HELP zapojení mlhovek

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od napster »

Kulisek píše:
PAJEC píše:takže stačí když tam přehodím jenom ovladač na 2x mlha,a žlutošedej drát propojím s mlhovkama?nemusím už nic tahat přez pojistky,díky
Je to tak pokud máš vypínač že zapneš mlhovku jen při tlumených světlech tak by ti to mělo fungovat,ale efekt je lepší když seženeš ten druhej vypínač a to v tom že zapneš mlhovky bez tlumených světel,protože v mlze ti mlhovky se zapnutými tlumenými moc nepomůžou?Ahoj

tjn.Taky jsem zkoušel jet jen na AE a zapnutý mlhy.Svítí to suprově.Ale xenony jsou xenony :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

napster píše:
Wintidy píše:Dotaz - kdes sehnal ovladač na přední mlhovky, řeším obdobný problém???
Jen ještě nevím, odkud sehnat kvalitní mlhovky???
Od Venta za 1490kč mlhovka je skleněná.Ovladač jsem sehnal tady na foru.Jinak vim o někom,kdo ho nechá za 800kč
http://autohificlub.cz/forum/11/817208- ... bouracka/0

Jinak zde je fotka těch mlhovek http://album.volny.cz/screeny/browse.ph ... page=2#img

Zkoušel jsem napsat na ten web, kde je ta bouračka, ale ten, kdo to prodává se mi neozval, tak je to už asi pryč. Ale dík za typ. Budu muset asi někam do vrakáče.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

Kulisek píše:tak nějaké foto je tady.
Jak se dá ten zasranej žlutošedej drát vypojit - drží tam ja přibitý, leda bych ho přestřihl, ale tak jsi to asi nedělal???
Su amatér přes elektriku ve Ventu, ale určitě to nějak jde vypojit celý drát.
A dřív jsem neměl přední mlhovky, co ty dva dráty k jednotlivým mlhovkám, to jsi je musel k nim roztáhnout nebo už jsi je ta měl.
Já je tam nemám, tak že asi budu dělat elek3kařa.
A kde jsi sehnal ten spojovací segment - na propojení toho žlutošedého s dvěma drátům k mlhovkám???
Když jsem se na to ptal v elektromateriálu, tak na mě civěla jak na ....
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od napster »

Wintidy píše:
Kulisek píše:tak nějaké foto je tady.
Jak se dá ten zasranej žlutošedej drát vypojit - drží tam ja přibitý, leda bych ho přestřihl, ale tak jsi to asi nedělal???
Su amatér přes elektriku ve Ventu, ale určitě to nějak jde vypojit celý drát.
A dřív jsem neměl přední mlhovky, co ty dva dráty k jednotlivým mlhovkám, to jsi je musel k nim roztáhnout nebo už jsi je ta měl.
Já je tam nemám, tak že asi budu dělat elek3kařa.
A kde jsi sehnal ten spojovací segment - na propojení toho žlutošedého s dvěma drátům k mlhovkám???
Když jsem se na to ptal v elektromateriálu, tak na mě civěla jak na ....
kup si v elektru "zlodějky" ty modrý a jen to přicvakneš a nemusíš nic pájet a skřípat. :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

Dík za typ, ale mám zkušenost, že někteří prodavači v elektru neví vo co go
A tak nebylo by foto???
Pomohlo by mi to, dík.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od prigi »

Wintidy píše:Dotaz - kdes sehnal ovladač na přední mlhovky, řeším obdobný problém???
Jen ještě nevím, odkud sehnat kvalitní mlhovky???
Ros objednávka do druhýho dne cena kolem 1500,- Což mi připadá lepší než marně lítat po celý republice po vrakáčích - stejně nikde nejsou...
Stajně tak zadní stěrač když tu dělám reklamu rosu. Nějaký 400 za ramínko a 45 za krytku trysky.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od napster »

prigi píše:
Wintidy píše:Dotaz - kdes sehnal ovladač na přední mlhovky, řeším obdobný problém???
Jen ještě nevím, odkud sehnat kvalitní mlhovky???
Ros objednávka do druhýho dne cena kolem 1500,- Což mi připadá lepší než marně lítat po celý republice po vrakáčích - stejně nikde nejsou...
Stajně tak zadní stěrač když tu dělám reklamu rosu. Nějaký 400 za ramínko a 45 za krytku trysky.

unihero,nebo achmed je maj a nechávaj je na prodej,tak se ho zeptek kolik by za ně chtěl,ale má super ceny.Rád u něj nakupuju :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

To Napster: Jo už mám kontakt na spínač u Achmeda. Doufám že to vyjde, cena super. I když tys byls s těma čtyřmastovkama (jestli se nepletu) úspěšnější.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

napster píše:
prigi píše: Ros objednávka do druhýho dne cena kolem 1500,- Což mi připadá lepší než marně lítat po celý republice po vrakáčích - stejně nikde nejsou...
Stajně tak zadní stěrač když tu dělám reklamu rosu. Nějaký 400 za ramínko a 45 za krytku trysky.

unihero,nebo achmed je maj a nechávaj je na prodej,tak se ho zeptek kolik by za ně chtěl,ale má super ceny.Rád u něj nakupuju :lol:
Jo a ty zlodějky - to jsou svorkovnice co se jen natvrdo do nich daj ty 3 dráty (2 od mlhovek a jeden vytáhlý z toho rozdělovače)??? (viz obrázek)???
A ke každé mlhovce se táhne jen jeden šedožlutý drát???
Přílohy
obrazek_4513_fullsize.jpg
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od napster »

Wintidy píše:
napster píše:
unihero,nebo achmed je maj a nechávaj je na prodej,tak se ho zeptek kolik by za ně chtěl,ale má super ceny.Rád u něj nakupuju :lol:
Jo a ty zlodějky - to jsou svorkovnice co se jen natvrdo do nich daj ty 3 dráty (2 od mlhovek a jeden vytáhlý z toho rozdělovače)??? (viz obrázek)???

j tohle je ta zlodějka.Jinak od mlhovky vedou dva dráty + a -.Ten tmavej(tušim,že u mlhovky je to ten černej drát) napojíš na - od světel,třeba na potkávací a ten druhej drát od mlhovky napojíš na ten žluto-šedej drát. od toho žluto-šedýho drátu povedeš dva dráty(jeden na pravou mlhu a druhej na levou mlhu) jinak jsem ti to vyfotil foto zde: http://ukazto.com/?id=3914672&klic=n9rldBIQ&overall=1
A ke každé mlhovce se táhne jen jeden šedožlutý drát???
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

napster píše:
Wintidy píše: Jo a ty zlodějky - to jsou svorkovnice co se jen natvrdo do nich daj ty 3 dráty (2 od mlhovek a jeden vytáhlý z toho rozdělovače)??? (viz obrázek)???

j tohle je ta zlodějka.Jinak od mlhovky vedou dva dráty + a -.Ten tmavej(tušim,že u mlhovky je to ten černej drát) napojíš na - od světel,třeba na potkávací a ten druhej drát od mlhovky napojíš na ten žluto-šedej drát. od toho žluto-šedýho drátu povedeš dva dráty(jeden na pravou mlhu a druhej na levou mlhu) jinak jsem ti to vyfotil foto zde: http://ukazto.com/?id=3914672&klic=n9rldBIQ&overall=1
A ke každé mlhovce se táhne jen jeden šedožlutý drát???

Dík za foto, je Ten tmavej(tušim,že u mlhovky je to ten černej drát) napojíš na - od světel,třeba na potkávací - ten mínus od světel najdu kde??? Myslíš tím, že každá mlhovka je napojena na jedno světlo???
Tuším, že blbší dotaz jsi ještě neměl, ale každý se učí no a ja začínám :oops:
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od napster »

Wintidy píše:
napster píše:

Dík za foto, je Ten tmavej(tušim,že u mlhovky je to ten černej drát) napojíš na - od světel,třeba na potkávací - ten mínus od světel najdu kde??? Myslíš tím, že každá mlhovka je napojena na jedno světlo???
Tuším, že blbší dotaz jsi ještě neměl, ale každý se učí no a ja začínám :oops:
Je jedno,jestli napijíš dva mínusy od mlhovek na jeden mínus od světel.Já jsem to napojil L světlo na L.mlhovku a P světlo na P mlhovku.Je to jednodušší.Ten konektor,kde je - od světel je nacvaknutej do světel.Já mam koupenou čirou,takže já jen mam na drátech,ale tj jedno.Koukni na světla a bude tam konektor je k němu dobrý přístup.Tak ho vyndej a - je u mě hnědej drát a na druhym světle to je žluto-hnědej.Na tyto dva napoj - od mlhovek.Nejlepší je zase to tam nacvaknout zlodějkama,nemusíš nic pájet a ani tam dávat čokoládu. zde je zase foto: http://ukazto.com/?id=3916920&klic=7Ud0GofJ&overall=1
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

Dík za radu a foto, teď už snad nic nezkazím, jen musím počkat až dojdou jednotlivý díly. Až to bude v cajku, tak se snad taky pochlubím.

:158: Ještě že máme naftu :evil:
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od Wintidy »

Zkoušel někdo dodělávat zadní pravou mlhovku???
Jde to???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HELP zapojení mlhovek

Příspěvek od prigi »

Zadní pravou? A máš tam správnou žárovku? Mě to svítí v pravo furt - teda když je to zapnutý.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“