výměna kolíčků dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

chlapi,mám nové chrom. kolíčky a poradte jak na výměnu....stávající jsou na závit nebo jak to tam drží......hledal jsem někde něco,ale nenašel-poradtě nebo dejte nějaký odkaz

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od vtuni »

faq... čtěte dřív než se zeptáte... :roll: .......... jinak na kolíčku je taková tečka co směřuje k oknu..chytit do kleští a otočit tak at směřuje směrem do auta.... plastovej kolíček se ti uvolní.... a ty kovový jsou šroubovací na závit
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od valec1 »

Langi8 píše:chlapi,mám nové chrom. kolíčky a poradte jak na výměnu....stávající jsou na závit nebo jak to tam drží......hledal jsem někde něco,ale nenašel-poradtě nebo dejte nějaký odkaz
aj ja je chci chromove :cry:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Tomm »

vtuni píše:faq... čtěte dřív než se zeptáte... :roll: .......... jinak na kolíčku je taková tečka co směřuje k oknu..chytit do kleští a otočit tak at směřuje směrem do auta.... plastovej kolíček se ti uvolní.... a ty kovový jsou šroubovací na závit
A pozor, zejmena u zadnich dveri muze snadno prasknout prevodka otaceni tahel od zamku, je na to presne postup jakej kolicek na jakou stranu otacet, z hlavy nevim..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

vtuni píše:faq... čtěte dřív než se zeptáte... :roll: .......... jinak na kolíčku je taková tečka co směřuje k oknu..chytit do kleští a otočit tak at směřuje směrem do auta.... plastovej kolíček se ti uvolní.... a ty kovový jsou šroubovací na závit
žádnou tečku tam nemám,jsou tam dvě drážky proti sobě a proto se ptám,aby jsem něco nezmršil a nepřidělal si práci

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od molczik »

Langi8 píše:
vtuni píše:faq... čtěte dřív než se zeptáte... :roll: .......... jinak na kolíčku je taková tečka co směřuje k oknu..chytit do kleští a otočit tak at směřuje směrem do auta.... plastovej kolíček se ti uvolní.... a ty kovový jsou šroubovací na závit
žádnou tečku tam nemám,jsou tam dvě drážky proti sobě a proto se ptám,aby jsem něco nezmršil a nepřidělal si práci
Na hodní straně toho čudlíku musí být malá tečka, malinkatý hrbolek. Musí tam bejt.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

molczik píše:
Langi8 píše: žádnou tečku tam nemám,jsou tam dvě drážky proti sobě a proto se ptám,aby jsem něco nezmršil a nepřidělal si práci
Na hodní straně toho čudlíku musí být malá tečka, malinkatý hrbolek. Musí tam bejt.
žádnej hrbolek,jen dvě drážky proti sobě....jak je to s těma zadníma dveřma,nevíš

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od valec1 »

Langi8 píše:
molczik píše: Na hodní straně toho čudlíku musí být malá tečka, malinkatý hrbolek. Musí tam bejt.
žádnej hrbolek,jen dvě drážky proti sobě....jak je to s těma zadníma dveřma,nevíš
ted sem mrkl do knizky jak na to.je psano pokud nebudem postupovat podle pokynu muze se uvolnit tahlo tlactek ze zamku na prednich dverich a na zadnich dverich vodici packy,pripadne poskodit uchyceni dveri. postop tlacitko pootocime o 180stpnu v pravo nebo v levo a vytahnem. je to o pul otacky.ta tecka tam musi byt. pred zacatkem demontaze smerem k oknu ven od auta

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Nalim »

foto

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

valec1 píše:
Langi8 píše: žádnej hrbolek,jen dvě drážky proti sobě....jak je to s těma zadníma dveřma,nevíš
ted sem mrkl do knizky jak na to.je psano pokud nebudem postupovat podle pokynu muze se uvolnit tahlo tlactek ze zamku na prednich dverich a na zadnich dverich vodici packy,pripadne poskodit uchyceni dveri. postop tlacitko pootocime o 180stpnu v pravo nebo v levo a vytahnem. je to o pul otacky.ta tecka tam musi byt. pred zacatkem demontaze smerem k oknu ven od auta
tak už jsou tam,chlapi díky za pomoc,vypadá to skvěle

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od vtuni »

že tam ta tečka byla :mrgreen: hod foto jak to vypadá.... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

vtuni píše:že tam ta tečka byla :mrgreen: hod foto jak to vypadá.... :mrgreen:
tečka byla,ale já ji hledal na boku a ona byla na horní ploše kolíčku...výměna dle vašich rad mi trvala cca 5min a nejhorší je seštelovat je tak,aby při zavření byly všechny kolíčky stejně vysoko,,ted už bych se s tím mohl živit :P :lol: ......ještě jednou díky za pomoc

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od vtuni »

když ti říkáme že tam ta tečka je ...........tak tam ta tečka je......
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od Langi8 »

vtuni píše:když ti říkáme že tam ta tečka je ...........tak tam ta tečka je......

jj,je vidět,že víš o čem mluvíš!!!!! :lolJe super,že si to nenecháte jen pro sebe

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: výměna kolíčků dveří

Příspěvek od molczik »

vtuni píše:když ti říkáme že tam ta tečka je ...........tak tam ta tečka je......
Bodejď. :mrgreen:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“