AL kola na Passata

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

AL kola na Passata

Příspěvek od Fox »

Ahoj.
Jaka kola byste dopoucili na passata B5,5 ? Premejslim o koupi 16" na leto, ale nemuzu se rozhodnout pro znacku ani konkretni typ. Poradte mi nejaka pekna a kvalitni za rozunou cenu :)

Obrazek auta je tady http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 9&start=15" target="_blank

Predem diky :wink:
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

Mám uplně stejnýho, a už mám jasno 16" STILLAUTO, měl jsem je už na Golfu IV a jsou super.
Přílohy
5+5.jpg
5+5.jpg (22.9 KiB) Zobrazeno 2578 x
Naposledy upravil(a) Lewhart dne 01.03.2006 21:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

To spíše záleží co se ti líbí, mě se v 16" líbej hodně originál, najdeš je v galerii passatu, měl jsem je na tom zlatým, ale na leto jdou 17" :wink:

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

l-e-x píše:To spíše záleží co se ti líbí, mě se v 16" líbej hodně originál, najdeš je v galerii passatu, měl jsem je na tom zlatým, ale na leto jdou 17" :wink:
To jako jo 17 vypadaj dobre :wink: , ale na Prazskych silnicich je to dost smrt na napravy.
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Fox píše:
l-e-x píše:To spíše záleží co se ti líbí, mě se v 16" líbej hodně originál, najdeš je v galerii passatu, měl jsem je na tom zlatým, ale na leto jdou 17" :wink:
To jako jo 17 vypadaj dobre :wink: , ale na Prazskych silnicich je to dost smrt na napravy.
To se toho nesmíš tak bát, u nás jsou silnice ještě horší než po Praze, ale ja se toho nebojím :lol: a když tak si pár ramínek a čepů nakoupím :lol: :wink:

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

taky uvažuju o 17", ale nevím........ aby z toho nebyla motokára, co :?:

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Passat (novější) se v základu házel na 17" 225x45 R17 a to bych řekl, že je uplna pohoda :wink: ale zaleží jak jezdíš a jak se ti chce platit za gumy atd, za parádu se platí,..

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

fakt je že sedmnáctky jsou o fous 8) dražší, ale zase vypadaj o dost líp oproti 16 - jak říkaš - za peníze v Praze dům. Jen mám strach, že to bude na 17 moc tvrdý :wink:

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

tobig píše:fakt je že sedmnáctky jsou o fous 8) dražší, ale zase vypadaj o dost líp oproti 16 - jak říkaš - za peníze v Praze dům. Jen mám strach, že to bude na 17 moc tvrdý :wink:
take se furt bojim tvrdosti...zvlast na tech ceskych tankodromech :(
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

Fox píše:
tobig píše:fakt je že sedmnáctky jsou o fous 8) dražší, ale zase vypadaj o dost líp oproti 16 - jak říkaš - za peníze v Praze dům. Jen mám strach, že to bude na 17 moc tvrdý :wink:
take se furt bojim tvrdosti...zvlast na tech ceskych tankodromech :(
no zas ale nebude v zatáčkách "plavat" 8)

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

l-e-x píše:Passat (novější) se v základu házel na 17" 225x45 R17 a to bych řekl, že je uplna pohoda :wink: ale zaleží jak jezdíš a jak se ti chce platit za gumy atd, za parádu se platí,..
no nevim,ja kupoval B5,5 a v zakladu mel 15 a za priplatek 16 a nebo 17...
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

Já mám taky B5,5 a uvažuju časem o nějakých alu a asi na to hodím 16-tky s pneu co doporučuje výrobce a bude, protože tady u nás sou ty silnice katastrofa :roll: A navíc to mám na běžný ježdění a taky vím jak to je v některých autech na větších kolech (a nižším profilu pneu) je a tak chci zachovat furt alespoň většinu komfortu.
Je jasný, že je to prostě něco na úkor něčeho, že to nebude zas tak skvělý jak na 17tkách, ale co se dá dělat :? Ono hodně záleží na profilu pneu....ale zase když už větší kola, tak nižší profil aby to nějak vypadalo.
No každopádně já koupím nějaký 16tky opticky velký co na pašu sednou a bude :wink:
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Fox-CZ píše:
l-e-x píše:Passat (novější) se v základu házel na 17" 225x45 R17 a to bych řekl, že je uplna pohoda :wink: ale zaleží jak jezdíš a jak se ti chce platit za gumy atd, za parádu se platí,..
no nevim,ja kupoval B5,5 a v zakladu mel 15 a za priplatek 16 a nebo 17...
No tak jestli mas Basic verzi tak se nediv, že jsi tam měl 15", Trendline měl 16" a Highline 17",... ale je jasný že u VW je to u každého kusu jiné, záleží jak si to tam poskládáš nebo jak to poskladaj na salonu, všechno je o cenách,...

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

17 jsou pohoda,něco sem na nich nalítal po praze a nebyl problem,že nekecám tady může pár lidí potvrdit :lol:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

16" jsou na to malý - chce to při nejmenším 17"
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“