Pokec o našich VW Lupo

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirek7 »

Horse píše:Hoj:) Taky jsem stastnym majitelem tohoto uzasneho premistovadla:) Mam v tom 1.4TDi a v tomto tydnu me ceka nacipovani a melo by mit okolo 100 ijáčků pod kapotou, tak jsem na to zvedavy:) Jsem rad, ze jsem konecne potkal par lidi, kteri maji stejne auticko, jako ja:) Pro ilustraci prikladam nejakou fotecku sveho milacka:) V tuto chvili ma jeste navic zlute clonitko na prednim skle a uvazuji o dalsich decentnich vecech :oops:
btw. maska je sice z 1.2TDi, ale vazne je v tom 1.4TDi :)))

Zaujimalo byma kolko to papa nafty

Uživatelský avatar
pytlak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pytlak »

Zdravin lidicky, taky se pridam. mam asi rok 3L. Spotreba podle toho jak se jede, hodne lehka noha tak pod tri litry, pokud se nevjede na dalnici tak 3,5. Ja jezdim hodne po dalnici a drzim to kolem 140km/h a to spotreba 4,2, kdyz to zenu vic tak je spotreba 4,5. Palubni pocitac ukazuje vzdy o trochu vic. Menil jsem u tohoto auta spojkovou lamelu a potom je treba pres pocitac seridit spojku. Napichnul se mi na to borec ktery zrovna delal kamosovi na VW Golf chiptunning, ale nevedel si s tim rady a navic to rozhasil tak, ze auto prestalo radit. Sehnat na to odbornika je tady v republice kumst, ale nakonec jsem jednoho nasel a ten to poladil. Mam tohle auto hlavne kvuli spotrebe, a co se tyka spolehlivosti tak zatim dobry. Tohle auto jsem mel po kurakovi a navic se tam vozil pes, takze jsem bybral cely interier a kompletne jsem ho vypral. Ted je to jak v perinach.
Jinak potrebuju poradit. Chci vymenit predni tlumice a v autokely je majizrovna na lupo 3L, ale s poznamkou ze nejsou urceny pro vozy s vybavou TDI. To je nejaka blbost protoze do tohodle se jiny motory nedavaji, i kdyz je pravda ze tohle neni TDI ale PDI. Na ty tlumice jsem se dival a vypadaji ze by tam sedly. Nemate nekdo zkusenosti s timto? DIK

Uživatelský avatar
Lupo3L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Lupo3L »

pytlak píše:Zdravin lidicky, taky se pridam. mam asi rok 3L. Spotreba podle toho jak se jede, hodne lehka noha tak pod tri litry, pokud se nevjede na dalnici tak 3,5. Ja jezdim hodne po dalnici a drzim to kolem 140km/h a to spotreba 4,2, kdyz to zenu vic tak je spotreba 4,5. Palubni pocitac ukazuje vzdy o trochu vic. Menil jsem u tohoto auta spojkovou lamelu a potom je treba pres pocitac seridit spojku. Napichnul se mi na to borec ktery zrovna delal kamosovi na VW Golf chiptunning, ale nevedel si s tim rady a navic to rozhasil tak, ze auto prestalo radit. Sehnat na to odbornika je tady v republice kumst, ale nakonec jsem jednoho nasel a ten to poladil. Mam tohle auto hlavne kvuli spotrebe, a co se tyka spolehlivosti tak zatim dobry. Tohle auto jsem mel po kurakovi a navic se tam vozil pes, takze jsem bybral cely interier a kompletne jsem ho vypral. Ted je to jak v perinach.
Jinak potrebuju poradit. Chci vymenit predni tlumice a v autokely je majizrovna na lupo 3L, ale s poznamkou ze nejsou urceny pro vozy s vybavou TDI. To je nejaka blbost protoze do tohodle se jiny motory nedavaji, i kdyz je pravda ze tohle neni TDI ale PDI. Na ty tlumice jsem se dival a vypadaji ze by tam sedly. Nemate nekdo zkusenosti s timto? DIK
Ja som na lupe 3l uz menil tlmice, tiez som prvy krat bral od auto kelly, zadne su bez problemov, akurat ze su plechove namiesto hliniku, predne su horsie, tie co maju v auto kelly urcite nepasuju, mal som ich doma, ulozenie na pruzinu je ine a tusim aj dlzka tlmica je ina, nahrady na predok nezozenies, bohuzial len original hlinik sachs u VW, a to nie je zrovna lacne.

Uživatelský avatar
Lupo3L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Lupo3L »

Horse píše:Hoj:) Taky jsem stastnym majitelem tohoto uzasneho premistovadla:) Mam v tom 1.4TDi a v tomto tydnu me ceka nacipovani a melo by mit okolo 100 ijáčků pod kapotou, tak jsem na to zvedavy:) Jsem rad, ze jsem konecne potkal par lidi, kteri maji stejne auticko, jako ja:) Pro ilustraci prikladam nejakou fotecku sveho milacka:) V tuto chvili ma jeste navic zlute clonitko na prednim skle a uvazuji o dalsich decentnich vecech :oops:
btw. maska je sice z 1.2TDi, ale vazne je v tom 1.4TDi :)))
Mas pravdu, maska, naraznik a smerovky su z 3Lka, ale najviac
by ma zaujimalo ako spasovali naraznik s blatnikmi, 100percentne museli narezat ten naraznik aby to sadlo.

Pavel Šťastný
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.09.2007 23:45
Bydliště: okr.Benešov

Re: Lupíno

Příspěvek od Pavel Šťastný »

také jsem majitelem 3L, tlumiče jsem měnil i s pery /plechové tlumiče/ z jiného lupa,jinak je to úžasné přiližovadlo na které nedám dopustit.

Uživatelský avatar
Hanka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od Hanka »

Ahoj vsichni, mam prosbu, u Lupice mi prasklo rizeni, nevite nekdo o nejakym vrakovisti, kde maji Lupo???

Uživatelský avatar
oňasVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 26.09.2007 20:42
Bydliště: OpaVWa - KylešoVWice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od oňasVW »

Ahojte lupisti.Vidím že vás tady moc není.I tak jsem rád že se najdou alespon nějací lidi co mají rádi lupa.Já mám v plánu jako další vůz také lupo.Chtěl bych 1.4TDI nebo sehnat odněkud 1.4 16v 100koní ale chci radši naftu.Měl jsem možnost v pár lupech jed a je to fakt super autíčko a sedí na cestě jako přibité!!!!Tak hlavně at vám slouží a doufám že co nevidět budu patřit mezi vás!!!!!! :D :D :D
VW je nejlepší!!!!!!Nikdy už bych jinou značku nechtěl!!!!

mixael
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2007 10:41

Re: Lupíno

Příspěvek od mixael »

ahojte..

chcem tiez kupit lupo, hlavne kvoli spotrebe, ale aj kvoli tomu, ze sa mi velmi paci..
lenze niektore veci ma od toho odradzaju..
vela ludi na nemeckych strankach sa stazovalo, ze im to pocas jazdy, alebo na semafore zdochne a uz to nejde nastartovat, alebo az po par minutach.. mate niekto s tym podobne skusenosti?? konkretne u lupa 3l.
pripadne mate nejake ine problemy s lupom?? hrozne by som ho chcel, ale tu na slovensku nejak nieje nejaka normalna ponuka,, asi sa pozriem po cechach, alebo nemecku,, ale to si zas neviem predstavit tu cestu cca 1200km s autom o ktore prave kupim a neviem v akom je stave..
pripadne, ak by bol medzi vami niekto kto by chcel lupo (disel) predat, budem rad, ak sa mi ozve. zatial dakujem za odpovede. ahojte..

mikyp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 03.10.2007 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od mikyp »

Ahojky Lupíci.
Taktéž jsem si pořídil tuhle úžasnou motokáru a to konkrétně 1.0 se 37kw. Nedám na ni dopustit,už jí celé sídliště říká Žabka-asi nemusím říkat proč. Ano,díky té zelené pastelové barvě. A to je právě kámen úrazu. Mám prosbičku. Neměl by někdo z vás náááhodou ty zadní menší části otěrové lišty v této barvě (viz Lupina Hanky :) ) ? Ty velké mám,ale ty malé mě chybí. Prosím,prosím o pomoc. pokud by je někdo měl,uvítám informaci na mail parizekm@seznam.cz .Díky moc a Lupu zdar!!!! :oops: :D

Uživatelský avatar
Hanka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od Hanka »

To já svýho Lupiče pořád nemám :cry: a než se opraví, napadne sníh, takže pojede rovnou do garáže, mě se po něm tak stýská...

Uživatelský avatar
oňasVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 26.09.2007 20:42
Bydliště: OpaVWa - KylešoVWice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od oňasVW »

Hanka píše:To já svýho Lupiče pořád nemám :cry: a než se opraví, napadne sníh, takže pojede rovnou do garáže, mě se po něm tak stýská...
Co se stalo lupínku?????Snad ne nehoda???? 8O 8O 8O
VW je nejlepší!!!!!!Nikdy už bych jinou značku nechtěl!!!!

Uživatelský avatar
Hanka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od Hanka »

Ne ne... ale prasklo mi rizeni a vubec nevim jak to, do posledni chvile jsem jezdila a vse bylo o.k. ale uz je objednane nove, takze snad pristi tyden vyjedeme do ulic :D

mikyp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 03.10.2007 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od mikyp »

Ale notak Hani,vsak to bude dobry. A snih jentak nebude,o to strach nemam. :) Proste jsme v Cechach,no. :lol:

Uživatelský avatar
Hanka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupíno

Příspěvek od Hanka »

No to nevim nevim, tady uz minuly tyden snezilo :?

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Lupíno

Příspěvek od Tommy »

snezilo ale ja taky jezdil porad na svych letnich a porad taky jezim

Odpovědět

Zpět na „Lupo“