HID kit problem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od maweric »

mikki píše:já za ní dal před třemi lety 4 tis. a blbne
:mrgreen: protože v nákupu stála 2.000,- :lol:

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: HID kit problem

Příspěvek od prassat »

Dneska zkusím ještě ošetřit ukostření baterky a pojistky zvýším z 10A na 15A, ať se to nikde při tom startu světel nehřeje. Jinak HID sada svítí pěkně, další stejné 2 sady mají kolegové v Superbech a žádný problém. Jen já mám občas přístrojovku po rozsvícení xenonů bez displejů viz. foto... :wink:
Přílohy
31082008521.jpg
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: HID kit problem

Příspěvek od prassat »

Klucí, tak kostra pod baterkou očištěná, pojistky upgadovaly z 10A na 15A, ale problémek se tu a tam stejnak dostaví. Baterie OK (Orig. bezúdržbová 640A 80Ah - zelené "oko")

Pro Xenon mistry zde přikládám fotečku těch mých traf....
Přílohy
03092008525.jpg
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od maweric »

prassat píše:Klucí, tak kostra pod baterkou očištěná, pojistky upgadovaly z 10A na 15A, ale problémek se tu a tam stejnak dostaví. Baterie OK (Orig. bezúdržbová 640A 80Ah - zelené "oko")

Pro Xenon mistry zde přikládám fotečku těch mých traf....
sorry není to k tématu, ale mě se tam líbí ten - TUV a ISO :mrgreen:

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Davwe »

prassat píše:Klucí, tak kostra pod baterkou očištěná, pojistky upgadovaly z 10A na 15A, ale problémek se tu a tam stejnak dostaví. Baterie OK (Orig. bezúdržbová 640A 80Ah - zelené "oko")

Pro Xenon mistry zde přikládám fotečku těch mých traf....
Cau pane, tak asi te nepotesim :) Zkus s nekym prohodit ballasty, protoze dle meho nazoru mas velmi nekvalitni sadu, alespon dle mych dosavadnich zkusenosti :( Vyrobcem je Lantsun, coz je defakto asi to nejhorsi co jsem mel v ruce. Pred nejakym tim rokem jsem tyhle zkousel a jako dost spatny. V kazdy treti sade jeste pred prodejem byl 1 ballast, kterej po rozsviceni za 5s zhasnul. Druha vec co to delalo tak rusilo palubni pristroje. FM radia, co se mi ted vybavuje, taky u Fiat Marea to mazalo stav najetych km a nesvitila palubka. Je to uz fakt dlouho co jsem prodal posledni tuhle sadu a mam doma peknou hromadku spatnejch ballastu a to jsem jich uz vetsi cast vyhodil. A celkem nahoda, zrovna vcera mi prisel jeden na reklamaci. Fakt nekoncici story. Jinak u nas to tu prodava automedik. Ty maj hodne na svedomi snizovani cen na nasem trhu a to prave proto, ze nakoupi ty nejlevnejsi sady a pak to tu prodavaj jako supr kvalita. Nekdy si rikam, ze jsem jeden z mala poslednich prodejcu kterej nelze :D Mozna proto jeste nejezdim v GV GTI....

Vyrobce je:
http://www.lantsun.com/index.php?contro ... list&id=92

Primo na obrazku tam to svoje trafo uvidis.

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: HID kit problem

Příspěvek od prassat »

Díky za info, alespoň vím na čem jsem :?
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Adham »

Mám stejný problém jako prassat - taky mi občas při zapnutí xenonů zmizí z budíků údaje.
Nedělá mi to,pokud zapnu zapalování,vypnu,vytáhnu klíček a znova strčím a nastartuju...zapnu xenony...a všechno ok. Zdá se mi to divné :?
Přílohy
050920081156.jpg
050920081164.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: HID kit problem

Příspěvek od zdenda.88 »

Davwe píše:Cau pane, tak asi te nepotesim :) Zkus s nekym prohodit ballasty, protoze dle meho nazoru mas velmi nekvalitni sadu, alespon dle mych dosavadnich zkusenosti :( Vyrobcem je Lantsun, coz je defakto asi to nejhorsi co jsem mel v ruce. Pred nejakym tim rokem jsem tyhle zkousel a jako dost spatny. V kazdy treti sade jeste pred prodejem byl 1 ballast, kterej po rozsviceni za 5s zhasnul. Druha vec co to delalo tak rusilo palubni pristroje. FM radia, co se mi ted vybavuje, taky u Fiat Marea to mazalo stav najetych km a nesvitila palubka. Je to uz fakt dlouho co jsem prodal posledni tuhle sadu a mam doma peknou hromadku spatnejch ballastu a to jsem jich uz vetsi cast vyhodil. A celkem nahoda, zrovna vcera mi prisel jeden na reklamaci. Fakt nekoncici story. Jinak u nas to tu prodava automedik. Ty maj hodne na svedomi snizovani cen na nasem trhu a to prave proto, ze nakoupi ty nejlevnejsi sady a pak to tu prodavaj jako supr kvalita. Nekdy si rikam, ze jsem jeden z mala poslednich prodejcu kterej nelze :D Mozna proto jeste nejezdim v GV GTI....

Vyrobce je:
http://www.lantsun.com/index.php?contro ... list&id=92

Primo na obrazku tam to svoje trafo uvidis.
jakou ty používáš sadu nebo jakou bys mi doporučil abych s tím neměl vůbec žádný problém?

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Davwe »

vwgangsta píše:
Davwe píše:Cau pane, tak asi te nepotesim :) Zkus s nekym prohodit ballasty, protoze dle meho nazoru mas velmi nekvalitni sadu, alespon dle mych dosavadnich zkusenosti :( Vyrobcem je Lantsun, coz je defakto asi to nejhorsi co jsem mel v ruce. Pred nejakym tim rokem jsem tyhle zkousel a jako dost spatny. V kazdy treti sade jeste pred prodejem byl 1 ballast, kterej po rozsviceni za 5s zhasnul. Druha vec co to delalo tak rusilo palubni pristroje. FM radia, co se mi ted vybavuje, taky u Fiat Marea to mazalo stav najetych km a nesvitila palubka. Je to uz fakt dlouho co jsem prodal posledni tuhle sadu a mam doma peknou hromadku spatnejch ballastu a to jsem jich uz vetsi cast vyhodil. A celkem nahoda, zrovna vcera mi prisel jeden na reklamaci. Fakt nekoncici story. Jinak u nas to tu prodava automedik. Ty maj hodne na svedomi snizovani cen na nasem trhu a to prave proto, ze nakoupi ty nejlevnejsi sady a pak to tu prodavaj jako supr kvalita. Nekdy si rikam, ze jsem jeden z mala poslednich prodejcu kterej nelze :D Mozna proto jeste nejezdim v GV GTI....

Vyrobce je:
http://www.lantsun.com/index.php?contro ... list&id=92

Primo na obrazku tam to svoje trafo uvidis.
jakou ty používáš sadu nebo jakou bys mi doporučil abych s tím neměl vůbec žádný problém?
Abys nemel vubec zadnej problem tak to jsou original xenony a ve finale ani to neni pravda :) Pouzivam sady u kterejch mam nejmensi poruchovost co sem dopodsud vyzkousel (cca 11 druhu sad) a taky jsou nejdrazsi. Kazdopadne i u nich se vyskytne cas od casu problem. Ale kdyz se ten problem vyresi tak uz je vetsinou pokoj, neni to tak ze by se vraceli pravidelne. Porad stoji lehce pres tri tisice, kdezto kdyz vemu jenom el. komponenty na origo xenony je to cca 15-20 tis a tam ten rozdil nekde musi bejt znat. Ale kdyz se ten problem vyresi tak uz je vetsinou pokoj, neni to tak ze by se vraceli pravidelne. Proste nic neni neporuchovy a ja si nedovolim tu napsat ze jsou nejlepsi a ze vylucuju nejakej problem v budoucnu :)

Jinak sady Conquer nejsou uplne nejhorsi, taky jsem jich par desitek zkusil a vsemes jakz takz, mel jsem o mnoho horsi, ale taky tu mam nejaky mrtvy trafa :lol: Kazdopadne nejaky interference tam asi budou. Chtelo by to na zkousku s nekym prohodit ballasty. Ono je to totiz s tema xenonama dost osemetny, nejednou se mi stalo ze jsem prohodil ballasty mezi dvema autama a u druhyho auta se zavada vubec neprojevovala. Kolikrat to ani nedokazu vysvetlit, ale jsou tam ruzny anomalie cas od casu :D

Uživatelský avatar
jaro.n
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 22.10.2007 23:36
Bydliště: Malacky

Re: HID kit problem

Příspěvek od jaro.n »

Zdarec chlapi
Tak ja som sa tak isto pridal k tym xenonovo svietacim.kupil som sadu a po namontovani vobec nebolo pocut radio ako v aute tak v garazi...troska som to prekombinoval a zistil som ze to robila ta xenonova ziarovka.pri rozsvieteni svetiel mala troska tazkosti...vyzeralo to ako pri zvarani...vymenil som tu ziarovku a vsetko okej...bez mensieho problemu....

Inak nemate niekto skusenosti s rozoberanim toho spinacu na smerovky a dialkove svetla???Myslim ze sa tam stala nejaka chyba ktora sposobila to ze my nejdu zapnut dialkove svetla...troska tam asi chruplo a neviem co stym.........vymenit cele???

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Davwe »

jaro.n píše:Zdarec chlapi
Tak ja som sa tak isto pridal k tym xenonovo svietacim.kupil som sadu a po namontovani vobec nebolo pocut radio ako v aute tak v garazi...troska som to prekombinoval a zistil som ze to robila ta xenonova ziarovka.pri rozsvieteni svetiel mala troska tazkosti...vyzeralo to ako pri zvarani...vymenil som tu ziarovku a vsetko okej...bez mensieho problemu....

Inak nemate niekto skusenosti s rozoberanim toho spinacu na smerovky a dialkove svetla???Myslim ze sa tam stala nejaka chyba ktora sposobila to ze my nejdu zapnut dialkove svetla...troska tam asi chruplo a neviem co stym.........vymenit cele???
A ty dalkovy nefungujou od doby co je tam HID sada?

Uživatelský avatar
jaro.n
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 22.10.2007 23:36
Bydliště: Malacky

Re: HID kit problem

Příspěvek od jaro.n »

Ne ne ta HID sada s tym nema absolutne nic spolocne.Najprv my prestal fungovat svetelny klakson ci ako sa tomu hovori...(ked potiahnes packu k sebe) tak som blikal tak ze ked som mal zapnute stretavacie svetla prepinal som na dialkove (packa od seba)...no a teraz my tie dialkove nejdu zapnut vobec... sa my zda ze tam v tom spinaci bude asi nejaka zrada....teraz neviem ci sa da ten spinac rozobrat a dat nejako opravit alebo treba cely ten mechanizmus novy....

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: HID kit problem

Příspěvek od Goauld »

jaro.n píše:Ne ne ta HID sada s tym nema absolutne nic spolocne.Najprv my prestal fungovat svetelny klakson ci ako sa tomu hovori...(ked potiahnes packu k sebe) tak som blikal tak ze ked som mal zapnute stretavacie svetla prepinal som na dialkove (packa od seba)...no a teraz my tie dialkove nejdu zapnut vobec... sa my zda ze tam v tom spinaci bude asi nejaka zrada....teraz neviem ci sa da ten spinac rozobrat a dat nejako opravit alebo treba cely ten mechanizmus novy....
Jestli máš problém s tou páčkou a nemáš tempomat, daruju ti moji starou co mi zbyla po montáži tempomatu, ale musíš si pro ni přijet, poštou se mi to posilat nechce a navic by mě to stálo penize :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
jaro.n
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 22.10.2007 23:36
Bydliště: Malacky

Re: HID kit problem

Příspěvek od jaro.n »

Jestli máš problém s tou páčkou a nemáš tempomat, daruju ti moji starou co mi zbyla po montáži tempomatu, ale musíš si pro ni přijet, poštou se mi to posilat nechce a navic by mě to stálo penize :wink:[/quote]

No premna je Prostejov troska od ruky...Kolko to je od Brna???ale kebyze sa dohodneme a posles mi to tak ti to mile rad preplatim...Tempomat nemam jedna sa len o tu packu s mechanizmom...

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Gumoku »

Mám problém z HID zase, jiný, zapnu světla a zhasnou mi čísla na budíkách u passata B5, baterku mám hodně starou, 4 roky to problém nedělalo, teď po každém startu, i když nechám chvíli nastartováno a až pak světla rožnu. Myslím si, že u mě to bude odcházením baterie do věčných lovišť.
VW forever ;-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“