Blow off

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

Necuká,je to v pohodě.Musíš mít hlavěn všechny hadice,kterých se týká práce turba,podtlaku atd.v pořádku a dobře utěsněné.Během tohoto týdne s epokusím pár věcí nafotit a když to dobře dopadne,tak i nějaký video toho odfouknutí.. 8) Ještě ale přemýšlím o manuální regulaci tlaku turba,že bych ho hodil někam do interieru,ale to se poradím s kamarádem Sotym,který to měl takhle udělané v "trojce" Golfu s naším motorem.Občas při předjíždění se to i hodí..

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

NO je fakt že ta uzká podtlaková hadička mi praskla....ale newím kde sehnat jinou mám tam ted provizorní....nějaké nápady?? mimo vrakovišt? ;)

ještě abych to opravil koupil jsem ji v jedne motorechně...a to samé...tak proto se ptám

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

No takhle na dálku ti asi těžko řeknu.Já abych ti řekl pravdu,teprve sbírám zkušenosti ohledně problémů kolem těchto motorů a radši se vždy poradím s někým,kdo tomu opravdu hoví.Ale hadička by neměla být problém,kdekoliv sehnat a nějakou silikonovou by jsi nechtěl?Sem tam na nějakých e shopech je nabízejí,třeba Auto-moto-Riegger nabízí komplety i samostatně silikon hadice na naše motory...Ale pro jistotu prověř vše,co se toho týká. :?

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

Ono v tom nejsi sám kdo v tom moc nejede..proto se tu ptám :) :P

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

Jasný.Dneska budu mluvit s tím mým kamarádem,musíme ještě dořešit nějaké drobnosti ohledně toho měřáku turba a tak se ho na to zeptám.Ale podle mě mi řekne to samý co já tobě.Na dálku se to těžko řeší,muselo by se to vidět,slyšet,atd... :)

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

jaký máš měřák ? nahod foto popř. cenu...taky nad tím uvažuji

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

Takže tyto fotky nejsou kvalitní,fotil jsme to narychlo večer,kdy jsme s končili s instalací a tudíž jsou to jen takové pracovní foto.Ale jak jsem už napsal,v týdnu s epokusím nafotit více.A pak dvě fotky z e-shopu,kde jsem ty budíčky kupoval.nybyly drahé,ale taky od nich nečekám žádné zázraky.... :lol:
boost.jpg
voltmeter.jpg
P1020827.jpg
P1020828.jpg
P1020829.jpg

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

a cena? nahod mi stranku a cenu do SZ dik

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Madi »

Tu stránku klidně hoď sem taky ppo něčem takovim koukám :)
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

O.K. je to stránka http://www.blauertacho4u.de je tam i plno jiných věcí,nejen přídavný budíky.Možná že si i vyberete.. 8)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:NO je fakt že ta uzká podtlaková hadička mi praskla....ale newím kde sehnat jinou mám tam ted provizorní....nějaké nápady?? mimo vrakovišt? ;)

ještě abych to opravil koupil jsem ji v jedne motorechně...a to samé...tak proto se ptám
Tá kadičká praskne vždy je už tvrdá je je všechny tito podtlakovky radči viměnil je to to samý co se dáva na diesla na přepady jinak se dá sehnat i silikonová a tu jen už tak neodrovnáš.
deckard píše:Jasný.Dneska budu mluvit s tím mým kamarádem,musíme ještě dořešit nějaké drobnosti ohledně toho měřáku turba a tak se ho na to zeptám.Ale podle mě mi řekne to samý co já tobě.Na dálku se to těžko řeší,muselo by se to vidět,slyšet,atd... :)
Ty jsi taky z UL že znáš SOTYHO jsi snima i v TD.
Jinak mě turbo v serii fouká 0,5 někdy to dostanu i na 0,6 né každej budík bude měřit přesně.
Já ty budíky zatim vyřešil takto
Přílohy
27032008337.jpg
21032008321.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Blow off

Příspěvek od vtuni »

2 Deckard: dobrá volba mám ty samé... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

DworiBak píše:
MadJackob píše:NO je fakt že ta uzká podtlaková hadička mi praskla....ale newím kde sehnat jinou mám tam ted provizorní....nějaké nápady?? mimo vrakovišt? ;)

ještě abych to opravil koupil jsem ji v jedne motorechně...a to samé...tak proto se ptám
Tá kadičká praskne vždy je už tvrdá je je všechny tito podtlakovky radči viměnil je to to samý co se dáva na diesla na přepady jinak se dá sehnat i silikonová a tu jen už tak neodrovnáš.
deckard píše:Jasný.Dneska budu mluvit s tím mým kamarádem,musíme ještě dořešit nějaké drobnosti ohledně toho měřáku turba a tak se ho na to zeptám.Ale podle mě mi řekne to samý co já tobě.Na dálku se to těžko řeší,muselo by se to vidět,slyšet,atd... :)
Ty jsi taky z UL že znáš SOTYHO jsi snima i v TD.
Jinak mě turbo v serii fouká 0,5 někdy to dostanu i na 0,6 né každej budík bude měřit přesně.
Já ty budíky zatim vyřešil takto
Ano jsem z UL a Soty je můj kamarád,kterej mi dost pomohl co se týče auta.já se mu taky občas snažím pomoct,třeba tím,že mui něco seženu na internetu a tak,ale bohužel nevládnu tím zázemáím,jako má on,to znamená garáž,vercajk atd.A hlavně,on je neskutečně šikovnej a vždycky si nějak poradí:jinak v Turbo Devils nejsem.Nějak mě to ani nenapadlo je poprosit o členství.Já zase takovýhle sdružení moc nemusim...Jinak je fakt a to mi zase poradil Soty,že ty budíky fakt neměří vždy úplně přesně,takže je to takový zavádějící,ale vypadá to pěkně,ne ?:twisted:

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

vtuni píše:2 Deckard: dobrá volba mám ty samé... :wink:
Já je hlavně vybíral k vůli tomu posvětlení,které je dost podobné origo podsvětlení budíků v Golfu.na cenu jsme taky koukal,to je jasný,protože na Raid a podobně jsem jaksi kačky neměl... :cry:

Uživatelský avatar
Bodlak999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Bodlak999 »

Chudej student píše:Doporucuju Forge motorsport..
Mám ho tam a chodí unikátně,hl.se dá předelávát na otevřenej atd.
Přílohy
auto 010.jpg
auto 025.jpg

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“