nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

No,co jsem si všiml,tak zatím fňuká Kazbič,že kdyby se udělal sraz v den tý svatby,že bude na dovolený a dělá vše pro to,aby se to posunula na jinej datum.
Kazbic já nemám problém jet kamkoliv,pojedu klidně i do tý pr**le,já reagoval na tváj příspěvek,že je tu dalších 309 kusů.Zatím jsi na řásnou nadrženej jen Ty.
Tobě je to jedno,Ty tam děti hlídat nebudeš,půjdeš a vyleješ si hlavu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

:roll:
Naposledy upravil(a) Bitvi dne 08.04.2008 09:36, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od rcmony »

Přiznám se, že pro mne je úplně jedno kdy a kde sraz bude. Pokud budu jen trošku moct tak dorazím.
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Abel - mas za jedna :D tak to citim i jaaaaaa :wink:
Kazbic - souhlas to co napsal ted Bitvi - [stim ze jsi na dovolene] :oops: take mi to tak pripada - ty ho..e :gey: :D

P.S. hlavne zadne hadky juuuuuu :mrgreen: ono to nejako dopadne :daz:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

patper:

Buď v klidu - na hádání jsem tu expertem já a já to teď rozhodně nemám v úmyslu !!! :-D

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Marku77 - v pohode :D Holt jsi ted uz jenom nas :wink:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Je jasný že na srazu bych chtěl být,ale když bude jarní sraz v létě,kdy jsou dovolený,tak se z toho také nepodělám.Tak tam holt nebudu.Myslím si,že ten srpnový termín neprojde hlasováním.
TO Bitvi-na Seči jsem měl vnučku a beru ji i na sraz VW CLUBU. U Tebe jsem si také nevšiml,že by jsi se starostí přetrhl nad dětma.Ani jsi o nich nevěděl.U Tebe je asi problém v tom,(není to jen můj názor),že potřebuješ být všude středem pozornosti,proto na žádný větší sraz nepojedeš,kde Tě nikdo nezná.
TO Abeljozef- jasná věc.To by asi fakt bylo blbý,kdyby jsi tam přijel sám na VW sraz,ale když by se tam jelo houfně jako celý SAG klub,tak bych v tom problém neviděl.Je zvláštní,že jseš další co si myslí,že tam budou nějaký děsivosti.To není žádná Mimoň a nebo Panenský Týnec.Není to tuning sraz :!:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od abeljozef »

Ked tam pojdes, posli fotky ako to tam vyzeralo 8). Mozno fakt zijem v omyle.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

kazbic
Tak to jsi na omylu,středem pozornosti být nemusím.A na Seči jsem děti neměl a loni v Rakovníku jen malou,takže nechápu,co tady bleješ za ptákoviny
Radši pojedu na sraz,kde ty lidi znám,protože nevím,co bych si měl povídat s mladým golfistou,kterej žije úplně něčím jiným.
Na to má stejnej názor i Dita.
Obrázek

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

patper píše:Marku77 - v pohode :D Holt jsi ted uz jenom nas :wink:

No - nevím, zda je to pro vás tady zrovna výhra !!! :lol: :lol: :lol:
Nicméně to byl můj záměr - zůstat "jen" na tomto fóru. Nějak jsem se na fóru Galaxy necítil ve své kůži, něco mi tam chybělo (ale to je jen můj pocit možná).


Jinak trochu mého pohledu: Vždycky jsem si myslel, že Kazbič a Bitvi jsou velcí kamarádi. Navíc "z jedné vsi". Podle jejich příspěvků mi to jednoznačně vycházelo. I na Seči jste k sobě byli jako velcí kámoši. Co tak najednou taková pře ???

Za sebe můžu říct, že bych si na VW srazu možná taky připadal malinko OUT (takže na to mám podobný pohled jako Bitvi), tím spíš proto, že nemám VW ani vůz koncernu, nicméně už jen ze zvědavosti bych se tam podíval (navíc to mám "za barákem").

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od vilik »

Já se úmyslně zdržoval připomínek kde a kdy. Jsem tak trochu podjatý, ale je mě jedno kde a kdy bude sraz, pokud to nebude koligovat s dnem svatby dcery, nebo s dnem mého vlastního pohřbu. :lol: Přijedu třeba na Slovensko. Ale musím se přiklonit k názoru Bitviho, Patpera a Abela. Sraz SAG má svá specifika, nádherná specifika, o kterých nevím, jestli bych našel na masové akci celoklubového srazu. To už nebude sraz SAG, ale něco jiného. Naše věkové složení je tak pestré, že je až s podivem, že máme tolik společného. Ale MÁME.
Znám osobně několik klubáků. Jsou to vesměs normální lidé, když jsou v normálním prostředí. Ovšem když se dostanou mezi souvěrce, stávájí se z nich členové stáda, se stádoidním chováním většiny. Nebudeme si dělat iluze, co se občas na takových megasrazech děje.
V tuto chvíli musím ZDŮRAZNIT, že tímto nenapadám VW-klub ani nikoho osobně :!: :!: :!:
Chci se jen dopídit k myšlence, že tohle není to, co očekáváme a na co jsme zvyklí. A rodinní příslušníci vůbec ne. Maminy s dětmi, manželky a partnerky si chtějí potlachat o rodině, šílených manželech a partnerech, třeba taky o autech, o dovolených. A ne mít hlavu jak Brdský radar a neustále sledovat děti, vnoučata, aby jim někdo neblížil, když se utrhne s řetězu a začne si před ostatními honit triko, že má víc vykuchaný výfuk a nebo že bude hrabat delší stopu než Franta.

Účast na velkém srazu nezavrhuji. Naopak. Kdo tam chce jet, ať tam jede. Sám o tom budu přemýšlet. Ale nenazývejme to srazem SAG. Udělejme si sraz pro sebe s tou pohodičkou, která okolo toho vždy byla a věřím, že bude.

Znovu zdůrazňuji. Na sraz dojedu kamkoli. A rád Vás všechny uvidím, uvidím vaše fára na vlastní oči a trochu se pobavím. I když pro mě je každý sraz dobrovolně-povinně pracovní z titulu funkce, kterou jste mě přiřkli. Ale dělám to rád, dělám to pro všechny.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Velice podobně to vidím i já..........

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od vilik »

Marku, Kazbiče s Bitvim neřeš. Na další stránce se objeví hláška od Kazbiče ve smyslu Bitvi, půjdem na jedno?, nebo naopak.

/////////////////////////////////////////////////////////////////
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“