nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Tam to znam, bydlel jsem 1,5 roku v Tabore, ten rybnik jsme meli cca 3 km od baraku.
Je to pekne misto. Tak se na to jihocesi vrhnete :lol:

Uživatelský avatar
Matisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 26.09.2007 17:30
Bydliště: Tábor (Lažany)
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Matisek »

Já vím myslel jsem si že jsi vzpomeneš :)
Mám rád svoje auto SAG :-) Galaxy první generace 1.9 TDI 66 kw r.v.1996 :-)

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Myslím si stejně jako kazbič, že nemusí celá kompletní organizace ležet na bedrech jediného člověka. Přestože by se jistě v našich řadách našlo pár lidí, co by to bravurně zvládli, myslím si, že nikdo z nás by organizátorovi případnou pomoc či vlastní nápad neodmítl. Tím chci říct, že pokud to bude v mých omezených možnostech a schopnostech, jsem připraven s organizací srazu případně pomoci (zavolat, zajistit, dojet a okouknout a podobně).

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

Co se týče Marka 77,tak je mi jedno,kdo co o něm píše a jestli něco napsal na galaxy foru,je mi jedno.Nelezu tam,protože galaxi nemám,ani o to nestojím (Myslím jejich forum).S Markem jsem si docela dobře na Seči púokecal a mám na něj svůj názor a jestli někde ulít,to se stane každýmu.
S tím srazem by se mělo začít něco dělat,než bude pozdě s počasím,atd.Jestli se bude čekat na to,až se vrátí tamten z dovolený,nebo tenhle,tak se nic dít nebude.Jestli bude jarní,nebo letni je mi taky jedno (hlavně aby byl).Klidně i na Moravě,tak je taky hezky,nebo na Slovensku,co ty na to abeljozef ?
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od abeljozef »

No aby som to upresnil. Rad by som sa aj pokusil nieco zorganizovat ale najskor ziadam vsetkych clenov nech vyjadria svoj nazor ci su ochotny ist za zrazom aj na Slovensko. Dalej mam jednu moznu predstavu kde ten zraz zorganizovat aj mozno zo zaujimavimi atrakciami ale musel by som sa stretnut z riaditelom istej organizacie ci by bol ochotny takyto zrazik u nich povolit. Moznost uspechu s touto myslienkou a udelenia suhlasu neviem do predu odhadnut. Ak suhlasit nebude stratil som zatial svoj jediny napad a budem musiet hladat ine varianty. Ak by som aj suhlas dostal budem potrebovat aj nejaky cas, a asi zopar rad od ludi ako je pistahufnagl alebo patper ako to mam zorganizovat nakolko je to prvy krat co sa o nieco take pokusim. Z tohoto dovodu by som to videl skor na jesen za predpokladu ze sa mi podari to co by som mal v hlave.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od vilik »

Letos nemám plánovanou žádnou zahraniční dovolenou, takže pár dnů na Slovensku bych bral.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Z mé strany rovněž není problém. Slovensko je překrásná země, mám tam i velkou rodinu a vždycky se tam rád vracím.

Uživatelský avatar
Matisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 26.09.2007 17:30
Bydliště: Tábor (Lažany)
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Matisek »

No je to trochu z ruky :( ale když budou ostatní souhlasit tak se podřídím :D
Mám rád svoje auto SAG :-) Galaxy první generace 1.9 TDI 66 kw r.v.1996 :-)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

No a právě vwo tom to je.Když jsme chtěli s Bitvim udělat sraz u nás na severozápadě v Selském dvoře,tak se ozývaly hlasy,že je to z ruky.Na Slovač klidně taky pojedu,ale měli by jsme stát nohama na zemi.Kolik nás tam bude ?
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Jose1 »

Já to mám z Brna stejně daleko na všechny strany, takže mě je to jedno. A tak si říkám, že bych teda taky někam zajel se střetnout tady s těma anonymníma lidičkama u kterých už vím jak vypadá převodovka, podvozek, turbo jejich auta, ale jak vypadají oni, mě furt nějak uniká :-)
Zorganizovat ovšem sám něco, tak to snad později. Ale i o tom uvažuji.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od machstrechy »

KLUCI taky je mi to jedno z Šumperka to mám stejně daleko a když do toho něco nevleze taky bych jel.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Bitvi:
Souhlas, Marek77 je pohodovy typek, jen obcas jde na veci drobet impulzivneji, nez ostatni a mozna se v par vecech vyjadril ne zrovna presne a kdyz se takovy lidickove potkaji dva ci vic, tak nemusi ani jeden z nich byt spatny, ale i tak to obvykle skonci nejakym tim povykem. Nic vic bych za tim nedavnym humbukem nehledal. Souhlas bitvi, jsme jen lidi a tim bych to ukoncil.

Me pri poruse meho Sharana po ceste na Secsky sraz Marek velmi pomohl radou, coz mi umoznilo na sraz vubec dorazit, za coz mu jeste jednou diky. Takze ja myslim, ze pohoda a dal bych to neresil. Howk. :lol:

Kazbic:
Take souhlas, pro srazik u Jozifka na Slovaci rozhodne jsem, ale spise bych ho nekoncipoval jako hlavni jarni ci letni megasraz. Jde o tu ucast. Jak pise Kazbic, i na uplnem zapade uz by asi byla omezena, natoz pak na Slovensku. Obavam se toho, ze ted by tady hodne lidi napsalo "Slovensko jasne, pohoda" a pred srazem si teprve lidi uvedomi jaka je to dalka, kolik penez a casu na cestu, jak narocny to je pro deti a malokdo pred srazem napise, ze ze si to jen rozmyslel, nebo ze si teprve uvedomil tu dalku a pak by to tu mohlo byt same "neco mi do toho vlezlo, dite marodi a podobne". :!:

Cili Jozifku srazik udelej, to co nakusujes zni docela tajemne ale i lakave cili mohla by to byt dobra, ale predpokladam, ze spise mensi akce. Ja bych, pokud by zrovna byl casek a chechtacky pravdepobne jel, ale uprimne bych daval prednost srazu s vetsi ucasti, coz asi hodne lidi. 8)

Proto bych ten velky sraz smeroval nekde po Cechach :lol:

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od daber »

No chlapy na slovač je pro mě trošku z ruky,tak bych jako hlavní sraz bral spíš něco ve vnitrozemí.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od pistahufnagl »

Vyzývám všechny potencionální organizátory aby se nenechali ničím odradit. Udělejte sraz tam, kde to máte svému srdci nejblíže.. Zatím tady jen každý naříká a vyzývá ať někdo jiný sraz udělá a když se někdo odváží přihlásit že ho zorganizuje, tak je lynčován. Samozřejmě že třeba do Aše nepřijede tolik lidí jako do Jihlavy, ale myslím, že srazy by se měly přizpůsobovat jejich organizátorům a ne obráceně. Tedy mluvím o srazech s programem. Zamluvit kemp bez ničeho může kdokoliv kdykoliv kdekoliv.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Pisto nesil, nikdo nokoho nelincuje. Ja myslim, ze je fuk kde ten sraz bude, jen pokud by melo jit o ten hlavni sraz, tak Slovensko je opravdu hodne daleko. Proto rikam, Slovensko ano, jen to nejspis bude o dost mensi akce, nez byly dosavadni megasrazy cili pokud chceme aby tam prijelo hodne lidi, tak proste musime bliz, komu se bude chtit na sraz jet skoro 500 km, obzvlaste s malyma deckama, ktere tady ma kazdy druhy :?:

V porovnani s tim Slovenskem jsou Kadanaci za rohem. Cili i ja jsem driv rikal, ze uplny zapad neni moc strategicky, ale z tohoto pohledu, kdybych si mel vybrat, tak asi i pro vetsinu lidi z Cech klidne ta Kadan. Coz ale samo nema vliv na delani srazu kdekoli jinde i na Slovensku, jen jak rikam, nebyl by to tam asi megasraz. :lol:

Pro megasraz, tak aby na nej mohlo prijet co nejvice lidi by byly idealni stredni a vychodni Cechy ci jizni Morava, to je docela hopdne velky rozptyl. Kazbici a Ty by jsi si to u vas vzal na hrb :?:

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“