Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od Tomm »

Noo, tak cekam vysledek, podarilo se? zlepsilo se to po vycisteni? :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
Deivid píše:Kluci já si myslím,že to jde od sahary.Přece jen jsou tam dva větráky,takže bych to viděl,že ta rezonanace pochází odtud.Co myslíte?
U me tedy urcite ne. Dela to totiz i kdyz sahara stoji. Vypnu zapalovani, otocim do polohy 1 a pustim vetrak - 1, 2 v pohode, 3, 4 vibrace. Jeste se jaks taks da vydrzet (mirne vibrace) kdyz zapnu 3 a zaroven cirkulaci vzduchu.

Az budu mit cas tak se v tom povrtam, sehnat motorek z vrakace nemuze byt tak tezky
Tak som sa v tom dnes povrtal. Vysledok je asi taky ze ked som roztocil ventilator v ruke na baterku tak sa tocil na prekvapenie hladko. Ziadne vibracie alebo by som povedal ze skoro nebadatelne. Ale si myslim ze aj tieto vybracie stacia na to aby rozkmitali celu tu plastovu krabicu vetrania. Ako vidite na fotkach tak predsa len nemcuri mysleli aj na vyvazenie rotora. Ja tam mam tie telieska dve. No a co sa tyka spiny tak to bolo dost slusne zanesene od uhlikov komutatora. A nie len to ale vsetko co je za ventilatorom po smere prudenia vzduchu nesie stopy uhliku. Klznym loziskam som dal trocha oleja ale moc to nepomohlo. Cakal som ze sa to bude dlhsie dotacat ale na nulu sa to dostane dost rychlo. Pritom s rotorom ide otacat v podstate lahko. I am confused
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od Tomm »

Takze po slozeni se to zlepsilo nebo je to stejne? Nezkousel jsi ty lopatky komplet vycistit? (koukam ze je na nich nalepeno dost bo_delu)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:Takze po slozeni se to zlepsilo nebo je to stejne? Nezkousel jsi ty lopatky komplet vycistit? (koukam ze je na nich nalepeno dost bo_delu)
Jasne ze som ich vycistil...dokonca tech.benzinom a tvrdym stetcom. No musim povedat ze ziadne zlepsenie nebadam :?
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:
Tomm píše:Takze po slozeni se to zlepsilo nebo je to stejne? Nezkousel jsi ty lopatky komplet vycistit? (koukam ze je na nich nalepeno dost bo_delu)
Jasne ze som ich vycistil...dokonca tech.benzinom a tvrdym stetcom. No musim povedat ze ziadne zlepsenie nebadam :?
Toho jsem se bal, tak diky za pokus, ja asi rovnou zkusim sehnat jiny ventilator :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
baciluss píše: Jasne ze som ich vycistil...dokonca tech.benzinom a tvrdym stetcom. No musim povedat ze ziadne zlepsenie nebadam :?
Toho jsem se bal, tak diky za pokus, ja asi rovnou zkusim sehnat jiny ventilator :?
Ja este skusim pri 4 chitit ten cely box a nieco vymyslim. Inak NZ.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od Tomm »

Na http://obchod.autokelly.cz/
maji novej FEBI za 2755,- s DPH

Takze kdyby mel nekdo slevu 20%, tak je to cca 2200,- 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od H8me »

ja mam zase jinej problem - kdyz sednu do auta (mam Climatronic) a pusti se vetrak v cca 3/4 vykonu foukani, tak uplne divne "svisti" nebo piska, nevim jak to mam popsat, ale za minutu nebo dve je vsechno, jak ma byt a ticho .. jen je slyset proudeni vzduchu - zezacatku pouze "svisteni", zadne vibrace a nic ....
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

subtera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.01.2010 22:42

Re: Vibrace ventilatoru AC klimatizace na 3 a 4 stupen

Příspěvek od subtera »

Mám stejný problém u Passatu B5. Jak to dopadlo, co byla příčina a jak jsi to zpravil?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“