Kdo poradí s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kdo poradí s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Hola,

mam problém - někteří jistě znáte moje Corro, co mam od Karla. Je to VR6 Turbo a je tam jakýsi menší dmychadlo, který pouští olej. Zdravý turbo, který tam původně patří mám. Problém je tedy, jestli nevíte o někom 100% spolehlivým, kdo dělá dobře. Je potřeba vyčistit chladiče od oleje a převařit příruby pro nový turbo, vejfuk a turbo trošku naklonit, aby se vešlo.

Do teď jsem neměl čas to řešit víc a člověk, kterej mi slíbil pomoc se na mě vysral - že jo?!!!

Pak by mě zajímalo, jestli máte někdo představu, co to může stát..
Díky za veškerý informace
Naposledy upravil(a) Cyp_the_trestacz dne 18.01.2008 14:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo pomůže s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Nikdo neví?

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo poradí s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Příspěvek od MvK »

Pokud si dobře vzpomínám tak si mi napsal a JÁ sem ti na tvůj dotaz žek, že sme schopný udělat vše co sis vymyslel... Ty že jo, jo, jo a už ses neozval... Tak hodně štěstí při hledání... :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo poradí s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

MvK píše:Pokud si dobře vzpomínám tak si mi napsal a JÁ sem ti na tvůj dotaz žek, že sme schopný udělat vše co sis vymyslel... Ty že jo, jo, jo a už ses neozval... Tak hodně štěstí při hledání... :wink:
Ano, máš pravdu, ale má to několik aspoektů:
A) Mluvil sem s Karlem a říkal mi, že bys to zajišťoval stejně přes Víťu a že s nim to domluví on. To jaksi velice neúspěšně!! Prostě se na mě vykašlal.
B) Liberec neni za rohem, ale to je pro mě vedlejší..


Je-li něco jinak, rád budu znát tvůj názor.

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo poradí s převařením svodů a přírub pro turbo u VR6ky

Příspěvek od MvK »

Cyp_the_trestacz píše:
MvK píše:Pokud si dobře vzpomínám tak si mi napsal a JÁ sem ti na tvůj dotaz žek, že sme schopný udělat vše co sis vymyslel... Ty že jo, jo, jo a už ses neozval... Tak hodně štěstí při hledání... :wink:
Ano, máš pravdu, ale má to několik aspoektů:
A) Mluvil sem s Karlem a říkal mi, že bys to zajišťoval stejně přes Víťu a že s nim to domluví on. To jaksi velice neúspěšně!! Prostě se na mě vykašlal.
B) Liberec neni za rohem, ale to je pro mě vedlejší..


Je-li něco jinak, rád budu znát tvůj názor.
Řeknu to asi takhle, když si chceš v Salonu ŠKODA koupit Octávku v plný, tak pak taky nevoláš do Meritoru jak to vypadá s tvejma eletrickejma oknama, páč tam je montujou... :wink: A když ti ji přivezou s klikotočema tak bejt překvapenej jak je to možný, když si jim do Meritoru 5x volal a řikal jim to... 8)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technika“