KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od Peposu »

Ahojte tak ja jsem si taky prosel dovozovkou.Koupil jsem auto od chlapka co ho dovezl z Nemecka.Udelal jsem par technickych uprav aby to proslo objednal jsem se telefonicky na Po-11hod a norm. bez spz a dokladu jsem se vydal na cestu z Krce na STK a EM na Bohdalci(v Praze).Mel jsem strach co kdyby nahodou nekde nekdo stal s placackou ale nastesti nikde nikdo.Dojel jsme tam za EM jsem vyplazl 1100kc a potom jsem zajel na STK tam jsem vyplazl 2100 kc a bylo hotowo.O5 bez papiru a vseho potrebneho pro provoz jsem se vydal z5 do Krce.Asi nekdy po 15hodine jsem se na STK vratil (uz bez auta) pro potrebne protokoly a uz mne ceka jen vyridit si Pov.ruceni a potom zabehnoput na magistrat a vyridit si Ceske papiry od vozu a spz-ku to mne bude stat cca 2500kc.Takze kompletni prihlaseni bude stat cca.5tis..
Tak asi tak.
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od rcmony »

Peposu ty jsi kaskadér.

EDIT: Ve středu 22. srpna 2007 nabyl účinnosti zákon č. 215/2007 Sb., který novelizuje zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších předpisů. Mimo jiné novelizace přináší i novou skutkovou podstatu, a to jízdu bez registrační značky, případně se značkou poškozenou nebo nečitelnou. Řidič může být potrestán peněžitým trestem až do 15 000 Kč a vyslovením zákazu řízení až na jeden rok.
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
fojtass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mostow
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od fojtass »

rcmony píše:Peposu ty jsi kaskadér.

EDIT: Ve středu 22. srpna 2007 nabyl účinnosti zákon č. 215/2007 Sb., který novelizuje zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších předpisů. Mimo jiné novelizace přináší i novou skutkovou podstatu, a to jízdu bez registrační značky, případně se značkou poškozenou nebo nečitelnou. Řidič může být potrestán peněžitým trestem až do 15 000 Kč a vyslovením zákazu řízení až na jeden rok.
A jééje! :roll:

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od Peposu »

:lol: tak dekuju ted uz si dam pozor :lol:
Neplacte ja se vratim

CUMO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 20.05.2008 23:24
Bydliště: CADCA-SR
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od CUMO »

NO AK MOZEM TAK NAPISEM MOJU SKUSENOST DOVOZU MOJHO SHARANA ZO SVAJCIARSKA:
AUTO SOM KUPIL V MESTE CHAM KEDZE SOM HO KUPOVAL OD RODINY TAK MI DOST POMOHLI ODHLASILI AUTO A ISIEL SOM NA POLICIU PRE PREVOZNE ZNACKY CENA 200E STRAVENY CAS 10MINUT . K AUTU SOM DOSTAL TAKY PAPIER O POVODE AUTA KTORY ZOHNAL MAJITEL AUTA V PREDAJNI VW + SPLNOMOCNENIE A KUPNU ZMLUVU, SVAJCIARSKO NIEJE V EU TAK MI PORADILI NECH IDEM CEZ HRANICNY PRIECHOD THAYNGEN TAM SOM SKOCIL NA SPEDICIU (FESA LOGISTIK) A TAM PRACOVAL ANIEL KTORY ROZPRAVAL PO CESKY :wow: TAK TO BOLO SUPER... TAM BOL NEJAKY TEN POPLATOK ZA VYBAVENIE PAPIEROV ...A TERAZ TO NAJHORSIE MANICI Z COLNICE... KLIKALI TAM HODINU DO PC A ZISTOVALI CENU CI MOZE BYT AKA JE NA ZMLUVE ALE NAKONIEC PO 30 MIN. ROZHOVORE ZE AUTO "NIEJE V SUPER STAVE NIEJE SERVISOVANE ZE JE POSKODENE" SOM ICH UKECAL,DALI NA PAPIERE RAZITKO JA SOM DAL PENIAZE A KONECNE DOMOV :fly2:

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od the.max »

Kdyz jsem v rijnu(?) byl v risi pro galaxy, tak jsem si objednal prevozky i s pojistkou prez internet, jeste ten den vecer jsem je mel doma. Druhy den jsem vyrazil do rise pro auto. Nemec uz mel pripravenou kupni smlouvu, tu jsem jen podepsal, predal ecka, nacvaknul zluty prevozky a jelo se domu. V patek jsem si vyridil nasi pojistku a domluvil si dovozni STK na sobotu. Tam sem dojel, nafotili auto, popsali co ma za vybavu, ale protoze tam toho meli docela dost, tak ze pro papiry se mam zastavit v pondeli. Emise byli tusim za 600, technicka asi za 1800? to uz si nepamatuju. Kazdopadne cestou zpatky uz s papirama z technicky jsem dosel u nas na urad, bylo cca 13:00, tam jsem dal papiry technikovi, rekl ze mam prijit okolo 15:00. Kdyz jsem tam pak znovu prisel, dal mi uz novy velky technicak, chtel po me 1500 a poslal me naproti k okynku. Tam jsem zase dal vsechny papiry i s pojistkou a kupni smlouvou, tu miz ase hned vratili ze ji nepotrebuji. Urednice neco chvili psala do pocitace, pak sahla do skrine, vyndala SPZky, zase neco psala a za chvilku bylo hotovo, chtela 300 za znacky.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Ahoj všichni. Spousty šťastných a spokojených km v roce 2015. Chci se optat neznáte někoho spolehlivého kdo by pomohl s dovozem Sharana nebo Galaxy z německa?
Neumím německy a někdo kdo tomu rozumí víc něž já by se určitě taky hodil. Díky za info.
Pěkný den.

p.s. něco takového:
http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/for ... 97288.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

Doporučuji http://kubrt.auta.sweb.cz/kontakt.html" onclick="window.open(this.href);return false; - zařizoval auto švagrovi a ten s ním byl velmi spokojen.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Díky moc. Fajn den.

AAAcko
Člen klubu
Příspěvky: 66
Registrován: 10.03.2012 22:28
Bydliště: Český Těšín

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od AAAcko »

Ahojte/Zdravím ve spolek,
Neznáte někoho spolehlivého komu věříte a pomohl by mi dotáhnout sharana nebo alhambru?
Jelikož jak koukám u nás na inzeráty tak se nestačím divit že nekterá auta snad jen stála v garaži nebo v muzeu nebo snim najezdili za 12let 5000 km ročně s naftou xD.
Mám sedana passata a čekáme v únoru dvojčátka tak potřebujeme hodně prostoru. Do pašika do kurfu vlezl jen složený ram kočárku xD tím to skončilo
Děkuji za tipy rady.
VW Passat 1.9 TDI 4Motion 170PS

VlastaP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2022 15:47

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od VlastaP »

Dobrý den.

Co si myslíte o tomhle prosím ?Je to po zatopení auta?Auto 4 roky staré golf7 variant 1,4tsi dsg. Nikde v interiéru náznak po vodě ,vše čisté žádný zápach,nikde zbytek písku nebo tak.Samotný motor taky čistý,v kufru nic, podvozek nic,na plastech pod motorem nic.Ale tohle v prostoru motoru.Dekuji za názory.
Přílohy
FFE6E683-0C2C-4605-B492-1C35E8D09DC5.jpeg
503101CD-0BF7-4D15-8A7E-DB53B5E67344.jpeg
FFAE5964-AB2D-4BC7-A325-9E1FF15CD73D.jpeg
537CDE9B-C5A7-44F7-8DAA-8EC7FB25D42C.jpeg
EDF52EF0-D8AA-4789-9E09-D815EDDE6AD6.jpeg

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od srotty »

Běžný stav po jízdách v zimě a nikdy neumytém mot.prostoru. Zaplavení tohle neudělá.

VlastaP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2022 15:47

Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem

Příspěvek od VlastaP »

Díky 👍

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“