Alarm a okna

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Alarm a okna

Příspěvek od Buddy »

nazdarek nechal jsem si namontovat autoalarm portman,- za prvy uplne nejhorsi co muzete koupit :_)) a za druhy, mi to delala firma a ted se to nejak posra.o takze mi nejdou stahovat ani vytahovat okna a stelovat zrcatka a jeste k tomu nesviti interierove svetla, mate nekdo nejakej zkusenosti s touhle močkou??? potřeboval bych poradit nemuzu z ceho klepat popel a jeste k tomu mam sklopeny jedno zrcatko uplne dolu :-(

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Alarm a okna

Příspěvek od molczik »

Buddy píše:nazdarek nechal jsem si namontovat autoalarm portman,- za prvy uplne nejhorsi co muzete koupit :_)) a za druhy, mi to delala firma a ted se to nejak posra.o takze mi nejdou stahovat ani vytahovat okna a stelovat zrcatka a jeste k tomu nesviti interierove svetla, mate nekdo nejakej zkusenosti s touhle močkou??? potřeboval bych poradit nemuzu z ceho klepat popel a jeste k tomu mam sklopeny jedno zrcatko uplne dolu :-(
Podle mě ti nějakej šulin zapomněl pod tapecírunkem zpátky zapojit ty štekry (okna+zrcátka). Mě když dělali alarm, tak mi na zrcátkovej štekr taky zapomněli. Schoď tapec a mrkni jestli je vše zapojený.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm a okna

Příspěvek od Buddy »

tak jsi mel pravdu, diky mocccc uz to frci :_()

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Alarm a okna

Příspěvek od molczik »

Tak super, hlavně že to maká. Jak je vidět, tak idioti se najdou uplně všude. :roll:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm a okna

Příspěvek od Buddy »

nicmene to vypada ze v alarmu je dasli chyba :-(( lita tam nekde šlus a furt mi odchazej 10 maly nozovy pojistky.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Alarm a okna

Příspěvek od molczik »

Buddy píše:nicmene to vypada ze v alarmu je dasli chyba :-(( lita tam nekde šlus a furt mi odchazej 10 maly nozovy pojistky.
Tak jim to di hodit na hlavu, odborníkům. S tímhle už ti já určitě neporadím. :(
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm a okna

Příspěvek od Madi »

Radši si všechno dělejte sami mě snad ještě nikdy nic na sto neudělal a po každý jsem musel něco předělávat :(
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“