
tak, tak, moje řeč......a nemusí se ani sundávat plst z podběhů, jak tady někdo psal...

Kamarad to resil i u Focuse... Je to opravdu tim, takze nelaborujte nad netesnosti skla atd.. Pokud nekdo chcete, tak mi napiste SZ a ja to nafotim, ael je to uplne jednoduche, takze to zmakne fakt lajk.. Treba jako ja !! :lol:

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od 0256 »

Pánové,samá voda:-))Závada již odstraměna!!!Zatékalo tam dirkama pod malíma okénky po stranách!!!je tam mala dirka zalepena od nemcu lepenkou a tudy tam tece!!!Dirku jsem zatmelil a je pokoj!!!:-)))))

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od pistahufnagl »

Kluci když něco takhle najdete hoďte sem prosím foto. Já mám koberec pod nohama řidiče taky mokrý. je to jak kdyby tam tekla brzdovka nebo něco, takový lepkavý, smradlavý. Hadičku k ostřikovači jsem přetěsnil, ale je to pořád stejný. Odtokový kanálky nemůžu najít.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
keri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Východní čechy

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od keri »

Jelikož taky nemůžu na našem galaxy najít ty kanálky, tak bych rád požádal někoho, komu už se ukázaly, jestli by sem nehodil nějakou fotečku s jejich umístěním, díky moc

Uživatelský avatar
Mira077
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od Mira077 »

Ahoj zdravím všechny,jsem tady nový a mám podobný problém. Mám Scharana 97 a už jsem zkoušel vyčistit podběhy, odtokové kanálky a stále se mi objevuje voda u řidiče i spolujezdce. Vím, že tam bylo měněné přední okno, tak snad to nebude tím.
For autoškolák: jak se dostanu k těm malým okýnkům, abych zjistil jestli tam mám taky nějaký karton, co musím všechno oddělat.
Když auto stojí na místě, tak je všude sucho, jak se rozjedu, tak začne stékat voda po bočních plastech pod A sloupkem (vychází to pod malýma okýnkama)
Díky SAG jsem už odstranil pár věcí a až budu mít něco nového rád taky pomůžu :P

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od 0256 »

Jak se tam dostanes?Jednoduse-oddelas u spolujezce kaslik a aerbeck a malou dirou ktera vznikne se tam dostanes.To same na druhe strane.Je tam spatne videt,tak ze to chce baterku a dobre oko :-)))))))))

Uživatelský avatar
Mira077
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od Mira077 »

Ještě jsem neměl čas se na to podívat, ale snad mi to dnes vyjde. Teď nevím přesně čemu říkáš "kaslíky" myslel jsem, že máš na mysli kastlíky. Jestli to chápu dobře, tak to asi jsou výdechy topení? :158: Jak je vymontuji a jak dostanu ten airbag ven a jak ho deaktivuji, s tímhle zkušenosti ještě nemám, abych pak nemusel na VAG a nulovat chybu? Díky

Uživatelský avatar
keri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Východní čechy

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od keri »

Mohl by sem prosím někdo dát bližší popis umístění těch odvodových kanalů, jsem zoufalý :)

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od 0256 »

odpojis ho tak ze odpojis dratek.Na nulovani chyby tedy musis,ale udela ti to kazdy servis na pockani a zadarmo.Sundat musis vse co je z plastu a brani ti dostat se tam.Nic moc rada ,ale jinak se tam nedostanes.Chce to trpelivost,ale pak to stoji za to.Vim o cem mluvim,auto mi stalo na ulici,ani se nehlo a v po desti jsem mel v aute bazen.Vymenil jsem okno,vycistil kanalky,rozebral celej vnitrek a voda stale zatekala!!! :) Posledni moznost byla rozebrat plast.A co se nestalo-uz netece!! :D Opravdu,stoji to za to.Pokud ani toto nepomuze pak uz jedina rada-koupit si plastenku a holinky:P

Uživatelský avatar
vladas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Zatékání do podlahy Alhambra II.

Příspěvek od vladas »

Prosím o radu, u Alhambry II 2003 mi zatéká do podlahy u spolujezdce.Po všech zkouškách to není zeshora(dveře, těsnění...atd), ale zřejmě někde odspodu(pod rohožku).Nemá prosím někdo zkušenost? Děkuji předem.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“