Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od wladi »

Pekne to je aj an 17tkach, su to asi Solid zo superba ze. Vyzera to oboje dobre
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od cendler »

Jo jo jak píše Cyp_the_trestacz u JR se nakupuje dobře a hlavně ti se vším poradí, já jsem si dneska objednal na ebay HR snížení 40mm tak jsem zvědaví, z vally-ny jsme zjistily, doufám, že dobře že sedan i variant mají stejné pružiny tak pak poreferuji, jinak mě vyjdou ty pružiny něco kolem 4t/kč
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od thoomass »

Cyp_the_trestacz píše:
wladi píše:Kde si kupil tie pruziny? Kamarat ma od Weitecu pruziny -40mm a vyzera to perfektne. Aj vzadu vozi ludi a je to ok. Viezol som sa, je trosku citit nerovnosti, ale ma 18tky. Dufam ze znizenie bude dobre vyzerat aj so 17tkami
Tady máš fotku na 17kách a pak na 18kách.. Obojí je OK.. Pružiny jsem kupoval u http://www.escape6.cz Mají super sortiment, kamenný obchod a dokáží vyhovět v ledasčem.
Cype a co jizdni vlastnosti, jak se auti chova, nehoupe se moc? Co kdyz jedou lidi vzadu, nebo kdyz das neco do kufru, nedrou kola o blatniky?

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

thoomass píše:
Cyp_the_trestacz píše: Tady máš fotku na 17kách a pak na 18kách.. Obojí je OK.. Pružiny jsem kupoval u http://www.escape6.cz Mají super sortiment, kamenný obchod a dokáží vyhovět v ledasčem.
Cype a co jizdni vlastnosti, jak se auti chova, nehoupe se moc? Co kdyz jedou lidi vzadu, nebo kdyz das neco do kufru, nedrou kola o blatniky?
Nic z toho, co píšeš.. Úžasný.. Obrovská změna.. ALe musíš koupit progrsivní.. Ty, co maj všude stejný vinutí budou asi uskákanější..

Uživatelský avatar
ZajdaVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 21.10.2007 07:34
Bydliště: Okr.Č.LÍPA

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od ZajdaVW »

Mám pasika snizenyho o 35mm jen na pružinách od KW,a 19 kola na 35 profil,a jsem dost spokojenej.V zime jezdim taky na klasickech 16,a žadnej problem!Je to teda o kousiček nižši než na těch 19.Člověk musí byt o maličko opatrnější,ale to zaleží jaky máš k tomu autu vztah!!!!Na těch 19 bez sniženi to bylo jak of road :D

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

ZajdaVW píše:Mám pasika snizenyho o 35mm jen na pružinách od KW,a 19 kola na 35 profil,a jsem dost spokojenej.V zime jezdim taky na klasickech 16,a žadnej problem!Je to teda o kousiček nižši než na těch 19.Člověk musí byt o maličko opatrnější,ale to zaleží jaky máš k tomu autu vztah!!!!Na těch 19 bez sniženi to bylo jak of road :D
Souhlas.. Offroad jako vyšitej :-D Golf country mi záviděl :-D

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od thoomass »

Tak já je tam vrznu a uvidíme, když to bude špatný, tak tam dám spátky sérii.

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od thoomass »

Jo a jak je to s tím když se tam něco naloží, nebo když sedí vzadu 3 lidi????

Uživatelský avatar
ZajdaVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 21.10.2007 07:34
Bydliště: Okr.Č.LÍPA

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od ZajdaVW »

thoomass píše:Jo a jak je to s tím když se tam něco naloží, nebo když sedí vzadu 3 lidi????
mam ET35,jezdim občas s pasikem i do prace,a mam plny auto včetně 3 dospelich v zadu,a vše v pohodě!!

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od thoomass »

ZajdaVW píše:
thoomass píše:Jo a jak je to s tím když se tam něco naloží, nebo když sedí vzadu 3 lidi????
mam ET35,jezdim občas s pasikem i do prace,a mam plny auto včetně 3 dospelich v zadu,a vše v pohodě!!
Teď zase já děkuji :wink:

Uživatelský avatar
ZajdaVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 21.10.2007 07:34
Bydliště: Okr.Č.LÍPA

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od ZajdaVW »

thoomass píše:
ZajdaVW píše: mam ET35,jezdim občas s pasikem i do prace,a mam plny auto včetně 3 dospelich v zadu,a vše v pohodě!!
Teď zase já děkuji :wink:
OOOOO.K :lol: !!!!

Uživatelský avatar
stakck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.05.2008 10:44
Bydliště: sever

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od stakck »

momentalne jezdim na 18" a prijde mi to taky desne vysoky, hlavne lemy...jinak mam auto snizeny spis opticky (prahy a narazniky od Riegera) ... Takze bych si predstavoval snizeni tak max. o 20-25mm, abych to netahal po zemi, uz ted si obcas skrtnu kdyz si spatne najedu pri zajizdeni domu:-( Hlavne bych chtel mit podvozek tvrdsi, donedavna sem jezdil v kupecku co melo dost tvrdej podvozek a na tuhle houpacku ne a ne si zvyknout...nemluve o nejakych hupech na silnici, jak uz tady nekdo psal...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od DMS »

já když snížení,tak taky max. o ty 2 cm. A tvrdší pružiny aniž by se auto neponížilo asi nejsou. A když se tam dají ze sériovýho těžšího modelu, tak se auto zase zvedne :( bezvýchodná situace,jedině narvat mezi pružiny tenisáky :lol:

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od wladi »

Neexistoval nejaky sportovy podvozok ako priplatova vybava na Passata 3BG :?:
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Pašíka - ano nebo ne?

Příspěvek od cendler »

jo jo dělají se, třeba naše Moderátorka Jeanette to má :wink:
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“