Montáž Magicaru

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

GolfinoIV píše:
ondrej86 píše:no jasně no ale slyšel hodně povídek o zkur.....ch zapojení......
ano videl som par ohavných zapojení ale to len po estetickej stranke. povacine tie poviedky su o tych ktory o tom ani paru nemaju a chceli usetrit.

PS. pozri co vsetko uz Crossic robil a nebudes mat strach.
to já vim co udělal.... jenže je to dálka :wink: no nic,už sem něco našel za slušnou cenu

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

kašlu na to v Pátek se do toho pustím z Kámošek a uvidíme co to udělá :? :? :? :? tak mě držte palce

Uživatelský avatar
mydlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od mydlo »

chcem sa spytat ze ked mi namontuju magicar 9000B na G IV,ako bude fungovat dialkovy start?to potom asi sa nebude moct vypinat "tajny vypinac" ani ak chcem startovat nie?
TVORBA WWW STRANOK
PC servis
DIAGNOSTIKA AUDI-VW-ŠKODA-SEAT od r.v95-2010
blizsie info TU

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

mydlo píše:chcem sa spytat ze ked mi namontuju magicar 9000B na G IV,ako bude fungovat dialkovy start?to potom asi sa nebude moct vypinat "tajny vypinac" ani ak chcem startovat nie?
já osobně tam nechci dálkový start to bych musel dokoupit ten modul....

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

ondrej86 píše:kašlu na to v Pátek se do toho pustím z Kámošek a uvidíme co to udělá :? :? :? :? tak mě držte palce
už mám trochu bobky :oops: :oops: zeptám se a zvlášť Crossica neni na montáži nejakej problém a nebo fígl,prosím řekni :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoIV »

mydlo píše:chcem sa spytat ze ked mi namontuju magicar 9000B na G IV,ako bude fungovat dialkovy start?to potom asi sa nebude moct vypinat "tajny vypinac" ani ak chcem startovat nie?
presne lebo keby bol vypnuty tak to nenastartuje, len pozor na zaradenu rychlost nech nemas kvoli takej blbosti peknu skodu
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
AXSON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PB
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od AXSON »

tej rychlosti by som sa zas nebal, je tam rezervacny rezim ktory ti nedovoli nechat zaradenu rychlost, motor sa zhasne az ked vystupis a zavres dvere... pouzivam to nejaku tu chvilku... :wink:

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

AXSON píše:tej rychlosti by som sa zas nebal, je tam rezervacny rezim ktory ti nedovoli nechat zaradenu rychlost, motor sa zhasne az ked vystupis a zavres dvere... pouzivam to nejaku tu chvilku... :wink:
já sem to zkoušel připojit a nemůžu zapojit snímač okolních dveří jak se to napojuje když to dám na lampičku za řidičem ale tak sníma jem řidičovi dveře když se tam někdo vloupá ostatníma tak nereaguje pěkně mě to se.e

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DworiBak »

ondrej86 píše:
AXSON píše:tej rychlosti by som sa zas nebal, je tam rezervacny rezim ktory ti nedovoli nechat zaradenu rychlost, motor sa zhasne az ked vystupis a zavres dvere... pouzivam to nejaku tu chvilku... :wink:
já sem to zkoušel připojit a nemůžu zapojit snímač okolních dveří jak se to napojuje když to dám na lampičku za řidičem ale tak sníma jem řidičovi dveře když se tam někdo vloupá ostatníma tak nereaguje pěkně mě to se.e
melo by to byt vyvedeny jednym dratem do konfortky ted nevym jestli pozice 15nebo16 ve 23pinovym konektoru jedno jsou dvere a jedno kufrovy dvere plus tam je i na kapotu ale to je zase v druhym konektoru pokud mas tam spinac.

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

DworiBak píše:
ondrej86 píše:já sem to zkoušel připojit a nemůžu zapojit snímač okolních dveří jak se to napojuje když to dám na lampičku za řidičem ale tak sníma jem řidičovi dveře když se tam někdo vloupá ostatníma tak nereaguje pěkně mě to se.e
melo by to byt vyvedeny jednym dratem do konfortky ted nevym jestli pozice 15nebo16 ve 23pinovym konektoru jedno jsou dvere a jedno kufrovy dvere plus tam je i na kapotu ale to je zase v druhym konektoru pokud mas tam spinac.
tak teď sem z toho uplně blbej :? :? :?

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

poslal by mě někdo nějaký shcéma jaké koliv nebo trochu líp vysvětlit dík,je to urgentní :? :? :? :?

Uživatelský avatar
shnapi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od shnapi »

tak prijed ke me, jestli to porad potrebujes zapojit..

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

shnapi píše:tak prijed ke me, jestli to porad potrebujes zapojit..
potřebuju...ale do Hradce se mi moc nechce :cry: :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od crossic »

ondrej86 píše:
AXSON píše:tej rychlosti by som sa zas nebal, je tam rezervacny rezim ktory ti nedovoli nechat zaradenu rychlost, motor sa zhasne az ked vystupis a zavres dvere... pouzivam to nejaku tu chvilku... :wink:
já sem to zkoušel připojit a nemůžu zapojit snímač okolních dveří jak se to napojuje když to dám na lampičku za řidičem ale tak sníma jem řidičovi dveře když se tam někdo vloupá ostatníma tak nereaguje pěkně mě to se.e
Tak to napoj na osvětení interiéru...to se rosvicí při jakémkoliv otevření dveří :wink: Jinak žádný speciální fígl tam není...je tam návod jak pro blbce, ale zásadně doporučuji používat anglický, protože už se mi stalo, že do českého blbě přeložili barvy a já se pořád divil, že mi to nefunguje
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

crossic píše:
ondrej86 píše:já sem to zkoušel připojit a nemůžu zapojit snímač okolních dveří jak se to napojuje když to dám na lampičku za řidičem ale tak sníma jem řidičovi dveře když se tam někdo vloupá ostatníma tak nereaguje pěkně mě to se.e
Tak to napoj na osvětení interiéru...to se rosvicí při jakémkoliv otevření dveří :wink: Jinak žádný speciální fígl tam není...je tam návod jak pro blbce, ale zásadně doporučuji používat anglický, protože už se mi stalo, že do českého blbě přeložili barvy a já se pořád divil, že mi to nefunguje
no právě to sem udělal když to zamykám tak to hlásí otevřené dveře až pak hasne tak je to v poho.děláti to taky???

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“