Jarní sraz SAG: Lipenská přehrada: 16.-18. 5. 2008

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Jarní sraz SAG: Lipenská přehrada: 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od daber »

Ahoj lidi.Přečetl jsem si toho dost a jelikož i já mám možnost vás pozvat k nám na jih,tady je má nabídka http://www.hotel-racek.cz/web_1/c1.php. Sice sem ještě nic takhle velkýho neorganizoval,tak nemůžu zaručit výsledek,ale zkusit se má všechno.Kamarád ten hotel vlastní,takže bysme domluvili cenu.Už takhle mi ale přislíbil nocleh v hotelu za 200,-kč na osobu a na chatce za 150,- kč na osobu.Ale muselo by to bejt buď koncem května,nebo potom až v září nebo začátek října.Program bych konzultoval s už osvědčenýma pořadatelama.

INFO K JARNÍMU SRAZU SAG NA LIPNĚ

:arrow: Sraz pořádá Daber, profil s kontakty zde: http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... ile&u=3428
:arrow: Termín konání: pátek 16. až neděle 18. 5. 2008
:arrow: Místo konání: jižní Čechy, Černá v Pošumaví, Hotel Racek, zde:
http://www.mapy.cz/#x=132282467@y=13115 ... _145639297 8)
GPS: 48°44'8.823"N, 14°6'0.143"E
:arrow: Sraz na spanilou jízdu Českým Krumlovem, ve 13.00 hodin, na parkovišti před LIDLEM, zde:
http://www.mapy.cz/#x=132833776@y=13146 ... _131464784 8)
GPS: 48°49'33.07"N; 14°19'59.89"E
___________________________________

PROGRAM SRAZU:
daber píše:Hlavní program začíná v sobotu 17.5.2008 ve 13:00 hodin na parkovišti Lidlu v Českém Krumlově.Po sjednocení a focení by měla být spanilá jízda centrem města a poté společný oběd v jedné zdejší restauraci.Poté odjezd na hotel Racek do Černé,kde budou nějaké zábavné činnosti s přispěním nás všech.Večer bude minidisco.
Cena ubytování na hotelu je 200,-kč na osobu/děti pod 10 let 100,-kč/pokoje 2+1
chatka je 150,-kč na osobu/děti polovina/pro 4 osoby
Na občerstvení se vybírá záloha 250,- na dospělého a 150,- na děti/každý podle uvážení jak je dítě velké.V ceně(pouze jídlo) je započítán oběd v Č.Krumlově,večeře a snídaně na hotelu Racek.Také případný průjezd městem.
Pokud někdo jednu z těchto částí nebude absolvovat,napište mi SZ a cenu upravíme.
Peníze poukazujte na účet 3002004156/5500 + nick
Plus jak jsem se dozvěděl nějaká ta prekvapení :lol:

CYKLO a IN-LINE vylet na srazu SAG na Lipne
Blizsi informace zde: :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 18#p745618 :!:
______________________________________________

Kuci, Vy co uz vite jiste, ze na Lipensky sraz SAG pojedete, sem od ted zavazne piste tyto informace:
1) nick
2) kolik dospelych osob :?: + kolik deti :?: (x)
3) ktere noci :?: (patecni / sobotni / obe)
4) spani :?: (hotel / chatka / auto nebo nespime)

(x): o ten pocet deti jde z duvodu mensich a levnejsich detskych jidel, takze zvazte, jak je vase dite male. PS: 16ti lety sharanista by se s detskou porci asi nespokojil :lol:


Seznam účastníků Jarniho srazu SAG na Lipne:
Daber / 2+4 (?+?) / patek sobota / místní ...................................(peníze dorazily)
Shemik / 2 / sobotni noc / hotel ................................................(peníze dorazily)
Kazbic / 4+1 / sobotní noc / hotel (dva pokoje). ............................(peníze dorazily)
Vilik / 5 / sobotní noc / hotel ....................................................(peníze dorazily)
Alikvosa / 3+1 / páteční a sobotní noc / hotel ...............................(peníze dorazily)
Matyasss / 2+1 / sobotni noc / hotel .........................................(peníze dorazily)
Abeljozef / 1 / piatok a sobota / hotel .....................................(----------------)
petrg / 2+2 / patek sobota / hotel .........................................(----------------)
Bitvi / 2+2 / páteční a sobotní noc / hotel .................................(peníze dorazily)
Jose1 / 2 (?+?) / pátek sobota / hotel ......................................(peníze dorazily)
Zyna / 3 / sobotní noc / chatka ...............................................(peníze dorazily)
Ivan142 / 1 / pátek a sobota / chatka s Pištou ................................(peníze dorazily)
PistaHufnagl / 1 / (patek) sobota / chatka s Ivanem142 .....................(peníze dorazily)
Patper / 2+2 / patek sobota / hotel .............................................(peníze dorazily)
Matisek / 1 / sobota / auto .......................................................(peníze dorazily)
Midar / 4 / sobotni noc / hotel ..................................................(peníze dorazily)
Matuf / 4 / patek, sobota / hotel ..................................................(peníze dorazily)
Dědek / 1 / pátek, sobota / auto ..................................................(peníze dorazily)
Jenda / 1 / jen spanilka ............................................................(platba v hotovosti)
Sarikk / asi jen spanilka ............................................................(----------------)
JardaHes / asi jen spanilka nebo Lipno .........................................(----------------)
Rammi / asi jen spanilka a odpoledne Lipno ....................................(----------------)
Max22 / nevi jiste, takze mozna

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Dabere jdi do toho, Hotel Racek znám, je to super místo.
Lipno je krásná země, kde jsem strávil mládí. To by bylo super. :lol:

Jasne Jozef, srazu muzeme udelat kolik chcem a jezdit z jednoho na druhej. :lol:

Uživatelský avatar
IVAN142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od IVAN142 »

Souhlasím se Shemikem a jako první se hlásím :ura1: že přivezu něco KRÁSNÉHO A DOBRÉHO :mrgreen: .Tak a teď záleží na Daberovi :D Myslím že Lipno nebude špatný.A když to bude jinde přivezu to taky :mrgreen:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od vilik »

Možná pomalu nazrává čas pro Shemíka, sesumírovat návrhy a dát hlasovat, ať se to někam pohne. Čas kvapí.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Paráda,paráda.Začíná se blýskat na lepší časy.A jak jsem psal o té pomoci Daberovi,tak mám pro děti vymyšlenou hru na bázi elektriky (co jiného čekat od elektrikáře).Udělám a přivezu.Líbilo se mi minule jak Patper přivezl chůdy ze svého truhlářského oboru.
O děti se nebojte,bude to na baterie :D No a takhle když se přidá každý,tak o dětech nebudeme vůůbec vědět.A my si budeme moct v klídku s Bitvim "vylít" hlavu :P

vilík
Ještě aspoň dva dny vydržať.Mám něco rozjednáno.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od daber »

Dobrá domluvím termín,kdy bude ještě volno a dám to shemikovi ať dá hlasovat.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

JJ, ja bych udelal hlasovani, ale zatim neni o cem hlasovat. Pokud by slo o hlasovani mezi navrhy, tak do ted byl jen jeden. Takze Dabere a vlastne vsichni, kdo o necem uvazujete, je potreba zjistit volne terminy, bylo by dobre mit moznost na vyber alespon ze 2 terminu, ape pokd by u dane moznosti byt termin jen jeden, tak to nevadi. A dale je poztreba zjistit kapacitu ubytovani, pocty chatek, pokoju, parkingu a take moznosti stravovani, hospody stanky, atd.

Tak zjistujte a do konce tydne to sesumirujem a udelame nejake to hlasovani 8)

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od daber »

Shemiku už to mám všechno naštudovaný.Chatky maj kapacitu na 120 lidí,cena 150,- na osobu.Na hotelu kapacita 63 osob s cenou 200,-na osobu.Jídlo v restauraci s tím že na vybraný pokrmy mi udělá cenu.Tak samě mi udělá cenu i na pivo,jen se tam točí eggemberg,ale je tam hold i lahvový(gambáč a plzeň).Parkoviště před hotelem má dostatečnou kapacitu a prostor na hulákání je taky velkej,což ti asi nemusím připomínat.Předběžně jsme se bavili o termínu 23-25.5.2008,tak uvidíme.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

V Č. Krumlově je parádně a kolem Lipna taky.Nedávno jsem tam byl vykládat.Shemík mi dělal navigaci po telefonu,tak jsem mu říkal,že je to tam super.A taky jsem viděl,kde Shemík vyrůstal :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Dabere parada, takze Te muzu brat zavazne :?:

Kazbici a Ty taky dej vedet co nejdriv a pokud byste meli terminy stejne tak dame hlasovat, nebo jinak muzeme udelat srazu i vic. Vzhledem k tumu ze to je na ruznych koncich republiky, tak by se verim dobre uzivili oba. Pripadne i ten u Jozifka v Trnave. Koneckoncu misto jednoho velkyho muzeme jich mit vic vetsich, ale jak nas znam, tak jich budeme mit vic vetsich. :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Dabere spanilka skrz Krumlov, to by byla fakt dobra akce :lol:

Uživatelský avatar
alikvosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: chomutov

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od alikvosa »

Zdarec chlapy,
pohnuli jsme se správným směrem, lokalita krásná. Kéž by vyšlo počasí. Už teď se na vás všechny těšíme. Určitě bychom dorazili také. :P
Obrázek

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od daber »

No shemiku,to víš že sem na spanilku krumlovem pomýšlel a už sem taky začal prošlapávat cestičky.Jen jak víš v krumlově už bude sezona,takže všude plno lidí,ale pracuju na tom.Jinak ten termín bude stoprocentní zejtra.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

OK, Zitra si to potvrdime 8)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

A dalsi 'sraz' 2.8. - Monaco + doprovod Hostu na svatbu :D

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“