Výhřev zpětných zrcátek

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od molczik »

H8me píše:zadni okno je po minute uz videt, ze rozmrazuje ... ale ty zrcatka ani prd .... mam takovej pocit, ze to hlasilo chybu na VAGu, ale uz to nevim 100%, protoze to byla rychlovka a spis jsem se zaobiral motorem ....
Co vim, tak to odejde kdekomu. Mě to taky nejde.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od H8me »

molczik píše:
H8me píše:zadni okno je po minute uz videt, ze rozmrazuje ... ale ty zrcatka ani prd .... mam takovej pocit, ze to hlasilo chybu na VAGu, ale uz to nevim 100%, protoze to byla rychlovka a spis jsem se zaobiral motorem ....
Co vim, tak to odejde kdekomu. Mě to taky nejde.
A jak to resis Molcziku? :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Tomm »

H8me píše:
molczik píše: Co vim, tak to odejde kdekomu. Mě to taky nejde.
A jak to resis Molcziku? :)
Presne tak, me uz taky nejdou..

Koupil jsem novy z druhovyroby a po cca roce to prestalo vyhrivat. Ale zas ta cena byla luxusni proti originalu.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od H8me »

Tomm píše:
H8me píše: A jak to resis Molcziku? :)
Presne tak, me uz taky nejdou..

Koupil jsem novy z druhovyroby a po cca roce to prestalo vyhrivat. Ale zas ta cena byla luxusni proti originalu.
a copak si konkretne kupoval ? kolik stoji origo a druhovyroba? .... jinak nevite nekdo nejakej slusnej web s dilama na Golfa? treba i origo i druhovyrobu - shanim jeste rouru od filtru ke skrtiic klapce - novou muzu mit za 1400 a to se mi za rouru davat teda nechce!!!
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Tomm »

H8me: Presne znacku uz nevim, ale staly obe 900 s DPH, originaly stoji kolem 1600 za kus s DPH. Dily maji na http://www.mjauto.cz nebo http://www.aci.cz pripadne http://www.autokelly.cz, ale vetsinou jen ty "k bezne spotrebe", takze rouru tam asi nesezenes.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od H8me »

Tomm píše:H8me: Presne znacku uz nevim, ale staly obe 900 s DPH, originaly stoji kolem 1600 za kus s DPH. Dily maji na http://www.mjauto.cz nebo http://www.aci.cz pripadne http://www.autokelly.cz, ale vetsinou jen ty "k bezne spotrebe", takze rouru tam asi nesezenes.
ok diky moc za adresy, jinak nevis konkretne, co odchazi v tech zrcatkach ?
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od GolfinoIV »

H8me píše:
Tomm píše:H8me: Presne znacku uz nevim, ale staly obe 900 s DPH, originaly stoji kolem 1600 za kus s DPH. Dily maji na http://www.mjauto.cz nebo http://www.aci.cz pripadne http://www.autokelly.cz, ale vetsinou jen ty "k bezne spotrebe", takze rouru tam asi nesezenes.
ok diky moc za adresy, jinak nevis konkretne, co odchazi v tech zrcatkach ?
odchadzi ta spirala co to ohrieva je to dratek dost casto prehrzavi
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od H8me »

GolfinoIV píše:
H8me píše: ok diky moc za adresy, jinak nevis konkretne, co odchazi v tech zrcatkach ?
odchadzi ta spirala co to ohrieva je to dratek dost casto prehrzavi
no to jsem si myslel :) spravit to asi nejak nepujde .... :(
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od GolfinoIV »

H8me píše:
GolfinoIV píše: odchadzi ta spirala co to ohrieva je to dratek dost casto prehrzavi
no to jsem si myslel :) spravit to asi nejak nepujde .... :(
ne ne jen nove sklicko
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od molczik »

H8me píše:
molczik píše: Co vim, tak to odejde kdekomu. Mě to taky nejde.
A jak to resis Molcziku? :)
S**u na to. :lol: :lol:

Né vážně. Myslim, že výhřeb zrcátek zas tak nutný není. Je to fajn když vjede zmrzlý auto do teplých garáží, že se ti to nezamlží. Ale když je to někdy ráno namrzlý, tak to prostě oškrabu stejně jako oškrabu okna.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Madi »

Já teda nevím nikdy jsem to rozebraný neměl ake kámoš přijel s urazenym zrcátkem a byl pod tim vidět takovej tišťák s plno cestičkama a jetli by se na něj dalo dostat tak by to šlo opravit ne? Kdyby teda byla chyba v přerušený cestě .

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Tomm »

Madi píše:Já teda nevím nikdy jsem to rozebraný neměl ake kámoš přijel s urazenym zrcátkem a byl pod tim vidět takovej tišťák s plno cestičkama a jetli by se na něj dalo dostat tak by to šlo opravit ne? Kdyby teda byla chyba v přerušený cestě .
Teoreticky ano, ale jde to stejne spatne jako oprava vyhrivani decky v sedadle nebo zadniho skla. Jednak tam neni pristup (je tam nalepena jeste takova plastova desticka) a druhak to nemuzes udelat pajkou, vodivej lak taky neni ideal, takze jedine medeny pasky a ty maji zase velkej prechodak, takze to bude spatne vyhrivat - no proste se (misto drbani s tim a nejistym vysledkem) vyplati koupit novy.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od H8me »

Tomm píše:
Madi píše:Já teda nevím nikdy jsem to rozebraný neměl ake kámoš přijel s urazenym zrcátkem a byl pod tim vidět takovej tišťák s plno cestičkama a jetli by se na něj dalo dostat tak by to šlo opravit ne? Kdyby teda byla chyba v přerušený cestě .
Teoreticky ano, ale jde to stejne spatne jako oprava vyhrivani decky v sedadle nebo zadniho skla. Jednak tam neni pristup (je tam nalepena jeste takova plastova desticka) a druhak to nemuzes udelat pajkou, vodivej lak taky neni ideal, takze jedine medeny pasky a ty maji zase velkej prechodak, takze to bude spatne vyhrivat - no proste se (misto drbani s tim a nejistym vysledkem) vyplati koupit novy.
asi mas pravdu no .... je to tak ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Madi »

H8me píše:
Tomm píše: Teoreticky ano, ale jde to stejne spatne jako oprava vyhrivani decky v sedadle nebo zadniho skla. Jednak tam neni pristup (je tam nalepena jeste takova plastova desticka) a druhak to nemuzes udelat pajkou, vodivej lak taky neni ideal, takze jedine medeny pasky a ty maji zase velkej prechodak, takze to bude spatne vyhrivat - no proste se (misto drbani s tim a nejistym vysledkem) vyplati koupit novy.
asi mas pravdu no .... je to tak ...
Nevím nikdy jsem to nedělal ale ten tišťák by měl jít zapájet kdyby se k tomu dalo dostat a zadní okno by mělo jít opravit vodivím střbrným lakem ale to je jen doměnka a doufám že to nebudu muset zkoušet

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Výhřev zpětných zrcátek

Příspěvek od Tomm »

Madi píše:
H8me píše: asi mas pravdu no .... je to tak ...
Nevím nikdy jsem to nedělal ale ten tišťák by měl jít zapájet kdyby se k tomu dalo dostat a zadní okno by mělo jít opravit vodivím střbrným lakem ale to je jen doměnka a doufám že to nebudu muset zkoušet
Tak zapajet to urcite nepujde, resp. pujde do prvniho zapnuti vyhrivani, kdy se ti vlivem velkyho proudu cin ohreje, roztavi a odtece :lol:

A zadni okno lakem taky moc dobre nejde - kdyz na nem zkondenzuje voda, tak poskodi lak a smitec..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“