Motor 1,9TD

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
romoT4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.03.2008 16:34

Motor 1,9TD

Příspěvek od romoT4 »

Chlapi, koupil jsem T4 s motorem 1,9TD, vše zatím v normě, ale při chcípnutí motoru se ten motor otřese jak u traktoru. Nevíte někdo, je to normální, nevím, zatím jsem jinou zkušenost s tímto motorem neměl, tak popište někdo svoje zhasínání motoru :lol:

APAPI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.04.2008 18:54

Re: Motor 1,9TD

Příspěvek od APAPI »

romoT4 píše:Chlapi, koupil jsem T4 s motorem 1,9TD, vše zatím v normě, ale při chcípnutí motoru se ten motor otřese jak u traktoru. Nevíte někdo, je to normální, nevím, zatím jsem jinou zkušenost s tímto motorem neměl, tak popište někdo svoje zhasínání motoru :lol:

Zdravím, mám také 1,9 TD, ale při zhasínání motoru žádné otřesy nepociťuji.
Možná silentbloky??
Jinak je to super auto.

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1,9TD

Příspěvek od VLK »

[quote="romoT4"]Chlapi, koupil jsem T4 s motorem 1,9TD, vše zatím v normě, ale při chcípnutí motoru se ten motor otřese jak u traktoru. Nevíte někdo, je to normální, nevím, zatím jsem jinou zkušenost s tímto motorem neměl, tak popište někdo svoje zhasínání motoru :lol:[/quote

tohle dělá když máš o zub přehozenej rozvodák a nebo špatně nastavený čerpadlo

loobik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.10.2007 18:45

Re: Motor 1,9TD

Příspěvek od loobik »

mne to delalo to stejne i u stertovani a byl to uvolnnej sroub u jednoho z drzaku motoru. mam T3. kazdopadne GL!

Vanko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.05.2008 15:28

Re: Motor 1,9TD

Příspěvek od Vanko »

Zdravím pánové ,
Jsem také majitelem T4 Multivan 1,9TD, a co se tyče toho třepani motoru při zhasnoutí, tak my to děla také, ale ne tak že by my to vadilo. Vím, že to děla spousta starších užitkových vozu. 8). Jestli se jedna skutečně o nějakou poruchu , nedokážu říct, ale už jsem najezdil s tím „třepáním „ motoru 18 000 km, a zatím diky Bohu, dávám do jen t4 naftu . :)
Jsou to špičkové vozy.

romoT4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.03.2008 16:34

Re: Motor 1,9TD

Příspěvek od romoT4 »

Tý jova to jsou tedy věci, no zkusím to tedy hodit asi do servisu at se no to podívaji, stejne potřebuju ještě udělat čepy,tak to vezmu z jedný vody na čisto, ale za info všem DIKY :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“