intercooler

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

intercooler

Příspěvek od ppablo »

Ahoj,chci se zeptat jestli jste nekdo neopravoval intercooler,je trochu netesny kolem tesneni. Nevite jak by se to dalo opravit (utesnit).

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od expendable »

ppablo píše:Ahoj,chci se zeptat jestli jste nekdo neopravoval intercooler,je trochu netesny kolem tesneni. Nevite jak by se to dalo opravit (utesnit).
ja ho opravoval, ale nevim kde myslis kolem tesneni...

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od Unihero »

tam je myslím jenom nějaký O kroužek...

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od kubiczek »

#ppablo: mohl bys prosímtě nafotit kde to máš netěsný ? Já teď budu u sebe IC o výkendu vyndavat. Pořád mi to někde letí ven jen nevim kudy. Vešlerý hadice sem kontroloval a co sem měl tak vyměnil. Poslední zbejvá IC. Bude to nejspíš hodně malá díra. Dík kuba

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od Gixxer »

je tam takova gumicka ... mel sem ic prasklej ve spoji akorat se to rozdelalo zavarilo ten plast a pak se zpatky pozohybaly ty packy a bylo na pul roku klid, pak se to roztahlo tlakem znovu vzduch zacal unik a zaclo to zase dymyt :D....nema to cenu radsi kup nejakej druhej pokud si to auto chces nechavat na dyl
.

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od fridrikh »

Já bych použil lepící tmel na nárazníky nebo mamuta. Oboje po vytvrdnutí vytvoří pevnou pryžovou hmotu, takže spoj je pevný a odolný. Sice se to hůř rozebírá, ale šikovný ručičky vždycky na něco přijdou. Cena cca 150,- a zůstane i na jiný věci.

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od ppablo »

Tak tady jsou fotky jak to vypadá. Je to už dost vyčištěný ale koukněte sami na to těsnění. Rozhodl jsem se že ho zkusim opravit tak že ho necham zavařit,kamarád to dělá tak se sni zkusim domluvit zda to pude nebo ne.
Přílohy
intercooler.JPG
intercooler_2.JPG

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od kubiczek »

#Gixxer: ok zkusim to rozebrat v sobotu. Mám totiž pocit že je turbo KO ale ještě sem nekoukal na vrtuli. To syčení zas není tak veliký aby to jelo jako atmosféra. Předtim sem měl škubu v přední hadici asi 5 cm velikou. Letělo to všechno ven tak to nejelo. Opraveno výměnou za jinou hadici. Když nic nenajdu du zas na VAG. Minule sem tam byl za pitomce když po dvou měřeních nikdo nevěděl co s tim a ona díra v hadici :(
Po opravě potkanýho motoru udělám ještě tohle a pokud si to auto vymyslí ještě něco tak jde z baráku :)
Mimochodem. Dá se nějak zkusit jestli funguje správně ventil N75 bez připojení na počítač ? Nějakou hadičku odpojit ? Možnost pučení jinýho bohužel nemám.

#ppablo: děkuju za fotky.

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od expendable »

jestli ti to fuci jen tim tesnenim a das tam novy, tak by to melo bejt ok....ja mel prasklej ten plast-nechaval sem to varit, lepil sem a stejne mi to netesni :evil: , tak budu koupim za 1700 nejakej jetej...

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od ppablo »

expendable píše:jestli ti to fuci jen tim tesnenim a das tam novy, tak by to melo bejt ok....ja mel prasklej ten plast-nechaval sem to varit, lepil sem a stejne mi to netesni :evil: , tak budu koupim za 1700 nejakej jetej...
tak kup novej http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=43233

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: intercooler

Příspěvek od kubiczek »

On stojí novej 19 stovek ? Pokud bude prasklej tak ho objednám :) Díky

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“