Označení autoskla!

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Označení autoskla!

Příspěvek od VW.R32 »


Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od GolfinoIV »

VW.R32 píše:co na to řikáte?? mrkněte - :arrow: http://www.autoalarmy.cz/katalog/znacen ... a_vin.html
riesilo sa to niekde neviem ci konkretne tato znacka.
je to dobra vec
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od molczik »

VW.R32 píše:co na to řikáte?? mrkněte - :arrow: http://www.autoalarmy.cz/katalog/znacen ... a_vin.html
Že se auta jako je Golf IV kradou hlavně na náhradní díly, takže toto těžko nějakého zloděje odradí. Ale určitě to je jedna z překážek, která může přispět k tomu, že si vybere auto stojící o kus dál. Ale moc bych na to nesázel.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:
VW.R32 píše:co na to řikáte?? mrkněte - :arrow: http://www.autoalarmy.cz/katalog/znacen ... a_vin.html
Že se auta jako je Golf IV kradou hlavně na náhradní díly, takže toto těžko nějakého zloděje odradí. Ale určitě to je jedna z překážek, která může přispět k tomu, že si vybere auto stojící o kus dál. Ale moc bych na to nesázel.
Tak s timhle urcite nesouhlasim! Oznaceny skla vyznamne snizuji riziko ukradeni vozu. Samozrejme ze kdo bude chtit dany kus, tak ho nejaky skla nezajimaji, ale prave protoze je GIV hodne, tak kdyz budou stat 2 vedle sebe, jeden s oznacenymi skly, tak ktery si asi vyberou? :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od molczik »

Tomm píše:
molczik píše: Že se auta jako je Golf IV kradou hlavně na náhradní díly, takže toto těžko nějakého zloděje odradí. Ale určitě to je jedna z překážek, která může přispět k tomu, že si vybere auto stojící o kus dál. Ale moc bych na to nesázel.
Tak s timhle urcite nesouhlasim! Oznaceny skla vyznamne snizuji riziko ukradeni vozu. Samozrejme ze kdo bude chtit dany kus, tak ho nejaky skla nezajimaji, ale prave protoze je GIV hodne, tak kdyz budou stat 2 vedle sebe, jeden s oznacenymi skly, tak ktery si asi vyberou? :wink:
No já nevim.. co mi říkali místní taxikáři jak to chodí, tak si myslim, že ty skla moc zlodějů vážně neřeší. Ukradnou auto, do 2 hodin je rozřezaný na díly kdesi "na Kladně" a označený skla se prostě rozbijou a je po důkazech. Něco jiného je to u aut, které se pak dál prodávaj jako celek.

Ale jinak souhlasim s tim, že to prostě překážka JE a když budou stát vedle sebe 2 totožný Golfy, tak zloděj veme asi fakt ten neoznačenej. Ten samej efekt má i páka na volant, defend lock a další věci. Taky jsou to určité překážky které sice jsou překonat, ale proč se zdržovat, když vedle stojí auto bez takové překážky, no ne?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od vtuni »

nevím jestli je nejlepší napad takhle vystavovat VIN (víc to tu rozepisovat nebudu..proč... :wink: )
to už radši nechám vypískovat jen kod... zanesený do centrální databáze....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od GolfinoIV »

vtuni píše:nevím jestli je nejlepší napad takhle vystavovat VIN (víc to tu rozepisovat nebudu..proč... :wink: )
to už radši nechám vypískovat jen kod... zanesený do centrální databáze....
myslim ze k vin kodu sa az taky problem dostat nie je takze ci ho mas na skle alebo nie by som neriesil
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od vtuni »

bohužel... VIN vypovídá o autě víc věcí než je zdrávo... tudíž bych se s ním nikde nechlubil.... radši eurokód....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od DworiBak »

vtuni píše:bohužel... VIN vypovídá o autě víc věcí než je zdrávo... tudíž bych se s ním nikde nechlubil.... radši eurokód....
Nerad bych svuj vin taky vistavoval ale novější GIV ho maj jíž za předním sklem 8) .

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od vtuni »

njn..vím o tom..hold soudruzi v Německu nepočítají s čorkařema.... :(
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od Tomm »

vtuni píše:njn..vím o tom..hold soudruzi v Německu nepočítají s čorkařema.... :(
IMHO to je dobra vec - treba pro snadnou identifikaci vozu na hranicich apod.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od Deivid »

molczik píše:
VW.R32 píše:co na to řikáte?? mrkněte - :arrow: http://www.autoalarmy.cz/katalog/znacen ... a_vin.html
Že se auta jako je Golf IV kradou hlavně na náhradní díly, takže toto těžko nějakého zloděje odradí. Ale určitě to je jedna z překážek, která může přispět k tomu, že si vybere auto stojící o kus dál. Ale moc bych na to nesázel.
Co kritika to perla co?Zatím jsem od Tebe nějakou tu pochvalu moc neslyšel.Já osobně si myslím,že je to dobrá věc a rozhodně to snižuje možnost krádeže vozu a pokud je možné se proti tomu bránit,tak je to jen ku prospěchu.Píšeš,že se kradou na náhradní díly a že to těžko nějakého zloděje odradí....hmmm,zajímavá myšlenka,která pozbývá smyslu,asi jasnovidec.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od Mr. Death »

Mně to připadá docela drahý, nechat si vyřezat na ploteru pár nálepek s VINem je prakticky zadarmo a tak miniaturní lahvičku na leptání skla snad dá každej sklenář zadarmiko...

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od molczik »

Deivid píše:
molczik píše: Že se auta jako je Golf IV kradou hlavně na náhradní díly, takže toto těžko nějakého zloděje odradí. Ale určitě to je jedna z překážek, která může přispět k tomu, že si vybere auto stojící o kus dál. Ale moc bych na to nesázel.
Co kritika to perla co?Zatím jsem od Tebe nějakou tu pochvalu moc neslyšel.Já osobně si myslím,že je to dobrá věc a rozhodně to snižuje možnost krádeže vozu a pokud je možné se proti tomu bránit,tak je to jen ku prospěchu.Píšeš,že se kradou na náhradní díly a že to těžko nějakého zloděje odradí....hmmm,zajímavá myšlenka,která pozbývá smyslu,asi jasnovidec.
Co máš za problém?? Tebe něco trápí? :) VW.R32 se ptala se na "náš" názor, tak jsem ho sem napsal. Stejně jako vtuni si nemyslim, že by to byla zas tak skvělá věc. A to že se auta, kterých jezdí po silnicích nejvíc, kradou hodně na náhradní díly...to ví kdekdo.. na to nemusím bejt jasnovidec.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Označení autoskla!

Příspěvek od Deivid »

molczik píše:
Deivid píše: Co kritika to perla co?Zatím jsem od Tebe nějakou tu pochvalu moc neslyšel.Já osobně si myslím,že je to dobrá věc a rozhodně to snižuje možnost krádeže vozu a pokud je možné se proti tomu bránit,tak je to jen ku prospěchu.Píšeš,že se kradou na náhradní díly a že to těžko nějakého zloděje odradí....hmmm,zajímavá myšlenka,která pozbývá smyslu,asi jasnovidec.
Co máš za problém?? Tebe něco trápí? :) VW.R32 se ptala se na "náš" názor, tak jsem ho sem napsal. Stejně jako vtuni si nemyslim, že by to byla zas tak skvělá věc. A to že se auta, kterých jezdí po silnicích nejvíc, kradou hodně na náhradní díly...to ví kdekdo.. na to nemusím bejt jasnovidec.
Jééé,mě trápí věcíí....To já jen tak,že jsem toho od Tebe moc pozitivního nečetl,samá hana většinou.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“