signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od sgames »

zdravim,
mam vw bora 2001, a zajmalo by me,jestli by nemelo palubni Pc kricet ze jsou otevrene jakekoliv dvere, nebo ze je otevreny kufr.
jde to nejak "zapnout" nebo to neumi ?

diky

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od vtuni »

záleží na generaci komfortní jednotky, typu budíků, a výbavě... hlásit to nemusí,a umět to taky nemusí...

např.komfortka III generace umí na displey maxidotu nakrestlit auto a zobrazit který dveře jsou otevřený....to ty starší 2,5, 2 generace neumí... některý budíky mají jen kontrolku na otevřený kufr... ale nemusíš tam mít čidlo...
spíš bych řekl že jestli máš ok všechny mikrospínače ve dveřích i v kufru (poznáš to tak že když otevřeš jednotlivý dveře tak auto se unitř rozsvítí...a jestli ti funguje stejným způsobem i osvětlení v kufru..)tj. vše tak jak má...
tak to prostě tvoje komfortní jednotka neumí nahlásit a zobrazt...
Naposledy upravil(a) vtuni dne 06.02.2008 09:57, celkem upraveno 1 x.
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od sgames »

aha,
hm hm,to asi tezko zjistim nejak :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od vtuni »

no jedině snad na vagu..jestli by to hlásiolo chybu komfortnmí jednotky..ale to si moc nemyslím...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od sgames »

no nehlasilo to zadnou chybu jak jsme dam delali automaticke zamykani pri rychlosti atd.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od vtuni »

no tak si myslím že bohužel..prostě to neumí.......
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od Tomm »

Zalezi co mas za auto - GIV, Bora, Variant nebo kratky?

Je to jak psal Vtuni, spousta aut to neumi kvuli komfortce a budikum.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od Type-17 »

hledal jsem ale nic jsem nenasel tak se teda zeptam. chlapci jak poznam jakou mam komfortku v autí. mam 1.4- r.v.98 vse v el. , climatronik. kdyz zamykam a pridrzim klic tak dojedou okna. da se na ni pripojit i PC ten nemam. akurat vim ze jste tady psali ze je 2,0 -2,5 - 3,0. dik :roll:

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od baciluss »

Caute tak sem tiez dam nejaky postreh. Mam Boru r.v. 1/99 Mam komfortku s pismenom1J0 959 799 Q ale index uz neviem. Kupil som polodot s cislom 1J0 920 821 B. Pri otvoreni dveri mi nevipise nic ale pri otvoreni kufru ano. Vypis o otvorenom kufri je generovany na zaklade analogoveho signalu zo spinaca v kufrovych dverach v elektronike budikov. Tak rozmyslam prepojit komfortku s budikmi CAN vedenim a uvidim co to spravi.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:Caute tak sem tiez dam nejaky postreh. Mam Boru r.v. 1/99 Mam komfortku s pismenom1J0 959 799 Q ale index uz neviem. Kupil som polodot s cislom 1J0 920 821 B. Pri otvoreni dveri mi nevipise nic ale pri otvoreni kufru ano. Vypis o otvorenom kufri je generovany na zaklade analogoveho signalu zo spinaca v kufrovych dverach v elektronike budikov. Tak rozmyslam prepojit komfortku s budikmi CAN vedenim a uvidim co to spravi.
Jsi si jistej ze Q umi CAN? 8O Vzdyt je to rok99 ...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
baciluss píše:Caute tak sem tiez dam nejaky postreh. Mam Boru r.v. 1/99 Mam komfortku s pismenom1J0 959 799 Q ale index uz neviem. Kupil som polodot s cislom 1J0 920 821 B. Pri otvoreni dveri mi nevipise nic ale pri otvoreni kufru ano. Vypis o otvorenom kufri je generovany na zaklade analogoveho signalu zo spinaca v kufrovych dverach v elektronike budikov. Tak rozmyslam prepojit komfortku s budikmi CAN vedenim a uvidim co to spravi.
Jsi si jistej ze Q umi CAN? 8O Vzdyt je to rok99 ...
Ako si mi uz davnejsie spominal tak CAN ma kazda komfortka ale len medzi dverovymi jednotkami a hlavnou jednotkou...Tak skusim CAN komfortu prepojit s CAN budikov a uvidime ako slepi hovori :lol: Netvrdim ze to pojde ale skusim co sa bude diat :idea:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:
Tomm píše: Jsi si jistej ze Q umi CAN? 8O Vzdyt je to rok99 ...
Ako si mi uz davnejsie spominal tak CAN ma kazda komfortka ale len medzi dverovymi jednotkami a hlavnou jednotkou...Tak skusim CAN komfortu prepojit s CAN budikov a uvidime ako slepi hovori :lol: Netvrdim ze to pojde ale skusim co sa bude diat :idea:
To mas sice pravdu, ale kazda dverni komfortka ma svuj pin (na centralni komfortce), ne? Stejne tak pro komunikaci s budikama bude taky specialni pin, ne? Tedy na co to vlastne chces napojit? :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
baciluss píše: Ako si mi uz davnejsie spominal tak CAN ma kazda komfortka ale len medzi dverovymi jednotkami a hlavnou jednotkou...Tak skusim CAN komfortu prepojit s CAN budikov a uvidime ako slepi hovori :lol: Netvrdim ze to pojde ale skusim co sa bude diat :idea:
To mas sice pravdu, ale kazda dverni komfortka ma svuj pin (na centralni komfortce), ne? Stejne tak pro komunikaci s budikama bude taky specialni pin, ne? Tedy na co to vlastne chces napojit? :lol:
Akoze na co??? Na polodot. Ci tam to nevypise??? Ked ne tak to ani skusat nebudem. Ale viem ze prave zadne dvere mam s dverovou jednotkou 3g s ...802 D a funguje vsetko v pohode.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od Tomm »

:lol: :lol: Ja myslel presne na kterej pin to chces napojit :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace otevrenych dveri a kufru v PC

Příspěvek od baciluss »

Keby som pozrel do schemy tak ti povem presne ale ved logicky pripojim oranzovo-cierny na oranzovo-cierny a oraznovo-hnedy na oranzovo-hnedy. Ne??? :wink:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“