Napájení zesilovače

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od shaft.cz »

Goauld píše:Jo ten drátek je totiž remote od rádia, takže ho musíš napojit do rádia na výstup pro ovládaní zesilovače, nebo motorové antény a druhej konec do zesilovače na svorku REM, nebo REMOTE. Na otestování stačí spojit svorku remote s B+, prostě na remote přivyst 12 Voltů.
tak tak, do zesu Ti jde proud ale neni sepnutej, je to schvalne aby zesaky nejely stale i kdyz bys nemel zaple radio :wink:

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Majllo »

shaft.cz píše:
Goauld píše:Jo ten drátek je totiž remote od rádia, takže ho musíš napojit do rádia na výstup pro ovládaní zesilovače, nebo motorové antény a druhej konec do zesilovače na svorku REM, nebo REMOTE. Na otestování stačí spojit svorku remote s B+, prostě na remote přivyst 12 Voltů.
tak tak, do zesu Ti jde proud ale neni sepnutej, je to schvalne aby zesaky nejely stale i kdyz bys nemel zaple radio :wink:
tak to je ja som sa tiez cudoval co to nehra ked som to zapajal a prisiel kamos odcvakol 4cm kablu nakrutil a uz to hralo

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

Majllo píše:
shaft.cz píše: tak tak, do zesu Ti jde proud ale neni sepnutej, je to schvalne aby zesaky nejely stale i kdyz bys nemel zaple radio :wink:
tak to je ja som sa tiez cudoval co to nehra ked som to zapajal a prisiel kamos odcvakol 4cm kablu nakrutil a uz to hralo
Aha tak už tomu rozumím :roll:, proč to nejde ale ještě najít výstup pro ovládaní zesilovače? To asi nebude zezadu rádia jak se napojují cinche od zesíku, tak pod tím malý šroubek, který jde jde povolit?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Goauld »

Drát je to modrej s bílím pruhem, de buď samostatně z rádia, nebo je zapojenej do isokonektoru, je v napájecí části A
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

Goauld píše:Drát je to modrej s bílím pruhem, de buď samostatně z rádia, nebo je zapojenej do isokonektoru, je v napájecí části A
Dobrá jdu ho najít 8)

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

Kablík jsem našel a zapojil :lol:
Ještě se zeptám, teď když vytáhnu klíček ze zapalování, vypne se rádio a měl by se vypnout i zesík?? Když to udělám, mrknu na zesík tak mi přijde podle kontrolky, že je pořád v aktivním stavu? Já jen, aby mi to zbytečně nebralo štávu z baterky :?:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Deivid »

kolin píše:Kablík jsem našel a zapojil :lol:
Ještě se zeptám, teď když vytáhnu klíček ze zapalování, vypne se rádio a měl by se vypnout i zesík?? Když to udělám, mrknu na zesík tak mi přijde podle kontrolky, že je pořád v aktivním stavu? Já jen, aby mi to zbytečně nebralo štávu z baterky :?:
Tak to můžou ještě chvíli živit kondíky a tím pádem to může svítit,díval jsi se třeba po 5-ti minutách,jestli to ještě svítí?Nebo to změř měřákem a je to.

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Majllo »

kolin píše:Kablík jsem našel a zapojil :lol:
Ještě se zeptám, teď když vytáhnu klíček ze zapalování, vypne se rádio a měl by se vypnout i zesík?? Když to udělám, mrknu na zesík tak mi přijde podle kontrolky, že je pořád v aktivním stavu? Já jen, aby mi to zbytečně nebralo štávu z baterky :?:
no pockaj ak si prepojil REM vystup s + tak to ti bude tahat stale stavu.ja to mam tak tiez urobene ale mam tam myslim 40A istic a cez ten vypinam zosik.
ak to chces aby sa ti zosik zapajal pri otoceni kluca,tak na REM musis doviest + z poistkovej skrine,kde nemas prud pri otoceni kluca.

deadly_hawk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.05.2008 01:40
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od deadly_hawk »

A jen tak pro info, jak daleko od baterky umistujete pojistku ? Nebo se to da dat i do kufru , coz se mi osobne nezda , ale radsi se optam kde to jak kdo ma :?:
Dale bych se chtel optat jestli vyhybky umistujete do dveri nebo je "vystavujete" v kufru a tahate tak kabel navic ?

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Duck »

deadly_hawk píše:A jen tak pro info, jak daleko od baterky umistujete pojistku ? Nebo se to da dat i do kufru , coz se mi osobne nezda , ale radsi se optam kde to jak kdo ma :?:
Dale bych se chtel optat jestli vyhybky umistujete do dveri nebo je "vystavujete" v kufru a tahate tak kabel navic ?
Pojistky nejlépe hned za baterkou 8) jiank co se týče výhybek, jestli je máš pěkný tak proč je neukázat světu :mrgreen:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Drak_One »

ahoj hosi, pekna debata...ted jdu prave pachat hudbu v kufru, zesik/sw a váhám nad kabelama...pojistku mam vratnou 80A, tu dam teda co nejblize k baterce a minus???to mam vzit kde nejbliz? zesik bude v kufru, mam varianta, z te zasuvky muzu vzit minus?nebo radsi ne?a jaky prurez plusu i minusu? zesik ma 4x275W RMS / 2x525W RMS diky moooc za rady...chtel bych to mit v cajku, tak se radsi optam...ale asi by stacil plus nejakych 12mm a minus 6-8mm ne? a ta pojistka dostatecne... :oops: jo a k repru budu mit 2 x 4mm to taky staci na http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=54&t=72633 co?

kevin66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 12.08.2008 15:20

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kevin66 »

no pokial mas ozaj taky vykon toho zosilovaca tak 12mm + kabel je rozhodne malo minimalne 20mm a minusko tak isto ako plusko neviem preco ho chces davat tensi...a ta poistka to podla toho ake poistky mas na zosiku...kolko Amperove...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od vtuni »

- ukostři to od baterky na karoserii stejným průřezem jako + a pak to vem tím samým pruřezem třeba od uchycení zadních bezp pásu... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od DworiBak »

nebo natahni i kostru i od baterky :wink: :roll:

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Drak_One »

a nevite, kde by se dal sehnat nejak levne takovej kabel?on neni zrovna moc levnej :( diky za rady..a fakt si myslite aspon 20mm??? to je docela dost silnej kabel...pojistku mam tu 80A...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“