NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Kora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Kora »

Já používám už asi 2.5 roku navigaci Mio 269+ , v současné době tam mám nejnovější IGO8 s mapama z roku 2008 , které funguje i s touto stařičkou navi bez problémů. Teď jdou starší typy navi Mio velmi jednoduchým způsobem odblokovat a dají se tam dohrávat pořád aktuální mapy a popřípadě i jiné aplikace.
Tady jsou odkazy na české strány , kde jsou všechy základní postupy na doladění navi k nvaší naprosté spokojenosti http://www.tomasii.cdc.cz/
a ještě stránka kde jsou odkazy na mapy http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo6.html

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Peposu »

Lidicky mam v Krtkovi tu velkou origo navigaci v miste pro radio a pouziva se cez cd poradte mi prosim jak se to pouziva a hlavne to auto je dotazeno z NDR ci DDR ? nefim z jakeho konce ale to tolik neva jen vadi to ze to semnou komunikuje nemecky a to je pro mne spanelska vesnice :) da se u toho zmenit navigacni rec na CZE ? moc diky za pomoc
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od patper »

Peposu - zalezi,zda mas DX - pokud ano,cestinu tam nahrajes...a mapy neni take problem :wink:

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Peposu »

diky a jak zjistim zda mam DX bo nemam DX ? promin ale moc jsem ji nestudoval tak detailne a koukal jsem nan vcera jen chvilicku tak proto ta otazka :roll:
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Peposu »

a mam dotaz kde sezenu nejakou tu mapu do te navigace?? moc diky
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
DabelRadek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Posledni Krušnohorec :-)

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od DabelRadek »

ahoj
pouzivam navigaci v pda mio A701 bud miomap a ted spise IGO8 3d
mapy do obou jsou stejne a daji se sehnat nove na : http://www.volny.cz/sstopar/mio.html
tak kdo ma te mio nebo igo tak tam jsou nej kusy map :-)))
a zkusenost s IGO8 vyborna :-))

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Mike »

Peposu píše:a mam dotaz kde sezenu nejakou tu mapu do te navigace?? moc diky
Mapy jsou ke stažení tady na fóru http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=9 ... &sk=t&sd=a nebo kontaktuj "paskala" on je za 400kč/ks pálí ze svejch originálů (můžu doporučit)

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Peposu »

Mike píše:
Peposu píše:a mam dotaz kde sezenu nejakou tu mapu do te navigace?? moc diky
Mapy jsou ke stažení tady na fóru http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=9 ... &sk=t&sd=a nebo kontaktuj "paskala" on je za 400kč/ks pálí ze svejch originálů (můžu doporučit)
a zeptam se kdyz to vypalim a bude to fungovat bude to i namne mluvit cesky ? protoze ta navigace na mne ukazuje nemecke texty pac auto je dotazene z nemecka.
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Mike »

Peposu píše:
Mike píše: Mapy jsou ke stažení tady na fóru http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=9 ... &sk=t&sd=a nebo kontaktuj "paskala" on je za 400kč/ks pálí ze svejch originálů (můžu doporučit)
a zeptam se kdyz to vypalim a bude to fungovat bude to i namne mluvit cesky ? protoze ta navigace na mne ukazuje nemecke texty pac auto je dotazene z nemecka.
no řekl bych že ne, ale ty seš z Prahy tak ti to tam někdo hodí, jestli chceš kontakt, pošli SZ a já ti ho dám, nechci tu dělat reklamu, ale počítej že zdarma ti to neudělaj, taky sem cvakal, nebo si najdi nějakýho klubáka z Prahy kdo to dělá zadáčo, možná bys měl zkusit forum dieselpower je tam pár vláken

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od wsharan »

A co máš jsi pořídil za tu náhradu místo cd měniče?
Mike píše:ja mám origo velkou navi, příjde mi v pohodě :-) a hlavně vypadá lím než Gamma, koupil se k ní náhradu za CD changer a jsem vysmátej muziky mraky 6 adresářu po 99 mp3 a ovládaní přes rádio NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Matuf »

:mrgreen: :mrgreen: to je jednoduchý třebas toto v přepočtu i s nějakým navýšením a dopravným za cca 1800 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MP3-Xcar ... 0272040801

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od wsharan »

to jsi reagoval na to co použít za tu náhradu místo cd měniče?Jestli jo,tak to vypadá dobře,ale nevím jak by se to napojilo na tu originální navigaci.Ty s tím už máš nějaké zkušenosti?
Matuf píše::mrgreen: :mrgreen: to je jednoduchý třebas toto v přepočtu i s nějakým navýšením a dopravným za cca 1800 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MP3-Xcar ... 0272040801

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Matuf »

JJ přesně todle totiž na 2 dinn navi mám a fachá OK :mrgreen: Jestli bude zájem pojedu 3.8 v neděli nějak po obědě ( 14:00-18:00) domu z rakovníka a moh bych někde u poděbrat sjet(třebas v pískový lhotě). Seš z nymburka tak by ses na to moh přijet číhnout. Jestli bude zájem :-)

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od wsharan »

no tak to ještě uvidíme,ale když říkáš že je to ok a že jsi s tím spokojen tak dobrý!!A jak to na tu SD kartu dáváš?Tam si uděláš 6 adresářů a to se potom ukáže jako 6 CD,nebo jak se to potom ovládá?Můžeš mi na sebe poslat telefonní číslo?Já bych ti zavolal,bude to lepší a domluvíme se.Co ty na to?
Zatím dík
Matuf píše:JJ přesně todle totiž na 2 dinn navi mám a fachá OK :mrgreen: Jestli bude zájem pojedu 3.8 v neděli nějak po obědě ( 14:00-18:00) domu z rakovníka a moh bych někde u poděbrat sjet(třebas v pískový lhotě). Seš z nymburka tak by ses na to moh přijet číhnout. Jestli bude zájem :-)

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVIGACE, TYPY: jakou navi, jaké navi máte vy? zkušenosti

Příspěvek od Matuf »

JJ je to přesně tak. Na flash nebo sd kartu si uděláš 6 adresářu - formát názvu záleží na výrobci modulu. Do 1 adresáře mužeš nahodit až 99 tracku ve formátu mp3 a pak to normálně ovládáš jako cd changer cd 1-6 a posouváš tracky taky stejně jako u cd. A když ti to dojede na konec tak to jede zase od začátku 8)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“