DOKUMENTACE: kniha Jak na to SAG (servis, typy, rady)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: kniha Jak na to SAG (servis, typy, rady)

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem to dalk i sem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 33#p523633 do prvniho prispevku i s obrazkem.

Jinak musim souhlasit s Jozifkem, drobatko jsem si to take prochazel a obcas i neco hledal a informace v knize jsou v drtive vetsine pripadu opravdu velmi povrchni a nekonkretni. Chapu, ze kdyby tam melo byt vse, tak by to musela byt silena bichle, ale nedavno jsem nenasel ani info o tom kde najdu kontrolni sroub pro kontrolu oleje v automaticke prevodovce, coz povazuji za hodne zakladni informaci, proto me prekvapilo, ze to tam neni. Sem tam se v ni neco najde a s leccim, opravdu jen zakladnim muze pomoci, ale je to kniha spise pro nekoho, kdo prave vypadl z autoskoly a uci se zakladni info o aute obecne, nez pro nejake vetsi opravovani. 8)

Uživatelský avatar
mmicko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: kniha Jak na to SAG (servis, typy, rady)

Příspěvek od mmicko »

Shemik píše:Tak jsem to dalk i sem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 33#p523633 do prvniho prispevku i s obrazkem.

Jinak musim souhlasit s Jozifkem, drobatko jsem si to take prochazel a obcas i neco hledal a informace v knize jsou v drtive vetsine pripadu opravdu velmi povrchni a nekonkretni. Chapu, ze kdyby tam melo byt vse, tak by to musela byt silena bichle, ale nedavno jsem nenasel ani info o tom kde najdu kontrolni sroub pro kontrolu oleje v automaticke prevodovce, coz povazuji za hodne zakladni informaci, proto me prekvapilo, ze to tam neni. Sem tam se v ni neco najde a s leccim, opravdu jen zakladnim muze pomoci, ale je to kniha spise pro nekoho, kdo prave vypadl z autoskoly a uci se zakladni info o aute obecne, nez pro nejake vetsi opravovani. 8)

Souhlasim s tebou - ale pokud je moznost si ji stahnout tak "zadarmo" mi zase tak spatna neprijde ;-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: kniha Jak na to SAG (servis, typy, rady)

Příspěvek od Shemik »

Jasne, zadarmo neni spatna, ale myslel jsem to bez ohledu na cenu, jak je ta kniha schopna pomoci, coz s cenou nesouvisi. Jak jsem psal urcite v leccem pomuze, ale spise tem uplnych zacatecnikum, kterych je tu take dost, takze je dobre, ze tu ta kniha je k dispozici. Jen jsem konstatoval, ze jsem od tvurcu cekal vetsi detaelnost a konkretnost ohledne zavad, udrzby a ruznych postupu. 8)

Uživatelský avatar
Mišák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.11.2007 13:38
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: kniha Jak na to SAG (servis, typy, rady)

Příspěvek od Mišák »

To ja taky - uz sem tam nenasel nekolik veci co sem potreboval :-(

ale naaštěstí tu máme forum, abych se moh zeptat a tady někdo poradí skoro vždycky.

Jinak už bych měl mít zpátky opravenej Nick - musel jsem se zaregistrovat znovu.
Nevím proč, ale po tom "velkym třesku" kterej se stal tady na foru před nějakou dobou mi zmizel muj účet Mišák

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

jak nato

Příspěvek od valda »

zdravim nevim zda to nevadi ale je mozne sehnat prirucku jak na to ,dekuji vsem a jeste mam jeden problem ,svara ma seata alhambru rikaj ze to je stejne 99% s vw tak semse chtel zeptat ,stalo se to ze se seskvaril prepinac svetel nevim jak se to mohlo stat ale stalo ,tak se sehnal jinej a uz nejde rosvitit tlumene ,ani neni slyset rele ,muzete mi poradit zda nekdo nema stimhle skusenosti ,a pod jakym cislem je rele na svetla dik moc :( :(

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: jak nato

Příspěvek od Marek77 »

Příručku Jak na to můžeš buď zakoupit v nakladatelstní Kopp nebo ji stáhnout (odkaz je někde tady na našich stránkách - hledej).

Spínač světel mi vyhořel taky, je to častá věc. Sharan, Galaxy i Alhambra mají stejný spínač (lišit se může pouze v tom, jestli je pro přední mlhovky nebo není, ale i tak lze poskládat ze dvou spínačů jeden).

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od valda »

dik moc a nevis proc to uz nejde ,je mozne ze to je rele ,nevis kde se nachazi ,nebo jake ma cislo dik moc

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od patper »

Hlavne nejdrive projed toto :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=27441 ...tam toho najdes :wink:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od valda »

zdravim tam sem koukal a snazil se stahnout ale i presto ze sem cekal 50min,a zapsal ten kod tak i presto to nejde tak nevim

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od patper »

valda píše:zdravim tam sem koukal a snazil se stahnout ale i presto ze sem cekal 50min,a zapsal ten kod tak i presto to nejde tak nevim
Tak, jsem to zkousel - a normalne to jede... :|

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od valda »

ok tak ja to jeste skusim ,ale neco tam psalo o ip adrese ??
:(

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od patper »

valda píše:ok tak ja to jeste skusim ,ale neco tam psalo o ip adrese ??
:(
..aha,tak to ti musi poradit nekdo v PC 'zdatnejsi' :oops:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od valda »

Your IP-address 82.150.166.28 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!
If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well. tot to pise

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nato

Příspěvek od valda »

Your IP-address 82.150.166.28 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own premium-account now. Instant download-access! pak jeste toto

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: jak nato

Příspěvek od vilik »

Vypadá to, že máš s někým sdílenou IP adresu. Co máš za internet. Často to bývá u wifiny.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“