Blow off

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:jaj nechápu :( trochu to rozeber
Ted ho máš zapojenej jako origo jeden konec máš strčenej spět do sání tak to vyndáš zaslepíš přiloženou záslepkou a ted bude slyšet o hodně líp.Tím pádem bude odfukovat do atmosferi pořád a ne spět do sání :wink:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:DworiBak a ted tam máš nějaký ? Pošli nějaké svpje upravy...na to jsem se tě chtěl už dávno zeptat ;)
Ten ventil jsem tu prodával tak měsíc za 1700.Ted BOV nei žádný ale měl jsem na 14dni pujčenej na otestnutí BOV HKS replika viz foto a to je luxus jde my spíš už o ten zvukový efekt.No moje upravy řek bych že zatim neni nic podle mých představ :wink: .
Přílohy
HKS.jpg

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Madi »

DworiBak píše:
MadJackob píše:DworiBak a ted tam máš nějaký ? Pošli nějaké svpje upravy...na to jsem se tě chtěl už dávno zeptat ;)
Ten ventil jsem tu prodával tak měsíc za 1700.Ted BOV nei žádný ale měl jsem na 14dni pujčenej na otestnutí BOV HKS replika viz foto a to je luxus jde my spíš už o ten zvukový efekt.No moje upravy řek bych že zatim neni nic podle mých představ :wink: .
A nevš kde sehnat tu repliku hks? To je membrána viď.Mam taky nějakej v plánu a do tohohle bych šel
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

ta kuwa...z té MKII nic moc zvukový sfekt nejde slyšet....musím to nějak pořešit

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:ta kuwa...z té MKII nic moc zvukový sfekt nejde slyšet....musím to nějak pořešit
Ti řikám dej ho ven ne jako twin port,zaslep tu díru kde byl původní a uslyšíš jak si bude foukat

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: Blow off

Příspěvek od GTI16V »

DworiBak píše:
MadJackob píše:ta kuwa...z té MKII nic moc zvukový sfekt nejde slyšet....musím to nějak pořešit
Ti řikám dej ho ven ne jako twin port,zaslep tu díru kde byl původní a uslyšíš jak si bude foukat

...to jo no, ale to si pak mohl koupit rovnou MkIII :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Blow off

Příspěvek od vtuni »

DworiBak píše:
MadJackob píše:DworiBak a ted tam máš nějaký ? Pošli nějaké svpje upravy...na to jsem se tě chtěl už dávno zeptat ;)
Ten ventil jsem tu prodával tak měsíc za 1700.Ted BOV nei žádný ale měl jsem na 14dni pujčenej na otestnutí BOV HKS replika viz foto a to je luxus jde my spíš už o ten zvukový efekt.No moje upravy řek bych že zatim neni nic podle mých představ :wink: .
no HKS by se už taky někde mělo možná plavit přes atlantik :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: Blow off

Příspěvek od GTI16V »

vtuni píše:
DworiBak píše: Ten ventil jsem tu prodával tak měsíc za 1700.Ted BOV nei žádný ale měl jsem na 14dni pujčenej na otestnutí BOV HKS replika viz foto a to je luxus jde my spíš už o ten zvukový efekt.No moje upravy řek bych že zatim neni nic podle mých představ :wink: .
no HKS by se už taky někde mělo možná plavit přes atlantik :mrgreen:

...tak dej pak vědět jak fachčí, protože to každej všude chválí, ale u nikoho jsem ho ještě neviděl, tedy až na kámošovu Mazdu RX7 s 500 PS. Tam to fouká zle :lol:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

GTI16V píše:
vtuni píše: no HKS by se už taky někde mělo možná plavit přes atlantik :mrgreen:

...tak dej pak vědět jak fachčí, protože to každej všude chválí, ale u nikoho jsem ho ještě neviděl, tedy až na kámošovu Mazdu RX7 s 500 PS. Tam to fouká zle :lol:
škoda že jsem to nanatočil když jsem ho testoval
P.S. koukni zde je to přesně ono http://www.youtube.com/watch?v=iw_7dBlEBKA

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Madi »

Na ebay jsem ho našel taky to i neřikejte že až to bude aktualní tak si ho budu muset poslat až z usa :( To ho nikdo sem nedováží nebo aspň do de?
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Blow off

Příspěvek od vtuni »

možná jo..ale nacpe si to tak že ...ti výjde daleko levněji to nechat poslat..... ja např mám objednaný repra co v USA stojí 180USD (cca 3000CZK) + poštovný..a tady mají katalogovou cenu dovozce do ČR 12790,- ... a to je ku*VWa rozdíl.... !!!!!!!
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

Madi píše:A nevš kde sehnat tu repliku hks? To je membrána viď.Mam taky nějakej v plánu a do tohohle bych šel
Bud tadyhttp://www.saabtuning.cz/tdilys7.htm nebo mám ICQ na típka co je sem vozí :wink:

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

MadJackob píše:tak pánové instalace dokončena...ale není to moc hlasité je to ta MKII ale je to bud tím že je to ten TWIN co jsme se doslechl....ale naštěstí jde předělat na MKIII a nebo druhá možnost podle diagnostiky mi bud odchází váha vzdichu nebo mi turbo tlačí něco kole 0,4 bar takže uvidíme
Já jsem ti do toho nechtěl kecat,ale ten Twin port se často dával do Imprezy a nebo do s elktronickým plynem:nevím,co je na tom pravdy,ale každopádně m bylo doporučeno,abych do motoru 1.8 Turbo v základu 110 kW-150k,ale mám to načipovaný na 180koníků,koupil ten Konus Mk III Bidrin.Jsm s ním spokojenej a zvuk efekt je dobrej.Baví mě pozorovat lidi,když kolem nich projíždím a schválně na to šlápnu a hned řadím,aby to pěkně fouklo a to by si koukal jak jsou lidi překvapený,od kud ten zvuk vyšel... :twisted: Každopádně a to snad se mnou budou někteří i souhlasit,že to "turbíčko" co máme v našich motorech,toho moc nevyfouká.Minulý vákend jsme s kamarádem Sotym zapojily budíky na tlak turba a voltmetr.Takže pak jsem to šel otestovat a pokud se můžu jen trochu spolehnout na kvalitu budíku,tak jsme tam zatím natlačil 1Bar a to si myslím není nic moc.Soty má jiný turbo,mám dojem že z nějakýho Mitsubishi a tlačí tam určitě přes 1.5 Baru....Takže nám nezbývá nic jiného,než ladit,ladit a ladit a nebo vyměnit turba.... :evil:

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

deckard píše:
MadJackob píše:tak pánové instalace dokončena...ale není to moc hlasité je to ta MKII ale je to bud tím že je to ten TWIN co jsme se doslechl....ale naštěstí jde předělat na MKIII a nebo druhá možnost podle diagnostiky mi bud odchází váha vzdichu nebo mi turbo tlačí něco kole 0,4 bar takže uvidíme
Já jsem ti do toho nechtěl kecat,ale ten Twin port se často dával do Imprezy a nebo do s elktronickým plynem:nevím,co je na tom pravdy,ale každopádně m bylo doporučeno,abych do motoru 1.8 Turbo v základu 110 kW-150k,ale mám to načipovaný na 180koníků,koupil ten Konus Mk III Bidrin.Jsm s ním spokojenej a zvuk efekt je dobrej.Baví mě pozorovat lidi,když kolem nich projíždím a schválně na to šlápnu a hned řadím,aby to pěkně fouklo a to by si koukal jak jsou lidi překvapený,od kud ten zvuk vyšel... :twisted: Každopádně a to snad se mnou budou někteří i souhlasit,že to "turbíčko" co máme v našich motorech,toho moc nevyfouká.Minulý vákend jsme s kamarádem Sotym zapojily budíky na tlak turba a voltmetr.Takže pak jsem to šel otestovat a pokud se můžu jen trochu spolehnout na kvalitu budíku,tak jsme tam zatím natlačil 1Bar a to si myslím není nic moc.Soty má jiný turbo,mám dojem že z nějakýho Mitsubishi a tlačí tam určitě přes 1.5 Baru....Takže nám nezbývá nic jiného,než ladit,ladit a ladit a nebo vyměnit turba.... :evil:
ono to asi fakt udělám na tu MKIII a bude klid wím že po chipu to trubo tlačí 1bar.... a mohl by i1,3 ale to už je prý max.....ale i tak se mi zdá že mi to moje netlačí ani staandart 0,6 ..no nic čipnu to a pokud se nic nezmění...uvidíme ;) ale asi to fakt upravím na tu MKIII a necuká ti auto??

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: Blow off

Příspěvek od GTI16V »

deckard píše:
MadJackob píše:tak pánové instalace dokončena...ale není to moc hlasité je to ta MKII ale je to bud tím že je to ten TWIN co jsme se doslechl....ale naštěstí jde předělat na MKIII a nebo druhá možnost podle diagnostiky mi bud odchází váha vzdichu nebo mi turbo tlačí něco kole 0,4 bar takže uvidíme
Já jsem ti do toho nechtěl kecat,ale ten Twin port se často dával do Imprezy a nebo do s elktronickým plynem:nevím,co je na tom pravdy,ale každopádně m bylo doporučeno,abych do motoru 1.8 Turbo v základu 110 kW-150k,ale mám to načipovaný na 180koníků,koupil ten Konus Mk III Bidrin.Jsm s ním spokojenej a zvuk efekt je dobrej.Baví mě pozorovat lidi,když kolem nich projíždím a schválně na to šlápnu a hned řadím,aby to pěkně fouklo a to by si koukal jak jsou lidi překvapený,od kud ten zvuk vyšel... :twisted: Každopádně a to snad se mnou budou někteří i souhlasit,že to "turbíčko" co máme v našich motorech,toho moc nevyfouká.Minulý vákend jsme s kamarádem Sotym zapojily budíky na tlak turba a voltmetr.Takže pak jsem to šel otestovat a pokud se můžu jen trochu spolehnout na kvalitu budíku,tak jsme tam zatím natlačil 1Bar a to si myslím není nic moc.Soty má jiný turbo,mám dojem že z nějakýho Mitsubishi a tlačí tam určitě přes 1.5 Baru....Takže nám nezbývá nic jiného,než ladit,ladit a ladit a nebo vyměnit turba.... :evil:
...podstata Twinu je jasná a nemusí být jenom v Impreze, ale klidně i na tom tvým :wink:
...jednička ti přijde málo ? Myslím, že při větším tlaku by pak stejně seriový vstřiky nestíhaly chlastat. Jinak by fouklo určitě víc....na mým autě se zkoušelo i 1.3 , ale byla chudá směs, takže jedu taky jedničku ( 1,1 )
...větší turbo je určitě dobrej nápad, ale máš někoho, kdo to zrealizuje ? Co svody, vstřiky, downpipe a nastavení map na míru. Pokud znáš někoho takovýho hlavně s mapama, tak šup sem s tím :wink:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“