Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
radekvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od radekvv »

mám problém ze svým passatem 96kw kod motoru ASV r.v2003.. ¨hlásí mi chybu (viz foto) rele pro čerpadlo chlazení paliva (J445) prerušení zkrat na kostru P3010 -35-00--
-nesetkal se nekdo stouto chybou nebo nevíte co je to za rele kde se nachází...díky za odpovědi

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od alean »

nebude to jedno z relátek u baterky?

Uživatelský avatar
radekvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od radekvv »

tam je relátko na čerpadlo ale na chlazení nevím...potřeboval bych vědet podle toho čísla ,přesně které to je..

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od alean »

tak jsem hledal u golfu ale nenašel :cry:

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od hodys »

toto čerpadlo má jenom passat.. ale 96kw jsem myslel, že už to nemají.. asi ty první ještě jo.. je to systém na chlazení zpátečky paliva.. a prvních PD, nevím ted přesně do kdy, to bylo řešené výměníkem nad palivovým filtrem a vlastním vodním okruhem, které mělo svoje elektrické čerpadlo, což je tvůj důvod zavady.. relé bude někde vedle jednotky v té plastové krabici vedle posilovače brzd..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od šimek »

Taky jsem nic nenašel. :cry:

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od alean »

to schéma co jsem našel jsem dal do sekce passat

Uživatelský avatar
radekvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od radekvv »

hodys píše:toto čerpadlo má jenom passat.. ale 96kw jsem myslel, že už to nemají.. asi ty první ještě jo.. je to systém na chlazení zpátečky paliva.. a prvních PD, nevím ted přesně do kdy, to bylo řešené výměníkem nad palivovým filtrem a vlastním vodním okruhem, které mělo svoje elektrické čerpadlo, což je tvůj důvod zavady.. relé bude někde vedle jednotky v té plastové krabici vedle posilovače brzd..
no jo ale já mám už ten typ kde ten výměník na naftovým filtru není.mám na podlaze nejaký naftový chladič.. a tuhle chybu mi to začlo hlásit až ted.. :(

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od hodys »

no já jsem si hned říkal, že je divné aby 96kw měla ještě ten výměník.. a po smazaní to hned skočí znovu?? ted si tak vybavuju, že už jsem to taky na jednom passatu co už měl chladič na podlaze to psalo podobnou závadu.. tenkrát jsme se na to vyflákly a nechalo se to jezdit.. nebyli žádné problémy.. možná by pomohl přehrát soft, nebo podle schémat mrknout na které piny jednotky to relé mělo být zapojené a zapojit tam cívku relé, ale spíš bych to prostě neřešil..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
radekvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od radekvv »

hodys píše:no já jsem si hned říkal, že je divné aby 96kw měla ještě ten výměník.. a po smazaní to hned skočí znovu?? ted si tak vybavuju, že už jsem to taky na jednom passatu co už měl chladič na podlaze to psalo podobnou závadu.. tenkrát jsme se na to vyflákly a nechalo se to jezdit.. nebyli žádné problémy.. možná by pomohl přehrát soft, nebo podle schémat mrknout na které piny jednotky to relé mělo být zapojené a zapojit tam cívku relé, ale spíš bych to prostě neřešil..
zdá se mi že to hrozně žere...dnes jsem jel z vozejkem za 12 litrů normálně bych jel za 9... jinak jezdím dlouhodobou 8,2 litru.. což prý není normální... a když jedu lehkou nohu tak se pod 7,5 nedostanu

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od alean »

a nebude přímo na tom relé to označení J445,možná by to podle toho šlo najít.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od šimek »

Já podle toho nic nenašel a obávám se, že to nebude označení toho relé, ale kdo ví.

Uživatelský avatar
radekvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od radekvv »

taky jsem hledal rele j445 ale nemohl jsem najít.. :roll:

Ripper
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 18.10.2011 11:24

Re: Passat Rele pro čerpadlo chlazení paliva

Příspěvek od Ripper »

Vrátím se k tomuto tématu. Mám úplně stejný problém jako radekvw. VAG hlásí závadu -19466 - rele pro cerpadlo chlazeni paliva (J445) - preruseni /zkrat na kostru P3010 - 35-10 - - - Sporadická. Spotřeba je podle mě taky vysoká. Na volnoběh 1,5 litru :?- Dlouhodobá skoro 9 litrů . Závada tam naskočí hned po vymazání chyby zpět. Je to Passat 2002 AVF. Ted jsem ho koupil a ten kluk co mi to prodával říkal něco v tom smyslu, že to bylo načipované a vracel se tam původní soft. Může být problém v tom softu?. Pokud ano, nebyl by tu někdo, kdo by mi mohl poslat orig soft. Tady je výpis z té jednotky VAGem.
Adresa 01 -------------------------------------------------------
Řídící jednotka: 038 906 019 EP
Díl: G010SG 1442
Kódování: 00002
Dílna #: WSC 25208
WVWZZZ3BZ1P293832 VWZ7Z0B5649010
1 závad nalezeno.
19466 - rele pro cerpadlo chlazeni paliva (J445) - preruseni /zkrat na kostru
P3010 - 35-10 - - - Sporadická
Readiness: N/A
Koukám, že to číslo WVWZZZ3BZ1P293832 je shodné z VIN číslem auta. Takže soft je asi OK. Mám ještě další problém, když zamknu auto tak se mi odemkne (odskočí) kufr. Jinak ho otevřít nejde. Pokaždé, když zamknu auto, ta musím ještě praštit s kufrem. Někdo mi psal, že bude třeba přehrát soft. Že je tam jednotka z jiného auta.
Passat 1.9 TDI 96kW, 6q, AVF, 4 motion, sedan

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“