INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Re: kastlik

Příspěvek od Mike »

to vypadá super, stříkal jsi to celý nebo jen tu odřenou část?, hoď sem pls foto toho spreye ať nejsou pochybnosti, díky

ondej66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.01.2008 22:03

Re: kastlik

Příspěvek od ondej66 »

dakujem za rady a namety počkam si na ostatne pripomienky kteme kastlik. myslim tym ako postupoval pri striekani a nazov spreju. Ď.

ondej66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.01.2008 22:03

Re: kastlik

Příspěvek od ondej66 »

Cico píše:ja som to viriesil obycajnym ciernym matnym sprejom z baumaxu bolo na nom napisane "auto spray originalny auto lak" cierna matna aj pixla bola cierna a chytilo to perfektne ked to vyschlo tak to vypada jek original nevidno ani prechod
Ahij Cico zaujima ma ten tvoj sprai či sa da použiť aj na madla dverí . Prosim ta napis postup pri oprave kastliku ci si to striekal ako celok alebo iba poškodenu časť Dakujem.

Uživatelský avatar
Cico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.03.2008 19:22

Re: kastlik

Příspěvek od Cico »

trocha som to prebehol jemnym smirglom ale len tam kde to bolo olupane (ti kraje co ca odcerovali) potom som to oblozil novinamy a strekol snazil som sa len po tych miestach kde to bolo olupane ale trocha islo aj na povodny lak tesne po streknuti som myslel ze to budem muset zmontovat a obrusit cele ale ked to zacalo schnut cca 10min tak sa stratil rozdiel uplne teraz nevidno rozdiel akurat ked sa moc pozorne zadivas a zblizka tak vidno ze to bolo opravovane ale ked to clovek nevidel predtym tak si to nevsimne mozem poslat fotku toho spreyu ale az koncom buduceho tyzdna teraz som mimo domu

ci to bude drzat aj na kluckach to neviem ono na tom kastliku to neni az tak namahane ked to clovek otvara normalne. ale treba skusit maximalne sa to odere a najde sa iny sposob alebo kvalitnejsia farba lebo ja som to striekal predsa len tym najlacnejsim sprayom z baumaxu

skusim este nejak vysvetlit manzelke kde ho najde a ked tak poslem fotku skor
Je tažké byť debilom keď konkurencia je taká veľká.

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Bilardos »

Nevíte někdo o nějakéím vrakáči, kde by to mohli mít náhradní a kolik by to plus mínus mohlo stát? Případně pokud víte, tak klidně napište i cenu nového dílu.
Díky moc.
SII - 1,9 -85kW

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Shemik »

Na cenu se musis zeptat na vrakaci, ta muze byt na kazdem vrakaci dost rozdilna, to Ti tezko nekdo rekne tady. Koukni, jestli neco nebude tady: :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=32282

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Bilardos »

S tou cenou jsem myslel alespon odhad. Netuším kolik si za to vůbec můžou vzít :-(
SII - 1,9 -85kW

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Shemik »

No je mi jasny jaks to myslel, ale ono je to fakt strasne individualni. Novej ten kaslik stoji pres 5.000, takze kdyz to bude skrblik, tak si za nej rekne 4.500, kdyz bude rozumnej, tak si za nej rekne 1 az 2.000 a kdyz bude blbej, tak 300. Narazit muzes na vsechny prispupy, takze takovato informace Ti asi mic nepomuze. Reseni je zeptat se konkretniho prodejce na konkretni kaslik a zjistit jeho prispup 8) To neni jako v prodejnach ND, tam se muzou ceny lisit o par %, ale na veakacich to muzou byt opravdu velke rozdily, diky kterym Ti tady tezko nekdo odhadne cenu predem. 8)

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Bilardos »

I takto mě to pomohlo. Mám alespoň nějakou představu kolik by to mohlo vyjít. Chci totiž koupit Sharana a tento díl je jako by z jiného auta, celý domlácený, majitel si tam na suchý zip lepil asi telefon a je to značně poničeno, tak bych to rád vyměnil. Přece jen to na palubovce docela mlátí do očí.
SII - 1,9 -85kW

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Shemik »

To jo, souhlas, je to nejviditelnejsi misto v aute, takze preji mnoho zdaru pri shaneni. 8)
:idea: PS: Hod si take poptavku do bazaru 8)

Uživatelský avatar
Bondik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 25.03.2008 09:38
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Bondik »

Tak a je to tady.Další závada na mám Forďasovi.
Totok mi prasklo:
Řešil to zde někdo??Je to vše z umělé hmoty(krom středových dříků,které jsou ukroucené z plíšku do ruličky),což mi také připadá jako velice nešťastné řešení.Sekunďák a ani epoxid to neudrží-je tam celkem velká páka,takže by to chtělo spíše nějak navrtat a osadit to např hliníkovou náhražkou...
Přílohy
prasklý držák.jpg
TDI ;))

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od patper »

Bondik - ja mel zase praskle ty packy :? Sehnal jsem na vrakrne jinej [celej] kaslik...Tak mam za to,ze mam doma ten vrsek :!: Mam se mrknout :?:

Hmmm,tak ted mi doslo,ze Ford ho ma asi jinej :|

Uživatelský avatar
Bondik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 25.03.2008 09:38
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od Bondik »

Jj,má to jiné kastlíky - Galaxy II. má dva kastlíky vedle sebe.Tohle je ten pravý-větší.
Ale zkusil jsem to zalepit sekunďákem(nějakým značkovým Loctite či co)a drží to.Zkusil jsem to otevřít a zavřít cca 10x a drží.Zatím...než se na to opět dostanou moji malí ďáblíci... :daz:
Ale díky za ochotu :)
TDI ;))

ondej66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.01.2008 22:03

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od ondej66 »

Zdravim vsetkych. Pred nedavnom som pysal o kastliku s problemom s odlupnutou farbou. Pysal niekto ze pouzil spray ktory kupil v Baumaxe ale neposlal fotku . Tak ja som to vyskusal na madlach dveri a vysledok je takyto
Přílohy
madla 007.jpg
madla 006.jpg
madla 005.jpg

Uživatelský avatar
sharan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: INTERIÉR, KASLÍKY: demontáže, výměny a opravy kaslíků

Příspěvek od sharan »

Potreboval bych postup na demontaz kastliku u spolujezdcovych kolen, pokud by nekdo vedel jak na to. Diky

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“