Letní pneu, elektrony, ...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od cendler »

Mám taky na léto 18, ale gumy 225/40/18 mám to nové tak zatím něřeknu jak to vipadá
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
kubays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.10.2007 09:40
Bydliště: Příbram

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od kubays »

Ahoj díky za info,mě jen jde o to,estli při většm profilu nebudu škrtat,mám to snížený -35,ale kvuli těhotný manželce tam budu dávat zpět série,možná je drobet říznu at to neni jak nakoplá koza a taky chci trochu víc pohodlí a nevymlátit si zuby.No s těma poldama č nehodama co vim tak když sem měl jiný auta a kola mi lezly z blatníků ta jim bylo celkem fuk co tam mám za velikost,ale hlavně vzorek tak nevim jak to je ted.Jo a jak by to bylo se zápisem do TP?

Díky

Kou.bek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 02.10.2007 23:37
Bydliště: Ostrava

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od Kou.bek »

olmic píše:jo jo co není v TP je problém. Hlavně při nehodě. Osobně jsem neměl v DE techničáku ani 17" ale nechal jsem si je dopsat.
Mohl bys mi prosím poradit, kde se dají ty 17" dopsat? V TP je nemám, ale určite je chci a legálně
Kou.bek

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od Cody_ke »

Tak dnes som objednal 225/45 R17 94Y Matador Hectora 2 , cenovka bola dobra 3000,- Skk za kus tak uvidim ake bude svezenicko

Uživatelský avatar
karelretik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od karelretik »

tak to mám dost....já řeším jestli tam mám dát 16 a tady se řešej 18...:-))
já osobně si myslím že na naše silnice 15 a plech...aby to bylo co nejměkčí.....to je můj názor....jak to jede na těch 16?je to tvrdší?

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od StandaS »

karelretik píše:tak to mám dost....já řeším jestli tam mám dát 16 a tady se řešej 18...:-))
já osobně si myslím že na naše silnice 15 a plech...aby to bylo co nejměkčí.....to je můj názor....jak to jede na těch 16?je to tvrdší?
To ani nepoznáš. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

veyer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.01.2008 20:36
Bydliště: Brno

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od veyer »

karelretik píše:tak to mám dost....já řeším jestli tam mám dát 16 a tady se řešej 18...:-))
já osobně si myslím že na naše silnice 15 a plech...aby to bylo co nejměkčí.....to je můj názor....jak to jede na těch 16?je to tvrdší?
resim naprosto to same... a porad mi neni jasne, jaka je vyhoda dat misto 15 treba ty 16 kdyz to clovek ani nepozna... takze jde jen o to ze to lip vypada?

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od ameron »

veyer píše: resim naprosto to same... a porad mi neni jasne, jaka je vyhoda dat misto 15 treba ty 16 kdyz to clovek ani nepozna... takze jde jen o to ze to lip vypada?
ja si myslim ze to je najlepsi dovod

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od thoomass »

Tak sem si dneska udelal radost, koupil sem naleto Pasikovi novy kolecka, jsou to MAM8, hned jak budou na aute tak prihodim fotecku....

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od cendler »

thoomass píše:Tak sem si dneska udelal radost, koupil sem naleto Pasikovi novy kolecka, jsou to MAM8, hned jak budou na aute tak prihodim fotecku....
v jaké velikosti, jinak pěkný kolečka, škoda že je dneská kdejaké auto a to mi vadí, proto jsem si objednal Oxigin Oxi7 v 18 :mrgreen:
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
icemaker
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od icemaker »

Čus lidi, doufám, že mi poradíte. Koupil jsem 17" na nemůžu se rozhodnout, co tam dát za rozměr pneu - 215/45 nebo 225/45, co by jste ze zkušenosti doporučili? Kola maj ET35 8J. Jde mi hlavně o to, aby jedny nebyli moc široký nebo druhý zase moc úzký. Dík za rady.
Kdo se směje nejlíp ten se směje naposled !!!

Výkup věcí Německo 1933 - 1945. (literatura, army, chladné zbraně atd. )

Passat TDI 2005 96kw, Renault Scenic 1.6

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od cendler »

icemaker píše:Čus lidi, doufám, že mi poradíte. Koupil jsem 17" na nemůžu se rozhodnout, co tam dát za rozměr pneu - 215/45 nebo 225/45, co by jste ze zkušenosti doporučili? Kola maj ET35 8J. Jde mi hlavně o to, aby jedny nebyli moc široký nebo druhý zase moc úzký. Dík za rady.
dej to co máš napsáno v TP. A pokud je tam nemáš, tak se dává 225/45, 215 bude taky ale dobrý, já jsem měl minulý rok 215/55 a taky dobrý
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od cendler »

icemaker píše:Čus lidi, doufám, že mi poradíte. Koupil jsem 17" na nemůžu se rozhodnout, co tam dát za rozměr pneu - 215/45 nebo 225/45, co by jste ze zkušenosti doporučili? Kola maj ET35 8J. Jde mi hlavně o to, aby jedny nebyli moc široký nebo druhý zase moc úzký. Dík za rady.
dej to co máš napsáno v TP. A pokud je tam nemáš, tak se dává 225/45, 215 bude taky ale dobrý, já jsem měl minulý rok 215/55 a taky dobrý
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
icemaker
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od icemaker »

cendler píše:
icemaker píše:Čus lidi, doufám, že mi poradíte. Koupil jsem 17" na nemůžu se rozhodnout, co tam dát za rozměr pneu - 215/45 nebo 225/45, co by jste ze zkušenosti doporučili? Kola maj ET35 8J. Jde mi hlavně o to, aby jedny nebyli moc široký nebo druhý zase moc úzký. Dík za rady.
dej to co máš napsáno v TP. A pokud je tam nemáš, tak se dává 225/45, 215 bude taky ale dobrý, já jsem měl minulý rok 215/55 a taky dobrý
V techničáku nejsou ani jedny, mě šlo spíš o to, jestli bude 215 šířka na ráfku 8J v pohodě sedět, jestli to není úzký.
Kdo se směje nejlíp ten se směje naposled !!!

Výkup věcí Německo 1933 - 1945. (literatura, army, chladné zbraně atd. )

Passat TDI 2005 96kw, Renault Scenic 1.6

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní pneu, elektrony, ...

Příspěvek od thoomass »

cendler píše:
thoomass píše:Tak sem si dneska udelal radost, koupil sem naleto Pasikovi novy kolecka, jsou to MAM8, hned jak budou na aute tak prihodim fotecku....
v jaké velikosti, jinak pěkný kolečka, škoda že je dneská kdejaké auto a to mi vadí, proto jsem si objednal Oxigin Oxi7 v 18 :mrgreen:
Samozrejme v 18tkach, vim ze sou okoukany, ale na pasikovi vypadaji nadherne, jeste sem se rozhodoval mezi novymi replikami z RS4, ale tyhle sou proste supr, zadny jiny se me tolik na pasakovi nelibi.....

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“