NOVY SCIROCCO

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od pov »

abych pravdu rekl, nelibi...

auto je sice rychlejsi, dokonalejsi, modernejsi, ale nedovoli vam udelat to, co chcete vy...

elektronickej plyn, EPS, ESP a vselijaky dasli vyfikundovanosti jsou veci, ktery nedelaji nic jinyho, nez omezuji, aspon teda me.

nevypada to uplne nejhur, ale se scirem to nema moc spolecne. jestli chteli ozivit legendu, tak se to nepovedlo

uvadi se nekde jakou to ma hmotnost? radej to ani nechci videt, ta hmotnost je strasne omezujici...

mel jsem moznost jezdit s autem, ktery bylo neco podobnyho... oziveni legendy, po nejakych snad 30 letech, motor 2.0T 265 koni, ale clovek si to neuzije, sama elektronika, a to auto vam nedovoli vubec nic, a kdyz uz si myslite, ze to konecne pujde tak se rozblikaji budiky a auto si dela co uzna za vhodne

svezl bych se, ale urcite to nebude auto ktery bych chtel vlastnit

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od čapik »

u zmíněné TFSI 6man/dsg je 1298kg resp. 1318kg.

jsem myslel že to teda trochu odlehčí. Golf GTI váží ve stejné motorizaci 1328/1347
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od zviratko »

Tak dneska jsem ho viděl live a musím říct že vypadá pěkně , byl tedy bílé barvy na pěkných kolech a ta kombinace , nooo mnam :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
hushan
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 26.06.2008 14:44
Bydliště: ta pánef pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od hushan »

Už sem to psal do sekce.:novinky a tisk. správy. Je to Hnus. :x Nemá to absolutně nic společnýho se starym pořad dobrym šírem ani s coroušem. Pro mě je to jakejsi hečbek vwot VWéčka na., kterym nejen podle mě nemá nápis SCIROCCO co dělat. :evil:
???.QUOVADISDOMINE.???
...DUMSPIROSPERO...

http://www.dubgang.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od Envio »

hushan píše:Už sem to psal do sekce.:novinky a tisk. správy. Je to Hnus. :x Nemá to absolutně nic společnýho se starym pořad dobrym šírem ani s coroušem. Pro mě je to jakejsi hečbek vwot VWéčka na., kterym nejen podle mě nemá nápis SCIROCCO co dělat. :evil:
A jak by sis jako představoval, že by mělo vypadat? Doba jde dopředu.. Konkurence sílí.. To auto nemůže vypadat jako v 80. - 90. letech.. :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od Willdaa »

Me se libi a moooc a s tim vyvojem ma Envio pravdu to by musely podle toho Golfy vsecky vypadat jako jednicka :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od Envio »

Willdaa píše:Me se libi a moooc a s tim vyvojem ma Envio pravdu to by musely podle toho Golfy vsecky vypadat jako jednicka :?
Přesně tak.. Souhlas.. :wink:

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od Wari »

me se taky libi a myslim ze je to jeden z nejhezcich modelu co za posledni dobu VW udelalo :)

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od TOWER »

zviratko píše:Tak dneska jsem ho viděl live a musím říct že vypadá pěkně , byl tedy bílé barvy na pěkných kolech a ta kombinace , nooo mnam :mrgreen:
no jestli bude stát 570 000 v základu,tak si ho na důchod koupím,si nedělám prču mě se líbí :wink:
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od Kuja »

Jak uz sem psal vyse,tak moje srdce to zrovna nezasahlo,ale spis nechapu marketingovy zamery VW...treba takovej Civic Type-R ma v zakladu 201k a srovnatelnou vybavu a stoji 579tis a Scirocco ma stat s TFSI neco kolem 800tis,cili kdybych se rozhodoval mezi hot hatchem,tak urcite sahnu spis po Civicu,kvalita zpracovani bude srovnatelna a motorove si myslim bude lepsi Honda,kvuli atmosferickymu motoru. Nehlede k jinejm dalsim hot hatchum,ktery stojej vzdycky min...

A hlavne Civic vypada jako UFO :)

Uživatelský avatar
hushan
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 26.06.2008 14:44
Bydliště: ta pánef pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od hushan »

Envio píše:
hushan píše:Už sem to psal do sekce.:novinky a tisk. správy. Je to Hnus. :x Nemá to absolutně nic společnýho se starym pořad dobrym šírem ani s coroušem. Pro mě je to jakejsi hečbek vwot VWéčka na., kterym nejen podle mě nemá nápis SCIROCCO co dělat. :evil:
A jak by sis jako představoval, že by mělo vypadat? Doba jde dopředu.. Konkurence sílí.. To auto nemůže vypadat jako v 80. - 90. letech.. :roll:
To je mi jasný., ale mohly zachovat charakteristický znaky coupe 2+2. Samozřejmě v modernim pojetí. Tagle se mi prostě nelíbí.
???.QUOVADISDOMINE.???
...DUMSPIROSPERO...

http://www.dubgang.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od C3 »

:-) tak jsem hrdym majitelem scira dvojky a musim nesouhlasit s ostatnima "kolegama" :-) zalibilo se mi to, je to krasny.. perfektni... :) resp. chybi tomu trosku designu svyho vlastniho.. obzvlast pokud budou mit obdobnou masku ostatni VW... ale... vidim tam tuny veci ze staryho scira... i to neprakticky otvirani 3. dveri, styl sedacek. ... dravejsi tvary a podobne... kdo ceka, ze udelaji novy sciro, co vypada skoro jako dvojka/ jednicka, tak ten se nedocka nikdy... moda je moda a dopredu to jit musi... miluju hranaty tvary a i presto tohle zeru :) cekal jsem propadak,ale v konecny fazi si dokazu predstavit nakup tohohle auticka :-)))

btw kdyz se na to podivate dozadu, tak kdyz bylo sciro treba dvojka, kolik rozdilu mezi nim a golfem bylo? kazdej trosku min znalej clovek o tom doted rika ze to jsou golfy, i kdyz se plete... ted to bohzel/bohudik je to samy...

vzhledem k poslednim rokum v prodeji aut docela chapu nizoucky ceny auta :/ hrozne klesla poptavka po sportovnich autech

a mimochodem, tohle kupe je uplne stejne,jako stary scira ;-)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od C3 »

tak ctu a ctu a vidim,ze uz tu byla polovina veci recena,co jsem psal ;) omlouvam se, chytlo me to schazovani auta a rovnou jsem odepisoval ;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od TMiky »

Libi nelibi... ja jsem se svezl a jsem nadsenej...

;)
Přílohy
KUK...
KUK...
TMiky
------------------------------
Porsche Česká Republika s.r.o.
Záruky
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
http://www.porsche.co.cz
------------------------------

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: NOVY SCIROCCO

Příspěvek od TOWER »

TMiky píše:Libi nelibi... ja jsem se svezl a jsem nadsenej...

;)
to ho nemůžeš vyblesknout celýho?,už aby byl na trhu a hlavně červenej :wink:
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“