DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

Kuci, sorry, byly zde diky vypadku fora neaktualni odkazy na stazeni navodu.
Uz je vse OK, melo by to jit stahovat bez problemu. 8)

martynekj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2007 12:35

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od martynekj »

AHOJ, JSEM TU NOVÝ A CHTĚL JSEM NÁVOD NA SHARAN II. TY ODKAZY MI NĚJAK NEFUNGUJOU. DÍK.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od vilik »

VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

martynekj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2007 12:35

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od martynekj »

Už to mám. Musel jsem to stáhnout ale jinde. Jsem připojený bezdrátově a je nás hodně se stejnou IP adresou. Rapidshare dovoluje stáhnout zdarma jen omezené množství dat a to už bylo naší IP adresou vyčerpáno, tak proto to nešlo. Člověk se u těch PC pořád učí...Apropó chtěl jsem se v tom návodu dočíst, jak se dá vypnout bufík. Stejně to tam není, tak jsem vytáh pojistku č. 9 a uvidíme. Do budoucna budu asi muset vymyslet nějaký vypínač. Jezdím hodně krátké trasy a bufík si taky dost papne nafty. :old:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od vilik »

Ten bufík tam ale není kvůli tomu, aby jsi měl nohy v teple. :D On se snaží co nejdříve ohřát vodu, aby motor běhal v optimální teplotě. Studený motor = větší opotřebení :old:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

Ahoj Martynkuj,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 41&start=0 v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: http://www.vwc.cz/viewtopic.php?f=50&t= ... 4b#p346578 do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata, jak používat Poptávku a Nabídku a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16504 do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové ..., ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16360 v tématu FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci pochlub se svým mazlíkem na fotkách.
:arrow: Pokud by sis s něčím nevěděl rady, tak se na mě obrať přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail. :mail:
Zdraví Tě Shemik moderátor. 8)

mlýn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.01.2008 17:59

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od mlýn »

Ahoj Shemiku,

podle datumu fóra o českém manuálu k Sharanu 2003 jsem asi trochu zpožděný, ale jestli stále platí tvá nabídka, mám vážný zájem o jedno provedení. Napiš, jak mám postupovat dál. Díky

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Bitvi »

mlýn píše:Ahoj Shemiku,

podle datumu fóra o českém manuálu k Sharanu 2003 jsem asi trochu zpožděný, ale jestli stále platí tvá nabídka, mám vážný zájem o jedno provedení. Napiš, jak mám postupovat dál. Díky
Ahoj,stáhni si ho na tom odkazu,co dával vilik.Je zadarmo
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

V prvnim prispevku tohoto tematu je odkaz ke stazeni. 8)

mlýn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.01.2008 17:59

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od mlýn »

Zdar kluci,
mě to prostě přes ten Vilíkův odkaz nejde stáhnout. Asi jsem úplně blbej, ale dostanu se po odkliknutí free a pak už nevím jak pokračovat dál, nabízí mi to pouze možnost zaplatit zaplatit 4,80Eur na nějaké telefonní číslo. Jestli je v tom nějaký fígl, poraďte. Připadá mi ale jednodušší zaplati 100Kč za poslané CD.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

mlýn píše:Zdar kluci,
mě to prostě přes ten Vilíkův odkaz nejde stáhnout. Asi jsem úplně blbej, ale dostanu se po odkliknutí free a pak už nevím jak pokračovat dál, nabízí mi to pouze možnost zaplatit zaplatit 4,80Eur na nějaké telefonní číslo. Jestli je v tom nějaký fígl, poraďte. Připadá mi ale jednodušší zaplati 100Kč za poslané CD.
Ahoj Mlyne, prece nebudes povazovat za jednodussi posilat 2 lidi na postu a jeste platit 100 Kc, kdyz tady 2x kliknes a mas to za par minut ve svem pocitaci a jeste zadarmo :?: V prvnim prispevku tohoto tematu je odkaz ke stazeni zdarma i s navodem k pouziti. Odkaz je funkcni, zkousel jsem ho. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Shemik »

Mlyne, tak co, povedlo :?:

mlýn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.01.2008 17:59

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od mlýn »

Zdar Shemiku,
asi jsem fakt blbej, ale mě to prostě nejde stáhnout. Dostanu se přes free vpravo dole, jak píšeš v návodu, ale pak už netuším, jaké heslo mám opisovat, neboť mi to nedává žádné možnosti a ani žádný odkaz nijak nereaguje. Tak tě prosím, napiš mi podrobný návod, jak na to, nebo mi pošli manuál poštou. Samozřejmě za prachy. Budu ti fakt vděčný.

Mlýn

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od widle »

mlýn když klikneš na to free, tak počkej, uvidíš tam velkým písmem odpočítávání času, až to dojde k nule, objeví se tam okno a do něj opiš heslo nad ním...pak už to poletí......
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

Příspěvek od Slavoš »

On má mlýn pravdu,já taky z Rapidu moc nestáhnu,protože nemám veřejnou IP adresu a pokud mi to napíše ,že mám čekat 270 minut tak na to pr..m a podívám se na Torrent a jinam.
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“