Jaký žarovky G4, typ, značka, zkušenosti?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartinV12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Re:

Příspěvek od MartinV12 »

:?: Talíř za žárovky?? :?:
A mimochodem ten folklór s tím,že jakmile dáš víc wattů než 55, tak ti shoří celé auto neber vážně...to píšou ti co je mají a nechtějí aby jim takové svítili z protisměru do očí.Mimochodem, H4 se prodává i ve wattáži 160/100W 8O

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Re:

Příspěvek od Tomm »

Jestli to mela byt reakce na me, tak je naprosto licha... :roll: nemam ani xenony v parabole, ani 100W v parabole, jen schvalenych 55W :lol:

Talir za zarovky je pro obyc smrtelnika dost, ale jsou i mnohem drazsi zarovky, ktere se uz vyrovnaji vybojkam - napr. znacka PIAA
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zarovky

Příspěvek od molczik »

Já dal před pár měsíci taky Silvestary a jsem max. spokojen. Za tu cenu super.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zarovky

Příspěvek od Skrat-G4 »

molczik píše:Já dal před pár měsíci taky Silvestary a jsem max. spokojen. Za tu cenu super.
Taky chci nějaký lepší žárovky :|

habuare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2007 14:48
Bydliště: Medzilaborce, SR
Kontaktovat uživatele:

Slabe Ziarovky

Příspěvek od habuare »

Nevie mi neikto poradit ake ziarovky by som mohol dat na tlmene svetla, lebo sa mi zda ze tie moje svietia nejako slabo. velka vdaka

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od molczik »

habuare píše:Nevie mi neikto poradit ake ziarovky by som mohol dat na tlmene svetla, lebo sa mi zda ze tie moje svietia nejako slabo. velka vdaka
OSRAM Nightbraker nebo OSRAL Silverstar. Obojí jsou za celkem slušné peníze. Pokud chceš vyloženě nějaký drahý (ale se stejným efektem) kup nějaké od Phillips.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

habuare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2007 14:48
Bydliště: Medzilaborce, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od habuare »

to mi potom prejde aj normalne cez STK?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od molczik »

habuare píše:to mi potom prejde aj normalne cez STK?
Jasně. To jsou normálně schválený žárovky 55W, žádnej 100watovej modrej nesmysl. To proč svítí lépe je dáno novou technologií, podle které jsou ty žárovky vyráběny a také kvalitou použitého materiálu.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

habuare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2007 14:48
Bydliště: Medzilaborce, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od habuare »

A ktore by si odporucal viac? tie Nightbraker alebo silverstar, lebo niekde na nete som cital ze tie nightbraker svietia silnejsie a ze tie silverstar dost skoro odchadzaju

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od molczik »

Nightbraker jsou novější model, jsou ještě o něco vychytanější než ty Silverstar, ale také o něco dražší. Tuším, že Silvertar dává asi o 50% více světla než běžná žárovka a ty Nightbraker asi o 80%. Osobně mám Silverstary a musim říct, že svítí fakt pěkně, dokonce i v mlze.

Jinak o tom, že odchází slyšim prvně, já je mam na autě asi od jara a jsou úplně v pohodě. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

habuare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2007 14:48
Bydliště: Medzilaborce, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od habuare »

tak ti velmi pekne dakujem za radu, maj sa

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od GARETT »

molczik píše:Nightbraker jsou novější model, jsou ještě o něco vychytanější než ty Silverstar, ale také o něco dražší. Tuším, že Silvertar dává asi o 50% více světla než běžná žárovka a ty Nightbraker asi o 80%. Osobně mám Silverstary a musim říct, že svítí fakt pěkně, dokonce i v mlze.

Jinak o tom, že odchází slyšim prvně, já je mam na autě asi od jara a jsou úplně v pohodě. :wink:
ja osobne mozem taktiez odporucit nightbraker su fakt o vela lepsie vidno ten rozdiel....

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od barbarez »

2 Molczik: Tak Zdeńku.... měl si ku*va pravdu. Se mi už dos*ali ty zkur*ený ledky v parkovačkách! jedny svítí jen půlka.A u ty druhý to je o pokutu... ty blikaj jak strobáč pořád dokola... mam ted fakt čas se s tim sr*t!

Jsou nějaký ledky do parkovaček co se nezkurvý do 3 týdnu??

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od molczik »

Obávám se, že nejsou. Frkni tam normální žárovky a šetři kačky na tu olejovou vanu. :wink: To je mnohem větší problém.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabe Ziarovky

Příspěvek od Madi »

To je normál že odcházej ty led v pakovačkách za kylo :D Dokonce mi odešli i led celis od helly 8O Sice to byl jen zdroj ale nějak to nemaj vychytaný . Parkovačky jsem dřív řešil tak že jsem vykuchal ty koupený co odešli a koupil vysoce svítivý a dal tam svůj odpor a drželi až do konce a svítili přesně tou barvou kterou jsem si GM objednal jen se to musí pořádně spájet a zalepit aby se to neutřáslo.Ty kupovaný měli malej odpor na bílý led tak si myslim že je to kvůli tomu protože vysocesvítivý jsou dražší tak dávaj míň výkoný a pouštěj do nich víc aby to svítilo ale zase rychle odejdou a nebo se taky uklepou ale jestli bliká tak už to má za sebou.Do celiss jsem koupul vlastní zdroje a zatím šlape .Ťuk ťuk :D Jinak teď už žádný led nekupuju a radši si vše vyrábím sám a z vlastní zkušenosti se to vyplatí.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“