RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mathiass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 20.02.2008 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Mathiass »

Shemik píše:
David píše:ty krááááávo, tak teď mi kápla asi půllitrová slza, jako Shemikovi, když zakládal tohle téma...
MOSKVIČ - to byl kočár... a to pérování... Já ho nikdy neměl, ale měl ho můj bratranec a já se těšil jak malý dítě pokaždý, když sme k nim jeli - a nejvíc na tmu - protože ten moskvič i svítil předníma světlama - naháněli mě ze dvora domu a já v tom seděl jak přibitej :lol:
Obrázek
Cy vado kuci, to je nostalgie plnej nakladak. Tohodle Moskala jsem vzdycky chtel, ale nevim, jestli jsem kazdej rok tolik zlobil nebo co, nebo je Jezisek nemel na sklade, ale nikdy jsem ho nedostal. Mel ho jeden klucina u nas v ulici, ale kdyz uz mi bylo asi 12, to uz bych se do nej ani nevesel, ale zavidel jsem mu ho jeste v puberte. :lol:
to já měl na dvorku hned dva :D od kámošů a svoji motokáru vždycky závody ala rychle a zběsile :lol: 8) jj to byly časy :)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od vwCharlie »

ty voe! Tak toto jsem vždycky záviděl kámošovi a ta svině mi to nikdy nechtěla půjčit. Jsem úplně trpěl závistí na takové věci. Mezi ně patřily pak ještě šlapací kára z volantem a později skiboby s řídítkama nebo takové černé boby z volantem,ale to už jsem byl větší,ale i tak jsem to chtěl vždycky zkusit. :D

Jinak já měl své první auto na dálkové ovládání červené BMW M3 (žralok) z tuzexu. Bylo to na kabel a ty dvě tlusté baterky,tehda značky MY DAY,takové šedé s modročerveným nápisem. :D

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Deivid »

Chudej student píše:ale ted sem nasel na aukru tohle a to sem mel jako malej a uplne sem to miloval...ty voleeeee
http://www.aukro.cz/item306626130__kras ... runy_.html
Ty voe Jirko,to jsem měl taky....s tím jsem se nablbnul.Pak jsem měl traktor a destu..to byla paráda

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Deivid »

ma-jkl píše:Obrázek

a já měl tuhle na písek...jako je ta modrá tady...akorát byla v oranžové podobě...to byla pecka...jezdil jsem na ní po asfaltce na chalupě... :lol:

JJ tu jsem měl taky,dělala hrozný kravál,protože měla vzadu normálně dvoumontážky a když to bylo už vychozené,to byl zvuk...pamatuju si jak důchodci šíleli,když jsme s tím s klukama jezdili kolem barákuuuu.Ta modrá už takový hluk nedělala..Jooo kde jsou ty časy... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od vwCharlie »

Deivid píše:
Chudej student píše:ale ted sem nasel na aukru tohle a to sem mel jako malej a uplne sem to miloval...ty voleeeee
http://www.aukro.cz/item306626130__kras ... runy_.html
Ty voe Jirko,to jsem měl taky....s tím jsem se nablbnul.Pak jsem měl traktor a destu..to byla paráda
tak to jsem taky někde viděl,ale moc jsem si s tím nepohrál,protože se volant protáčel myslím dokola. Já byl vždycky úplně vytočený z těch křehkých plastů na těch starých hračkách.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Deivid »

Deivid píše:
Chudej student píše:ale ted sem nasel na aukru tohle a to sem mel jako malej a uplne sem to miloval...ty voleeeee
http://www.aukro.cz/item306626130__kras ... runy_.html
Ty voe Jirko,to jsem měl taky....s tím jsem se nablbnul.Pak jsem měl traktor,tank a destu..to byla paráda
Přílohy
2846ITES-Desta (R.Svec).jpg
Naposledy upravil(a) Deivid dne 24.02.2008 22:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Deivid »

Shemik píše:JJ, z ABiCka jsem taky slepoval jako drak. :lol:
Kua a já...ce,místo ůkolů do školy jsem lepil a vystřihoval...jééééj

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od vwCharlie »

Deivid píše:
ma-jkl píše:Obrázek

a já měl tuhle na písek...jako je ta modrá tady...akorát byla v oranžové podobě...to byla pecka...jezdil jsem na ní po asfaltce na chalupě... :lol:

JJ tu jsem měl taky,dělala hrozný kravál,protože měla vzadu normálně dvoumontážky a když to bylo už vychozené,to byl zvuk...pamatuju si jak důchodci šíleli,když jsme s tím s klukama jezdili kolem barákuuuu.Ta modrá už takový hluk nedělala..Jooo kde jsou ty časy... :lol: :lol: :lol:
ty jo! tak to jsem měl taky,modrá kabina,červená korba,toto téma mi úplně oživilo vzpomínky a koukám že problém s provozem této Tatry 148 byl všude stejný :lol: .Kravál jako prase. :lol:
Jo lidi,ti mohli z toho baráku vyskočit,jak jsem s tím začal lítat v neděli po obědě kolem baráku :D .To jezdilo potichu akorát po trávě.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od vwCharlie »

hehe :D
Přílohy
3324IGRA-Buggy zluta.jpg
7818IGRA-Formule 2 zluta.jpg
8239IGRA-Nakladac UNC zluty (Svec).jpg
9576IGRA-Bojovy transporter s radarem.jpg

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od David »

tu plastovou, oranžovou tatru jsem měl taky... když jsem měl ještě dva menší trambusy, kterejma sem jezdil a dělal kravál venku, tak tatra byla domácí vozítko... Vždycky sem si vzal celej balík piškotů a jak měla tu korbu nad kabinou takovou vlnkovatou, tak sem celej ten balík piškotů vo to obrousil - hezky jeden, po druhym - a drobky sem sipal do korby a pak je žral - myslel sem si, že z toho jednoho balíčku budu mít vždycky plnou korbu :lol: :lol: :lol:
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zapomněná-odstavená (super)auta :(

Příspěvek od prigi »

Shemik píše:Kdo jeste mate, nebo jste jako maly kluci meli tuhle Mangustu :?: :?: :lol:
Tyjo. já ji měl taky a taky měla nalepený statrovní číslo 12. Možná je jště nekde u našich vrak, ale v jakým bude stavu? Když se mýma autíčkama prohnal synovec. Neřád zrušil mi půl montisystému. Po tý Mangustě se budu muset kouknout.
Vzpoměl jsem si na mangustu už před časem: Hele:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... Search.y=3
Hm tak už jsou prodaný:( Byly tam v nabídce dvě. Radši si ani nepamatuju ceny.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Rad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 28.06.2008 20:51
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Rad »

Pic jj je to paráda tyhle starý hračky zrovna shánim synovi toho šlapacího moskviče a ňák se mi nedaří kdyby jste někdo o nějakym veděli tak mi prosím písnite dík moc. :(

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Dr.Diesel »

Mathiass píše:no mám přesnější foto sice tady tadle se prodává ted takže sem měl starší model ale i tak :lol: dokonce sem měl i číslo pod volantem :lol:
Hale, za petibabu :mrgreen:
http://www.aukro.cz/item431961264_motok ... html#photo
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
Koira
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 472
Registrován: 18.02.2008 20:27
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Koira »

Když jsem byl prcek, tak moje nej autíčko bylo Audi Quattro Rally. Přivezl mi ho tenkrát táta z Německa a já s ním pomalu i spal. 8) :)

Vypadalo asi takhle (ty samolepky trochu jinak):
Přílohy
goodwood2.jpg
hi020016.jpg

V3s3lk!ns
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 03.06.2008 19:40

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE, aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od V3s3lk!ns »

Standa píše:Tak jsem šel prozkoumat, co mám 8)

První nalezená trojka :D
Příloha DSCN5582.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Na tohohle rusáka bych málem zapomněl, ale moc mě nebavil :o
Příloha DSCN5583.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5584.JPG je dlouhodobě nedostupná.
No a klasika všech klasik, kdo by si nevzpomněl na starýho dobrýho traktora třírychlostního a se zpátečkou 8)
Příloha DSCN5585.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Další várka kterou jsem původně hledal a už jsem byl zoufalej, bo jsem byl dlouho neúspěšnej :oops:

A tady je ten Jeep, teda on je to spíše asi Mercedes G na spodní hraně byl ale nějakej divnej název a písmeno G :lol:
Příloha DSCN5586.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5587.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5588.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5589.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5591.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Příloha DSCN5592.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Tak toho plechovýho traktora jsem měl taky dodneška si to pamatuju, pak vim že jsem někde vyštrachal i toho crystala na dálku a mýval jsem k tomu i Škodovku 120 GLS, taky na ten kabel, celá oranžová zelený okna gumový kola s chromovejma discama , ta byla nejlepší akorát že byla moc velká a jezdila pomalu :lol: ( ta na tý fotce to je ona ) :wink:
Přílohy
3520ITES-Skoda%20120LS%20bowden%20oranzova.jpg

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“