CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

crake

dneska už se RZ nešroubují......stačí podložka pod RZ s atestem. Pak už není problém RZ přendávat
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Crake »

To je fakt... Po te co mi ji ukradli, radsi mam prisroubovanu a pro jistotu jeste prilepenu oboustranou paskou (jistota je jistota), takze prendavani u mne by znamenalo docela dost prace a k tomu minimalne zprohybanou RZ :(

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

někde jsem četl, že se uvažuje o tom, vydávat néé dvě, ale rovnou tři RZ, snad kvůli tomu, že jich rapidně ubývá, čili každou ztrátou, poničením, krádeží, se musí vydávat nové značky, takhle by stačilo všc pouze nahlásit a šoupnout na auto tu třetí značku, ale jestli to bude......těžko říct
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

Shemik píše:No a to se smi :?: Neni vyroba vlastni RZ neco jako padelani uredni zalezitosti :?:
Crake,
no covece, to aby ses ale s tim nosicem klepal pred kazdou policejni hlidkou. Ja myslim, ze za padelani RZ nebude pokuta 2 kilca. 8)

Widle jak je to, co by za to bylo :?:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

RZ je typizovaná, čili se nesmí nijak upravovat, nahrazovat, napodobovat.takže se jedná o jasné padělání..nevím jak to je teď, už jsem přece jen 3 roky pryč, ale bralo se to jako t.č. padělání. Stejně jako, když si machírci vyrobili razítko STK a dělali takhle technické, a můžu říct, že jich bylo dost. K těm značkám, chtělo by se zeptat na magistrátu, třeba už udělují nějaké výjimky, ale těžko říct.
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

A pokud rekneme jde o trestny cin padelani, tak co se za to tak zhruba fasuje :?:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

minimálně podmínka :old:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Crake »

Ty jo, ze bych se na to nakonec vykaslal... Preci jen nejaci rejpalove se najdou a mit z toho problemy... Chjo... Zkusim se zeptat na magostratu, jestli se to neda vyresit nejakou oficialni cestou... ;)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

No tak Crake, na zaklade tohoto, bych si bud (jestli to jde) vybehal nejakou tu vyjimku, jinak bych asi tento zamer znovu prehodnotil. Riskovat podminku, kvuli prehazovani znacky, nevim nevim, covece :roll: 8) :lol:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

Crake:

to bude nejlepší řešení, protože ty by jsi musel zfalšovat nejen značku,ale i známky z emisí a stk.....
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

Presne tak, známky z emisí a stk jsou dalsi zakonnou prekazkou, ale i tak si rikam, ze jestli Ti ji Crake ukradli, tak to musela byt spis nahoda. Nerikam, ze se to nemuze stat, ale jsou to spise vyjimky, ja myslim, ze RZ neni pro nikoho nic az tak cenneho, takze pokud to na Tebe jak rikame my Cimrmanovci padne jednou za sto let, tak od toho mas na dalsich sto let pokoj a pokud casto pouzivas nosic a mas castou potrebu demontaze RZ, tak se vyplati ty typyzovane podlozky pod RZ. Ja ji pouzivam take a myslim, ze ztratit z ni RZ prakticky nejde, je to tam docela fest naklapnuty a zaroven demontaz je rychla a prakticka. 8) :lol:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od widle »

tak, tak, jak píše Shemik...značky se kradou většinou za účelem neplatícího tankování na benzinkách.......
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od rcmony »

to shemik: dovolím si s Tebou nesouhlasit. Během roku jsem ztratil 2x značku na předku a od té chvíle je mám pěkně přišroubovaný (všechny a na všech autech). V prvním případě byla podložka na cucky rozlámaná. Že by je někdo ukrat na 99% vylučuji protože přicházím k autu zpředu a chybějící značky bych si všimnul, vždy to byla cesta cca. 200km. Přitom když jsem ji potřeboval sundat, abych se netrefil do šroubů co drží podložku k nárazníku, tak jsem to páčil přes dva šroubováky a ještě to šlo blbě, ale hold proud vzduchu a vibrace umějí své. Ve firmě se řeší značky každou chvilku, zatím to chlapci lepí oboustrankou, ale na ty šrouby dojde. :-)
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

RCmony,
nebagatelizuji, to co pises, ale dost me to udivuje, ja to mam cely zivot obracene. Jezdim uz hodne let a v zivote jsem RZ neztratil. Potrebu casteho sundavani nemam, nosic kol jsem zacal pouzivat pred 2 mesici a ten jeste mam nad RZ, ale sem tam jsem ji take sundavat musel a vzdy naprosto bez potizi a bez jakehokoli pokrouceni znacky. :lol:

Vzhledem k tomu ze, jak to co pises Ty, tak i to co pisu ja muze byt pravda, tak me nenapada nic jineho, nez rozdil v tech podlozkach. Take je vyrabi kde kdo, tak v nich nejspis mohou byt rozdily. Jak Ti rikam, me se to vzivote nestalo. Pripadne jeste muze byt rozdil v tom, kdo kde jezdi, mozna v nejakych divokych terenech (pripadne mestske kostky, i kdyz po tech jsem se take neco nalital) to muze byt pravdepodobnejsi, ale myslim, ze moji RZ bych diky podlozce, kterou mam, neztratil ani tam. 8)

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: CAPMING, NOSIČE: jaké používáte nosiče kol? zkušenosti

Příspěvek od ifos.cz »

Ja RZ taky jeste neztratil, ale pokud nekdo parkuje na mistech, kde se mu o tu predni znacku kazdou chvili opre naraznikem nejakej neumetel pri parkovani, tak ty plastove drzaky casem taky slusne popraskaj a ztratej schopnost drzet pevne znacku ... a kdyz si toho hned nevsimnes, tak uz jen pak za jizdy slysis divnej plechovej zvuk :cry:
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“