OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Camber
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.10.2007 14:38

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od Camber »

Ahoj vsichni,
(mozna to tu uz nekde bylo, ale nenasel jsem), nezkousel uz nekdo predelat si zadni vyklapeci okenka z manualnich na elektricky ovladane? :?: Koupil jsem si noveho Galaxika a ma zadni okna jen manualni. Muj predchozi Sharyk je mel v elektrice a fakt hodne jsem je v lete vyuzival k vetrani. A z predni ani stredni rady sedacek se tam nedosahne. A nebo nemate nekdo schema jejich zapojeni?

Uživatelský avatar
jmichalko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza SK

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od jmichalko »

Ahoj´všetci, ja mám Sharana 1 a mám tiež zadné okná v elektrike, ovládanie je na stredovom panely nad vyhrievaním sedačiek, potvrdzujem, že v lete neni treba ani využívať klímu /pokiaľ nie sú extrémne teploty/ a ich otvorenie postačuje vyťahovať teplý vzduch z kabíny.

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od machstrechy »

kluci kde máte antenu ještě jsem ji nenašel.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od widle »

antena je v pravém zadním vyklápěcím okně.......
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od ifos.cz »

Ja si taky dodnes myslel, ze je to vyhrivani a nechapal jsem proc je jen na jedne strane ... ALE ... zjistil jsem, ze jsem mel ten konektor odpojeny a radio hralo stejne dobre jako kdyz jsem to zapojil (jeste pod dojmem, ze zapojuju vyhrivani) a jinou antenu tam nemam - nechapu :-(

Btw co se tyce te vybavy (nejen) oken v elektrice, tak kdyz to tady tak ctu, tak bych rekl, ze Sharany delali s 1000 a jednou verzi vybavy, Galaxy skoro bez vybavy a do Alhamber davali snad skoro vsechno uz v zakladu, ne? Aspon ja tam mam z vybavy snad uplne vsechno krome vyhrivanych sedacek (a jestli mam nebo nemam vyhrivana zrcadka zjistim asi az v zime :wink: , ale podle manualu by to udajne melo byt u elektricky stelovatelnych automaticky), dvojite klima a bufiku (ktery mne jako jediny docela mrzi).
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od widle »

ifos.cz píše:Ja si taky dodnes myslel, ze je to vyhrivani a nechapal jsem proc je jen na jedne strane ... ALE ... zjistil jsem, ze jsem mel ten konektor odpojeny a radio hralo stejne dobre jako kdyz jsem to zapojil (jeste pod dojmem, ze zapojuju vyhrivani) a jinou antenu tam nemam - nechapu :-(

Btw co se tyce te vybavy (nejen) oken v elektrice, tak kdyz to tady tak ctu, tak bych rekl, ze Sharany delali s 1000 a jednou verzi vybavy, Galaxy skoro bez vybavy a do Alhamber davali snad skoro vsechno uz v zakladu, ne? Aspon ja tam mam z vybavy snad uplne vsechno krome vyhrivanych sedacek (a jestli mam nebo nemam vyhrivana zrcadka zjistim asi az v zime :wink: , ale podle manualu by to udajne melo byt u elektricky stelovatelnych automaticky), dvojite klima a bufiku (ktery mne jako jediny docela mrzi).
Taky si to myslím, s tou výbavou, proto bude další SAG Alhambra, novější......
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
midar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Brna

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od midar »

ifos.cz píše:
Btw co se tyce te vybavy (nejen) oken v elektrice, tak kdyz to tady tak ctu, tak bych rekl, ze Sharany delali s 1000 a jednou verzi vybavy, Galaxy skoro bez vybavy a do Alhamber davali snad skoro vsechno uz v zakladu, ne?
Skoro s Tebou souhlasim. Mam Galaxy, a bufika taky nemam. Asi je to tim, ze mam benzin :lol: . A taky nemam sklopny zrcatka v elektrice, el. okna ve treti rade a ESP. Ale dvojitou klimu,vyhrivany sedadla, tempomat, park. senzory a podobny nesmysly, to vsechno mam. Dokonce i dve detsky sadacky a predni otocny sedadla. Tak si vyber :D .

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od ifos.cz »

Tak tu Galaxy jsem asi podcenil, ja se zatim setkaval jen s jednickovejma a vsechny byly silne nedovybavene ...

PS: ESP a tempomat me ani nenapadly - to taky nemam :oops: , parkovaci senzory snad ani u jednicek nedelali, vestavene detske sedacky taky nevedu, ale ta otocna predni sedadla mam taky, hec :wink:
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
midar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Brna

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od midar »

Ono je to asi o tom, co si kdo zaplatil. Kdyz jsme to porovnavali s jednou nejmenovanou Alhambrou, tak vedu na vybavu asi 7:1. Ze Jose1 :lol:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od widle »

CHLAPI, ZASE NÁM SHEMÍK VYCINKÁ, ŽE JSME MIMO TÉMA..........
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
midar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Brna

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od midar »

Jo a mam jenom polo DOT :(

Widle:no jo, mas pravdu. Snad na nas bude hodnej, kdyz ma ted novyho pazouta :D .

Uživatelský avatar
dolcett
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od dolcett »

Tak to je divny, na PZ okenku mam taky antenu (taky jsem si myslel ze je to vyhrev) a na strese dalsi prut, ale ten asi nekdo dodelaval pro radio (kdyz u mycky sundam antenu, prestane to chytat signal), bylo by super zprovoznit tu antenu v okenku, ale ten "cudl" vzadu by me uz ted asi stval.. :-(

Uživatelský avatar
jackal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poltár, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od jackal »

matyasss píše:
jenda píše: Mám Family verzi a tam jen 1 vpravo manuální a ve dveřích jen přední v elektrice, kamarád má Alhambru ve vyšší výbavě a v elektrice všech 6 oken. docela mě ten manuál mrzí ty zadní jsou šikovné na větrání v létě.
to teda cumim ze se delala jenom jedna strana na otvirani...jinak ty zadni bocni okna se musely extra priplacet kdo je chtel mit v elektrice....na mem aute taky puvodni majitel taky nepochopitelne usetril...ja mam predek i ty zadni bocni v el. jenom prostredek mam manualni..celkem nelogicky..tezko rict co ho k tomu vedlo :cry: ...ale je fakt ze kdyz se v aute zamlzi tema zadnima se to dobre odvetrava..hlavne ted v zime
zdravim vas pani,
pokial ja viem, tak el. otvaranie okien v tretej rade na jednej (pravej) strane maju auta, ktore maju lavym stlpikom vedene kurenie-chladenie do hornych prieduchov. Nezmestil by sa tam el. mechanizmus, preto je lave okno dane napevno.
V pripade prieduchov pod stropom a manualneho otvarania, nie je co riesit, na oboch stranach by malo byt mozne otvorit obidva okna. Nie je potrebne tam zabudovavat el. mechanizmus, takze oba okna sa daju otvorit manualne.

Ak sa mylim, neukamenujte ma... :-) skontrolujte si to podla tohto, co som napisal:
1. lave okno napevno + prave el. vyklapane = prieduchy na streche
2. lave okno manual + prave okno manual = prieduchy na streche (alebo bez prieduchov)
3. lave okno el. + prave okno el. = bez prieduchov na streche

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od Marek77 »

ifos.cz píše:Tak tu Galaxy jsem asi podcenil, ja se zatim setkaval jen s jednickovejma a vsechny byly silne nedovybavene ...

Patrně jsi ještě neviděl moje auto.

Galaxy I *1999 1,9TDI/81kW, převody manuál. Vyhřívané čelní sklo + zadní sklo + zrcátka, nastavení zrcátek v elektrice, okna 6x v elektrice, centrál DO, vyhřívané a otočné přední sedačky, přední mlhovky, 2x airbag, klima, bufík, 2x topení, originál rádio + 8x repro, tempomat, tažné zařízení 2000 kg (a možná jsem na pár věcí zapomněl).

Anténu mám zcela přirozeně rovněž v pravé vyklápěčce, na levé vyklápěčce mám malou anténku na HF sadu (originál výbava z výroby).

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: OKNA VYKLÁPĚCÍ: anténa rádia na z.vyklápěčce, vyklápění oken

Příspěvek od ifos.cz »

To je prece jen dobre, ne? Jen doufam, ze to neni jen vyjimka potvrzujici pravidlo :wink:

OT: Na Trebicaky mam slabost ... narodil jsem se tam a pobliz prozil detstvi ... asi se ti na to auto brzo prijedu podivat ;-)
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“