smradlava klima

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: smradlava klima

Příspěvek od Tomm »

Majllo píše:no hej ale tu bolo pisane ze ak sa to nevicisti poriadne tak to po case zacne smrdiet zas
tak ako teda?
Presne tak jak prises, pokud je klima hodne znecistena, tak to jednim vycistenim bez vyndani KASTLIKU :lol: proste nepujde a bude smrdet dat.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: smradlava klima

Příspěvek od molczik »

Majllo píše:no hej ale tu bolo pisane ze ak sa to nevicisti poriadne tak to po case zacne smrdiet zas
tak ako teda?
Třeba 2x po sobě tu desinfekci opakovat. Rozebírat přístrojovku, to bych považoval za krajní řešení. Mě osobně by se do toho teda moc nechtělo.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Gofox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smradlava klima

Příspěvek od Gofox »

To áno, do toho sa nechce ani mne. Otázka je, či čistenie spôsobom "nastriekam a basta" bude stačiť. Chápeš.. keď niečo utieraš, zoberieš handru a nečistotu odstrániš (zotrieš hadrem) ale keď na mastný flak len niečo vyleješ.... určite to nebude tak čisté ako keď to vydrhneš hadrem.
Třeba 2x po sobě tu desinfekci opakovat. Rozebírat přístrojovku, to bych považoval za krajní řešení. Mě osobně by se do toho teda moc nechtělo.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: smradlava klima

Příspěvek od molczik »

Gofox píše:To áno, do toho sa nechce ani mne. Otázka je, či čistenie spôsobom "nastriekam a basta" bude stačiť. Chápeš.. keď niečo utieraš, zoberieš handru a nečistotu odstrániš (zotrieš hadrem) ale keď na mastný flak len niečo vyleješ.... určite to nebude tak čisté ako keď to vydrhneš hadrem.
Třeba 2x po sobě tu desinfekci opakovat. Rozebírat přístrojovku, to bych považoval za krajní řešení. Mě osobně by se do toho teda moc nechtělo.
Tak samozřejmě, že když to rozebereš, tak to vyčistíš líp. Otázkou je, jestli to neni zbytečný. Mě na služebáku smrděla klima jak sviň, tak jsem to dal do servisu na klasickou desinfekci a doplnění a bylo po smradu. Proto jsem psal, co jsem psal. :wink: Ale nevim jak je na tom ta tvoje... třeba ti nic jinýho než rozebrání nezbyde.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Gofox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smradlava klima

Příspěvek od Gofox »

Nazdar. No, ja som ešte nestihol skontrolovať ten pelovy filter. Vyprašim ho, neskor vymenim ked bude treba a uvidim ci budem "šahat" do odparníka.

Apropo... co hovorite na vyprasenie filtra. Viem ze nie je drahe, ale 2x do roka sa mi ho menit naozaj nechce.
Tak samozřejmě, že když to rozebereš, tak to vyčistíš líp. Otázkou je, jestli to neni zbytečný. Mě na služebáku smrděla klima jak sviň, tak jsem to dal do servisu na klasickou desinfekci a doplnění a bylo po smradu. Proto jsem psal, co jsem psal. Ale nevim jak je na tom ta tvoje... třeba ti nic jinýho než rozebrání nezbyde.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: smradlava klima

Příspěvek od molczik »

Gofox píše:Nazdar. No, ja som ešte nestihol skontrolovať ten pelovy filter. Vyprašim ho, neskor vymenim ked bude treba a uvidim ci budem "šahat" do odparníka.

Apropo... co hovorite na vyprasenie filtra. Viem ze nie je drahe, ale 2x do roka sa mi ho menit naozaj nechce.
Tak samozřejmě, že když to rozebereš, tak to vyčistíš líp. Otázkou je, jestli to neni zbytečný. Mě na služebáku smrděla klima jak sviň, tak jsem to dal do servisu na klasickou desinfekci a doplnění a bylo po smradu. Proto jsem psal, co jsem psal. Ale nevim jak je na tom ta tvoje... třeba ti nic jinýho než rozebrání nezbyde.
Pěkná blbost. :wink: A pokud najezdíš 60 tisíc za rok (kabinový filtr se mění po 30 tis.) tak se divim, že je pro tebe problém dát 4 stovky za novej.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: smradlava klima

Příspěvek od vwbora »

Hm,taky ten fitr nechapu.Chces jezdit,tak musis platit.
A ten snad 4 kila ani nestoji.
Klimu pujdu prostriknout asi pristi tyden,kdyz to tady ctu. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Gofox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smradlava klima

Příspěvek od Gofox »

Chlapi, pls... uz ten moj filter nekomentujte :roll: ja viem, 4 stovky. No ja potrebujem zivit aj rodinu (dieta, manzelka na materskej, platit hypoteku a este dalsi uver..), clovek ked treba tak vidi kazdu korunu... no pls. uz to fakt radsej nechajme 8)
vwbora píše:Hm,taky ten fitr nechapu.Chces jezdit,tak musis platit.
A ten snad 4 kila ani nestoji.
Klimu pujdu prostriknout asi pristi tyden,kdyz to tady ctu. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: smradlava klima

Příspěvek od Majllo »

uz som videl aj taych borcov co tvrdili ze pelovy filter je na nic.zevraj ,,trochu prachu neuskodi,, :D ale za tyzden chlapik kupúil novy pelovy filter... :lol:
no neviem co s tou klimou.nechce sa mi to rozoberat,lebo tam nechcem nieco urvat.skusim to dat vycistit no vydenzifikovat a uvidim co to spravi.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: smradlava klima

Příspěvek od molczik »

Gofox píše:Chlapi, pls... uz ten moj filter nekomentujte :roll: ja viem, 4 stovky. No ja potrebujem zivit aj rodinu (dieta, manzelka na materskej, platit hypoteku a este dalsi uver..), clovek ked treba tak vidi kazdu korunu... no pls. uz to fakt radsej nechajme 8)
vwbora píše:Hm,taky ten fitr nechapu.Chces jezdit,tak musis platit.
A ten snad 4 kila ani nestoji.
Klimu pujdu prostriknout asi pristi tyden,kdyz to tady ctu. :mrgreen:
V autokelly prodávají kabinovej filtr na tvoje auto (FEBI) za 221,- vč. DPH. To je myslim v pohodě cena. Já si sice kupuju dražší, ale tenhle ti udělá služby taky. A dvě stovky se daj.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: smradlava klima

Příspěvek od Majllo »

no ja som rad dal este do Golfa 3 lacnejsi pelovy filter-kabinovy ako to tu volate, a bolo to totalne na figu.vkuse bolo auto zaprasene vo vnutri.neviem ja by som radsej nesetril,ked ti ide o zdravie rodiny :)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: smradlava klima

Příspěvek od DworiBak »

no jsou dvě verze pil.filtru s aktivním uhlíkem nebo bez lepší je si připlatit a dát tam s aktivním uhlíkem :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: smradlava klima

Příspěvek od vtuni »

DworiBak píše:no jsou dvě verze pil.filtru s aktivním uhlíkem nebo bez lepší je si připlatit a dát tam s aktivním uhlíkem :wink:
tak tak..ale zase ta cena...tuším okolo 800,-a..ale jednou za rok to zkousnu...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: smradlava klima

Příspěvek od DworiBak »

vtuni píše:
DworiBak píše:no jsou dvě verze pil.filtru s aktivním uhlíkem nebo bez lepší je si připlatit a dát tam s aktivním uhlíkem :wink:
tak tak..ale zase ta cena...tuším okolo 800,-a..ale jednou za rok to zkousnu...
Za tu cenu to je nějakej somočistitelnej ne :mrgreen: max 600 :wink: pokud si to nepočítal i z prácí :)

Uživatelský avatar
Gofox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smradlava klima

Příspěvek od Gofox »

487 Sk bez DPH (PREDPOKLADAM VELKOOBCHODNA CENA :?: )
http://ceniky-bosch.ceskyweb.com/servle ... ivision_01
ARTIKEL 1987432300

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“