ETKA nejde spustit

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

ETKA nejde spustit

Příspěvek od Georgy. »

Zdravim potrebuju pomoct mel jsem etku normalne mi fungovala a ted jsem ji prekopiroval na druhej disk a najednou mi nejde po spusteni mi pise tohle nevite nekdo co s tim?
ETKA.rar

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od bifur »

Ako iste vidis, problem je v tom, ze v inicializacnych suboroch je nastavena cesta na disk "c" a ty si ju presunul na disk "g". Skus si prejst subory s priponou "ini" ci sa tam niekde zobrazuje cesta a prepisat ju na aktualny adresar na disku "g". Ak tam nikde cesta nebude, tak potom jedine prehladat registre windowsu..

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od Georgy. »

bifur píše:Ako iste vidis, problem je v tom, ze v inicializacnych suboroch je nastavena cesta na disk "c" a ty si ju presunul na disk "g". Skus si prejst subory s priponou "ini" ci sa tam niekde zobrazuje cesta a prepisat ju na aktualny adresar na disku "g". Ak tam nikde cesta nebude, tak potom jedine prehladat registre windowsu..
jo priponu ini jsem tam nasel ale jak to mam prepsat na ten aktualni adresar?

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od bifur »

Uff, clovece, pozriem ti to zajtra a napisem presny navod, OK?

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od Georgy. »

ok predem dik za snahu :wink:

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od Octava »

JA MEL UPLNE TOHLE SAMY,ALE JA TO MAM NA DISKU C,ALE JA TO NEDAL NA DISK ALE DO DOKUMENTU,TAKZE STIMHLE TI PORADIT NEMUZU :(

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: ETKA nejde spustit

Příspěvek od bifur »

V subore "ETKA_VW.INI" (nachadza sa v ETKA\VWAU\PROG) su hned prve riadky:
[VARIABLE]
SERVER=C:\Program Files\ETKA\VWAU
DRV1=C:\Program Files\ETKA\VWAU
DRVPROG=C:\Program Files\ETKA\VWAU
PICS_PATH=%DRV1%\DATA\VW\Bilder

Prve tri riadky nastavuju pointery, stvrty uz pouziva relativnu cestu. Ako som tak pozeral, vsetky ostatne riadky uz maju relativne cesty. Takze upravis prve tri riadky tak aby ukazovali do adresara kam si ju presunul - v tvojom pripade asi "g:\etka". To iste treba urobit aj pre ostatne automobilky. Este som nasiel nejake cesty v subore "AMI_ExtDTI.INI" a "EtAdmin.ini", tie treba tiez prepisat.. Takze vela zdaru. Keby to nezabralo, pohladame ci nieco nie je aj v registroch. Pri zbeznom pozerani som nic nenasiel..

Este som zabudol, ini subory otvoris v notepade (poznamkovy blok) popripade F4-kou v Total Commanderi alebo Salamandri a podobnych file manageroch..

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“