VW Vento 1.9D

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
doctor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 1.9D

Příspěvek od doctor »

Já mám 1,9TD ,trochu přifouklý turbo a přidáno na naftě a jsem max spokojenej. Když se svezu s kámošovo TDi tak bych chcíp,prostě ta prodleva sešlápnutí plynu a odezva motoru je dlouhá a čovek furt čeká. U TD prostě šlápnu a okamžitě jede. Motor má 286tis a jede uplně v poho a spotřeba je těch cca 7l ať to honim nebo jedu pohodovku a teď se mi povedlo přes dovolenou 6,25l. Další věc za kterou jsem šťastnej je že TD nemá podstatě žádnej počítač nebo jiný nesmysly,tzn že je to vše mechanický,takže si skoro vše opravíš sám ! Jinak samozřejmě TDi je dobrý,nic proti němu, jede víc a má menší sppotřebu ale vše má své + i - ............jen píšu vlastní zkušenost ! 8)
I love oldskool !

Uživatelský avatar
slavik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CV

Re: VW Vento 1.9D

Příspěvek od slavik »

každý chválí to svoje,ale popravdě- td o dost slabší než tdi,td jsem raději prodal-krátká převodovka,ale někomu to stačí,

pecaGT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2007 10:35

Re: VW Vento 1.9D

Příspěvek od pecaGT »

no já bych se v tom rád provezl, akorát prodejci jsou vždy na druhé straně republiky a když už tam pojedu, tak bych rád věděl do čeho jdu. vždy jsem měl benzín, nebo benzín s lpg, s naftou právě nemám žádnou zkušenost. Akorát v práci Octavia 2 TDi, ale to je nové auto a s tím se to asi srovnávat nedá :(

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 1.9D

Příspěvek od Hellraiser17 »

Tak D nejni žádnej závoďák, ale neřekl bych že fávo bude kdovíjak rychlejší, záleží na jakej kus narazíš. Popravdě je to líná mr*ka, ale motor držák a vždy doveze. Na spotřebu s nim nejezdim, takže mu občas naložim a těch 165 se z něj dá dostat (tachometrovejch 180), qale je to lenoch a dlooooouho to trvá.

Uživatelský avatar
gulden_power
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 10.11.2007 09:33
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 1.9D

Příspěvek od gulden_power »

Zdarec mam taky Vendelina 1,9 D a jsem max spokojenej spotreba je jak pisou kluci kolem 5,5 jak jezdis no a s tou maximalkou no jel jsem po dalnici skoro 180 po rovince vazne zalezi jak je na tom ten motor a je to nesmrtelnej motor kdyz se budes o nej starat (rozvody a olej) zalezi na tobe

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“