Klima

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Klima

Příspěvek od vlado742 »

Ked zapnem klimu a auto stoji (volnobeh), kvici mi kompresor klimy.. A newiem co s tym?? Vymenil som aj klinovy remen ale to nieje v tom, chyba bude asi v kompresore. DIk za reakcie

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: Klima

Příspěvek od martas01 »

vlado742 píše:Ked zapnem klimu a auto stoji (volnobeh), kvici mi kompresor klimy.. A newiem co s tym?? Vymenil som aj klinovy remen ale to nieje v tom, chyba bude asi v kompresore. DIk za reakcie
a nebude spis problem v te spojce?
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od KADEL »

nikdy jsem to nemel rozebrane tak nemohu presne říci ale pokud ti to dela jen při zapnute klime tak bych to videl na nejake ložisko na te spojce

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od vlado742 »

JJ aj mne sa zda ze asi spojka, alebo co to tam je---- Je to zlozite opravovat?? Radsej servis??? :?: :?:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od KADEL »

no to nevím ale každopadne nemusíš vyndavat celej komp ale stačí vyndat jen tu spojku(alespon ti neujde napln) jestli to jde nebo nejde opravit to ti neřeknu ale v etce nd na to nejsou jen cela ta spojka... na servis bych to nevidel bude to drahy a na vrakači se da sehnat celej komp docela levne..by to chtelo radu od někoho kdo to už delal nebo má zkušenost

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od s4wyer »

měl jsem celej kompresor (zrušil jsem klimu při výměně radiátoru topení), nikdo to nechtěl ani za odvoz, tak jsem to hodil při svozu na hromadu (než jsem došel ke dveřím domu, už to cigoši cpali do žigula)

smůla, poslal bych ti ho :(
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: Klima

Příspěvek od martas01 »

s4wyer píše:měl jsem celej kompresor (zrušil jsem klimu při výměně radiátoru topení), nikdo to nechtěl ani za odvoz, tak jsem to hodil při svozu na hromadu (než jsem došel ke dveřím domu, už to cigoši cpali do žigula)

smůla, poslal bych ti ho :(

todle se nevyhazuje toto ja mam dilu na auto plnou garaz! ty dily z klimy bych vzal i ja bejval :roll:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od s4wyer »

martas01 píše:
s4wyer píše:měl jsem celej kompresor (zrušil jsem klimu při výměně radiátoru topení), nikdo to nechtěl ani za odvoz, tak jsem to hodil při svozu na hromadu (než jsem došel ke dveřím domu, už to cigoši cpali do žigula)

smůla, poslal bych ti ho :(

todle se nevyhazuje toto ja mam dilu na auto plnou garaz! ty dily z klimy bych vzal i ja bejval :roll:
nj, když se toho zbavím tak se to hodí každýmu :(
Já kompresor vykuchal při výměně radiátoru, chvíli jsem to vozil i s hadicema v kufru, pak jsem to hodil do prádelny a to nebylo 15 minut abych neposlouchal "udej někde ten kompresor, zabírá místo tááámhletomu a táááámhletomu" než to poslouchat tak jsem ho mrsknul na hromadu a bylo

navíc v nabídce tenkrát reagoval jedinej člověk, ale nakonec to nechtěl ani kdybych mu to dovezl...
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od vlado742 »

s4wyer píše:měl jsem celej kompresor (zrušil jsem klimu při výměně radiátoru topení), nikdo to nechtěl ani za odvoz, tak jsem to hodil při svozu na hromadu (než jsem došel ke dveřím domu, už to cigoši cpali do žigula)

smůla, poslal bych ti ho :(


Newadiii, aspon si cigani uziju zimu :D:D:D:D

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od vlado742 »

KADEL píše:no to nevím ale každopadne nemusíš vyndavat celej komp ale stačí vyndat jen tu spojku(alespon ti neujde napln) jestli to jde nebo nejde opravit to ti neřeknu ale v etce nd na to nejsou jen cela ta spojka... na servis bych to nevidel bude to drahy a na vrakači se da sehnat celej komp docela levne..by to chtelo radu od někoho kdo to už delal nebo má zkušenost
Dik, aspon si ma potesil ze nemusim davat von cely kompresor, ja sa na to pozriem a uvidimeeee co z toho bude 8)

Uživatelský avatar
ra1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 22.12.2007 14:36
Bydliště: poprad

Re: Klima

Příspěvek od ra1 »

cau

mam opacny problem. nepocujem vo svojom B4 absolutne ziadny zvuk klimy pretoze ju tam zial nemam. a dorobit klimu na B4 dodatocne to asi nejde, co? Mam tmavu karoseriu a v lete na nu oskar kuri jak najaty

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od s4wyer »

ra1 píše:cau

mam opacny problem. nepocujem vo svojom B4 absolutne ziadny zvuk klimy pretoze ju tam zial nemam. a dorobit klimu na B4 dodatocne to asi nejde, co? Mam tmavu karoseriu a v lete na nu oskar kuri jak najaty
myslím že jde, potřebuješ klima kompresor, hadice, nádobu na kondenzát (myslím že tam je), potom ovládání topení, delší řemen co je na posilovači, jiné těleso topení - s výparníkem...to by mělo bejt možná i všechno...jo myslím že víc tam už není :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
ra1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 22.12.2007 14:36
Bydliště: poprad

Re: Klima

Příspěvek od ra1 »

ocenujem superrychlu reakciu. uz len zohnat vsetky tie diely. nemam predstavu kolko by to vyslo financne. a ci by sa nasiel manik ktory by to spravil. /este je ina moznost - mat klimu a dorobit k nej auto. ha ha/

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima

Příspěvek od s4wyer »

ra1 píše:ocenujem superrychlu reakciu. uz len zohnat vsetky tie diely. nemam predstavu kolko by to vyslo financne. a ci by sa nasiel manik ktory by to spravil. /este je ina moznost - mat klimu a dorobit k nej auto. ha ha/
třeba tady máš klima kompresor, skuz se passty optat, třeba má i víc ;-)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 94#p630294
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klima

Příspěvek od pikachuxxx »

na tom klimakompresoru muzou byt taky spatne loziska. pripadne mam cely kompresor. cena 1000kc


a dodatecne dodelani klimy, neni zadny problem. mam vse co k tomu potrbujes. cena je 6tis za vse.

Odpovědět

Zpět na „Motory“