PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Shemik »

Potřebujete půjčit sedačku/y do třetí řady vašeho vozu? Nebo střešní nosič, rakev, cyklonosič nebo jiné příslušenství? Někteří z nás takové věci potřebují jednou za rok či dva a pak je pochopitelné, že se člověku nechce vynakládat za tyto věci velké peníze při jejich nákupu. Jiní z nás naopak některé z těchto věcí mají a využívají je velmi málo nebo téměř vůbec. Můžeme si tedy, budeme-li chtít, vzájemně pomoci. Musíme však u toho respektovat jedno zásadní pravidlo a to, že každé zapůjčení je naprosto dobrovolné a kdokoli z nás se rozhodne jakoukoli věc ať už komukoli, nebo jen konkrétní osobě nezapůjčit, bude to bezvýhradně všemi repektováno jako jeho svobodné rozhodnutí a nebude to považováno za jakýkoli úmysl někoho poškodit či mu úmyslně nepomoci. Je potřeba respektovat, že někteří sharanité se zde mezi sebou znají více a někteří méně a z toho bude pravděpodobně i vycházet větší či menší ochota komukoli cokoli zapůjčit. Zda si dotyční věc zapůjčí za jakoukoli odměnu či zdarma už je na individuální dohodě každého.

PRAVIDLA INZERCE

:arrow: 1) Prosím v tomto tématu o ničem zytečně nedebatujte, stručně a jasně napište co a od kdy do kdy potřebujete půjčit, nebo stručně a jasně odpovězte, např. "mám, půjčím, domluvíme se formou SZ" nebo, mailu příp. dalšími možnými způsoby, kterých máme jak zde ve fóru, tak obecně na internetu mnoho, jako např ICQ, Skype, MSN atd. abyste dali najevo, že dotyčný už nabídku dostal. Domluvu detailů zápůjčky si už domlouvejte mimo fórum uvedenými způsoby.

:arrow: 2) Vkládejte sem pouze inzeráty na zapůjčení věcí týkající se Vašich vozů :!:, nikoli peněz, manželek apod., ostatní bude smazáno :!:.

:arrow: 3) Pokud byla Vaše inzerce vyřešena, dopište pomocí tlačítka UPRAVIT (v inzerátu vpravo dole) do inzerátu slovo EDIT: VYŘEŠENO.

:lol: Předem děkuji za dodržování pravidel inzerce a za pomoc v udržování přehlednosti a pořádku v tomto důležitém tématu.

:arrow: 4) Pro větší přehlednost pište nabídky zeleně, poptávky červeně a doplněnou poznámku o vyřešení modře.

8) Shemik.



Veřejná oficiální půčovna zadních autosedaček na Ford Galaxy, Seat Alhambra, VW Sharan.
Pokud by nekdo, napriklad novacek, nemohl sehnat nikoho kdo by pujcil, tak by mu tento odkaz mohl pomoci :lol:
:arrow: http://www.iocp.cz/product/pucovna-zadn ... aran-4083/" onclick="window.open(this.href);return false; :D
PS: v danem odkazu je pujcovna spousty dalsich veci, jako jsou kola, cyklonosice, atd atd :lol:

Uživatelský avatar
Matisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 26.09.2007 17:30
Bydliště: Tábor (Lažany)
Kontaktovat uživatele:

POPTÁVKA: Sharani, díly, doplňky, příslušenství

Příspěvek od Matisek »

Ahoj všichni potřeboval bych pujčit dvě sedačky na sag 1 generace okolo jihočeského kraje Díky
Vyřešeno Šemíku děkuji za skvělé téma nakonec mi je pujčil kamarád který má galaxy 2 generace takže jdou kombinovat


EDIT: Vyřešeno
Naposledy upravil(a) Matisek dne 14.12.2007 17:09, celkem upraveno 2 x.
Mám rád svoje auto SAG :-) Galaxy první generace 1.9 TDI 66 kw r.v.1996 :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačku, nosič,...

Příspěvek od Shemik »

Ahoj kamarádi, hlásím to radši s předstihem. Potřeboval bych na období 27. - 28. 12. 2008 zapůjčit 2 sedačky do třetí řady mého Shemika, Sharana II. Předpokládám, že by tam měli jít i sedačky z první generace. Případně pokud je v této vánoční a silvestrovské době někdo z Vás nevyužíváte vůbec, tak i na období delší, cca 25. 12. - 2. 1. 2008. Důležité jsou pro mě ale hlavně ty dva dny, jak uvádím výše čili pokud by to bylo i jen na ně budu velmi rád. Nejlépe by bylo kdyby se našel někdo z Prahy či blízkého okolí. Za Vaše sedačky se zaručím vlastním krkem a nějakou tu odměnku bychom také jistě vymysleli. Děkuji za případné nabídky. Zdraví Shemik. 8)

EDIT: Tak vyreseno, sedacky domluveny. Dekuji vsem ochotnym za nabidky, seslo se mi jich nekolik. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od widle »

kdyby někdo chtěl půjčit sedačky, můžu po domluvě zapůjčit 5 sedadel, já jezdím pořád bez nich..
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Waclav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Waclav »

Tak také trochu oživím zdejší nabídky k zapůjčení :wink:
nabízím :
1. sedačky /mám 2+5ks/
2. Nosič na 3 kola na záď auta /bez tažného ! bez nutnosti přemísťování SPZ !/
VW Sharan I_Nosič kol_000_0008_Bez SPZ.JPG
VW Sharan I_Nosič kol_100_0899.jpg
A co Vy ostatní ? Třeba ledničku? :wink:
pH z Hané

Uživatelský avatar
IVAN142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od IVAN142 »

Vlastním nosič na 4kola na kouli tak kdo by potřeboval půjčit tak se určitě domluvíme.Bude mít teprve premiéru tak foto není. Jo a ledničku mám taky. :D ČÁGO IVAN

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Slavoš »

Auto chladničku s bezepčnostní pojistkou proti vybití baterie ,mám a můžu zapůjčit 12/230V , chlazení, ohřev.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
marek000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.10.2007 16:32
Bydliště: PÍSEK

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od marek000 »

Potřebuju půjčit nosič na kola na závěs , v červnu na týden do itálie . Jsem z jihočeskýho Písku , tak kdyby někdo byl ochotnej :idea: samozřemě ne zadarmo :idea: , budu rád . Tady v půjčovně jsem nic nesehnal a zrovna se mi nechce dávat takovej ranec za novej . 8)

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Jose1 »

Byl by někdo ochoten zapůjčit na víkend 2.-4.5.08 1 nebo 2 sedačky do 3.řady na SAG II.
Za symbolickou cenu Brno a okolí.
Díky předem.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od vilik »

Nabízím k zapůjčení palandu na spaní pro cestování 2 osob, samovýroba. Podrobněji tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=35592
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Bilardos »

Nabízím k zapůjčení 2 sedačky (integované dětské). Nebo bez (klasické).
Je to z SII.
SII - 1,9 -85kW

Uživatelský avatar
Machy_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2008 23:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OT: BAZÁREK: poptávka a nabídka všeho možného mimo Vaše vozy

Příspěvek od Machy_CZ »

Ahoj,
nenašel by se někdo kdo by půjčil jednu zadní seačku na dovolenou ? Termín 25.6. do 6.7.2008.

Nejlépe z Moravy.

Díky

Uživatelský avatar
Waclav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PŮJČOVNA: potřebuji půjčit příslušenství, sedačky, nosič,...

Příspěvek od Waclav »

to Machy_CZ
a i já z Hané
jsem ochoten 1 sedačku v daném termínu zapůjčit :D
pH

Uživatelský avatar
Boxer35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.02.2008 12:26
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

shanim....

Příspěvek od Boxer35 »

Zdraví všechny,mám prozbu......kdo zapujčí 2 sedačky do Sharana na 14dní.....od 16.7.08.Děkuji...tel.777252802

Uživatelský avatar
zyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Českobudějovicko

Re: OT: SVATBY: ženichové, nevěsty, sv.auta (SVATBA-SRAZ 2.8.08)

Příspěvek od zyna »

Ahoj, čas svatby u Vilíků se blíží a tak mám prosbu:
dělám kočího na Vilíkovo svatbě. Mám jen 5 sedaček. Prosím někoho o zapůjčení dvou sedaček do plného počtu. Nejraději od někoho z Jihu, nebo Západu či na místě.
Ať má Vilík jednodušší zasedací pořádek.
Díky.


EDIT: ZAŘÍZENO. Díky
Naposledy upravil(a) zyna dne 11.07.2008 08:47, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“